۲۵ : ۲۱ - جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶
باشگاه خبرنگاران -تخم مرغ سفید یا قهوه ای، کدام بهتر است
تخم مرغ یکی از مواد غذائی پر مصرف در جوامع امروزی است و بحث های فراوانی درباره خوب یا بد بودن آن در بین مردم وجود دارد در این یادداشت به بررسی حقایقی علمی درباره این ماده غذائی می پردازیم.
باشگاه خبرنگاران -درمان سرطان با یکی از کشنده ترین سم‌های جهان
محققان امیدوار هستند با بررسی ترکیبات سم حلزون مخروطی، بتواند ترکیبی تازه را شناسایی کند که منجر به درمان بیماری های مختلف از جمله سرطان شود.
باشگاه خبرنگاران -راز افرادی که هیچگاه سرما نمی خورند چیست؟
برخی افراد فصل سرماخوردگی را بدون حتی یک عطسه سپری می کنند آنان در هواپیماها، دفاتر و مکان های شلوغ سرشار از ویروس بدون کوچکترین مشکلی رفت و آمد می کنند.
باشگاه خبرنگاران -حقایق حیرت انگیز که در روپوش پزشکان نهفته است
دانشمندان می گویند روپوش های سفید و آستین بلند پزشکان می تواند آلوده به انواع و اقسام ویروس هایی باشد که قدرت انتقال به بیماران را دارند.
باشگاه خبرنگاران -قوی‌ترین سلاح‌های گیاهی برای مبارزه با یبوست
در این مطلب گیاهانی را معرفی می‌کنیم که استفاده از آن‌ها کمک شایانی به رفع یبوست می‌کند.
باشگاه خبرنگاران -ماجرای عکس پر سر و صدای پدر و دختر فضای مجازی چه بود؟+تصاویر
طی چند روز گذشته عکسی از پدر و دختری در فضای مجازی منتشر شد که خیلی سر و صدا کرد، در تماس با آن‌ها از ماجرای آن رمزگشایی کردیم.
باشگاه خبرنگاران -فنآوری جدیدی که صدایتان را از پوستتان تشخیص می‌دهد
محققان دانشگاه میشیگان وسیله‌ای به نام VAuth ابداع کرده‌اند که با تشخیص صدای افراد از روی ارتعاشات پوستی آنها، میزان بالایی از امنیت را برای اموری فراهم می‌آورد که به تشخیص هویت از روی صدا وابسته‌اند.
باشگاه خبرنگاران -گرانترین"پنت هاوس"جهان +عکس
گرانترین آپارتمان جهان در موناکو به قیمت ۴۰۰میلیون دلار است پنت هاوس «آسمان» واقع در بالای یک برج که بر بام خود دارای یک استخر سرسره دار بوده و مشرف به دریای مدیترانه است.
باشگاه خبرنگاران -با گرفتگی گوش در سفرهای هوایی چه کنیم؟
احساس درد یا گرفتگی گوش در طول پرواز با هواپیما واکنش شایعی است که بدن در برابر تغییرات مرتبط با ارتفاع در فشار هوای درون کابین هواپیما از خود نشان می‌دهد.
باشگاه خبرنگاران -۵ ورزش ساده اما تاثیر گذار
فواید ورزش برای سلامتی را همه ما می شناسیم فوایدی مانند تاثیر آن بر کاهش وزن و مخصوصا کنترل وزن، تنظیم قندخون و صدها فایده مهم دیگری که ورزش برای سلامتی دارد.