خبرگزاری باشگاه خبرنگاران | وب‌گردی - مجله سرگرمی
۲۶ : ۲۳ - جمعه ۰۶ مرداد ۱۳۹۶
باشگاه خبرنگاران -کیک میوه‌ای بدون شکر
اگر نمی توانید از وسوسه‌ی خوردن کیک رهایی یابید و از طرف دیگر نگران چاقی و قند خون هستید، ما به شما این کیک میوه ای بدون شکر را پیشنهاد می کنیم.
باشگاه خبرنگاران -بستنی یخی هایی مخصوص صبحانه
این بستنی ها برخلاف نمونه های مرسوم از شیر یا آب و شکر تهیه نشده اند، بلکه مملو از مواد غذایی مقوی هستند که برای وعده صبحانه گزینه ای عالی به شمار می روند.
باشگاه خبرنگاران -گوشواره‌هایی برای خانم‌های مولتی میلیونر! + عکس
گشتی در دنیای مد و ثروت ؛
در دنیای پولدارها چه خبر است؟! بخش زیادی از زندگی پولدارها صرف خرید نجومی ترین جواهرات و الماس های تراش خورده و نخورده اختصاص می یابد.
باشگاه خبرنگاران -سحری و افطاری چی بخوریم؟
برای اینكه در طول روز، هنگام روزه‌داری دچار بی‌آبی نشده و تشنگی كلافه‌تان نكند، از خوراكی‌هایی باید استفاده كنید كه بتوانند به‌تدریج آب مورد نیاز بدن را تامین كنند.
باشگاه خبرنگاران -مراقبت های بعد از عمل جراحی زیبایی بینی
اما بعد از جراحی رینوپلاستی (نقص های زیبایی یا عملکردی مادرزادی)، باید یک سری نکات را رعایت کرد تا بهبودی کامل حاصل شود.
باشگاه خبرنگاران -طرز تهیه‌ی باقلوای شکلاتی
باقلوا، شیرینی پرطرفدار و در عین حال گرانی است. در این گزارش تصمیم داریم روش تهیه‌ی یک نوع باقلوا که به راحتی در منزل آماده میشود را به شما آموزش دهیم.
باشگاه خبرنگاران -تلاش کودک‌تان را ستایش کنید نه ضریب هوشی‌اش
در اینجا نمونه هایی می آوریم تا نشان دهیم والدین کجا مرتکب اشتباهاتی مشابه می شوند. یکی از این اشتباهات، اغلب ناراحت کننده ترین چهره ها را به وجود می آورد؛ به گونه ای که معلم کودک هم می تواند آن را ببیند: کودک باهوشی که از یادگیری و آموختن متنفر است.
باشگاه خبرنگاران -با بددهنی فرزندانمان چطور برخورد کنیم؟
بچه‌ها حرف بد را ممکن است در مهد کودک و مدرسه یاد بگیرند، از زبان آشنا و فامیل بشنوند یا در فیلم و کارتون به گوششان بخورد؛ اما از همه این‌ها بدتر وقتی است که فرزندتان حرف بد را در خانه و از شما یاد می‌گیرد.
باشگاه خبرنگاران -طرز تهیه بامیه در منزل
بامیه از مجموعه دستورغذایی های ایرانی است که ، طرز تهیه آن را برای شما آماده کردایم.
باشگاه خبرنگاران -با لکه‌های قهوه‌ای روی پوست چه کنیم؟
لکه‌ها و نقطه‌های تیره‌ای که روی پوست ایجاد می‌شود، معمولاً برای افراد مختلف احساس ناخوشایندی ایجاد می‌کند. برخی افراد این لکه‌ها را بخشی از زیبایی فردی می‌دانند اما برای بسیاری وجود این لکه‌ها آزاردهنده است.