پایگاه خبری باشگاه خبرنگاران | yjc.ir

استفاده از 24 هزار لیتر آب برای فیلمبرداری یک پلان!/ افشاگری با زبان ساده/ عاقبت استفاده از اسلحه شکاری در مرکز شهر!/ روش جالب عبور گوسفندان از اتوبان! + فیلم
در بالاتر از خبر این هفته؛
در بالاتر از خبر این هفته عناوینی چون: استفاده از 24 هزار لیتر آب برای فیلمبرداری یک پلان!، افشاگری با زبان ساده، عاقبت استفاده از اسلحه شکاری در مرکز شهر!، روش جالب عبور گوسفندان از اتوبان! و ... مطرح شد.
بارش طرح‌های زمستانی در همراه اول
همراه اول در کمپین «بارش طرح‌های زمستانی»، در قالب طرح‌های متعدد به مشترکین دایمی و اعتباری خود، تخفیفات ویژه ارایه می‌دهد.
تا کنون بیش از ۱۷۰ هزار نفر در برنامه Windows Insider ثبت نام کرده‌اند
همانطور که قطعا خیلی از شما اطلاع دارید مایکروسافت یک رویداد را در روز ۲۱ ژانویه برگزار کرد تا برخی از ویژگی های جدید ویندوز ۱۰ را معرفی کند. این کنفراس به سوالات زیادی که در ذهن خیلی ها بود پاسخ داد.
مشکلات خودروهای صفر کیلومتر تولید داخل + فیلم
وقتی خودروهای صفر آماده سفر نیستند
با افزایش تولید 60 درصدی خودروسازان در سال جاری انتظار می‌رود غول‌های بزرگ خودروسازی کشور برنامه‌ریزی مدونی در حوزه کیفیت داشته باشند.
تماشا کنید: یک سطل آب یخ که ۱۰۰ میلیون دلار ارزش پیدا کرد
به اسم ALS به کام فیس‌بوک؛
تبلیغات گسترده از اصلی‌ترین علل کسب درآمد فیس‌بوک است، به طوری که این شبکه اجتماعی فقط در چالش سطل آب یخ ۱۰۰ میلیون دلار درآمدزایی کرده است.
ایران هستم / می‌خواهند جریان ایجاد کنند / قصد دارند بگویند همه سیستم بانکی مساله دارد + فیلم
مدیر عامل بانک اقتصاد نوین در گفتگو با باشگاه خبرنگاران:
"معتمدی" مدیرعامل بانک اقتصاد نوین در پاسخ به سوالی مبنی بر خروج وی از ایران، گفت: من اینجا هستم و بدیهی است که این خبر دروغ و کذب بوده است.
یادگاری نوشتن روی درخت‌ها و آثار باستانی به اموال عمومی صدمه می‌زند + فیلم
گشت و گذار در شهر و دیدن یادگاری‌هایی که روی دیوارهای قدیمی، آثار تاریخی و حتی درختان مشاهده می‌شد؛ خبرنگار باشگاه خبرنگاران را بر آن داشت تا در این رابطه گزارشی تهیه کند.
مجموعه نرم افزارها و بازی‌های جذاب دریچه در هفته‌ای که گذشت
شماره ۹۳ / رایگان دانلود کنید
اگر در یک هفته گذشته نتوانسته‌اید به سایت باشگاه خبرنگاران سر بزنید و نرم افزارها و بازی‌های کاربردی و مورد نیاز را دانلود کنید، توصیه می‌کنیم این بسته را از دست ندهید. برترین‌ها نرم‌افزارها و بازی‌ها دریچه در این گزارش جمع آوری شده است.
راه نفوذ به کامپیوتر خود را مسدود کنید / باگ‌های امنیتی ویندوز را اصلاح کنید + آموزش تصویری
هکرها در کمین اطلاعات شخصی شما؛
همانگونه که می دانید سیستم عامل ویندوز دارای باگ های امنیتی مختلفی است، در این گزارش قصد بررسی باگ امنیتی در هنگام ورود به ویندوز را داریم و شما را با راهکار رفع این مشکل آشنا می کنیم.
آسیب‌های تزریق
"بوتاکس" عمل زیبایی است که متاسفانه این روزها در بعضی مواقع توسط افراد غیرمتخصص در مکان‌های غیربهداشتی تزریق می‌شود.
آخرین اخبار