خبرگزاری باشگاه خبرنگاران | کهگیلویه و بویراحمد - عناوین کل اخبار
۰۲ : ۲۰ - دوشنبه ۰۵ تير ۱۳۹۶
باشگاه خبرنگاران -نماز عید سعید فطر در کهگیلویه وبویراحمدبرگزار شد
صبح امروز نماز عید سعید فطر با حضور باشکوه نمازگزاران به شکرانه یک ماه بندگی خداوند متعال و سبحان در شهرها و نقاط مختلف استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران -محکوم شدن شکارچی کبک دنا به پاکسازی پارک جنگلی یاسوج
یاسوج؛
مدیرکل محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد گفت: شکارچی ۳ قطعه کبک دنا توسط دستگاه قضایی به ۱۲۰ روز پاکسازی پارک جنگلی یاسوج و و منع حمل سلاح به مدت دو سال محکوم شد.
باشگاه خبرنگاران -تاکید بر تامین امنیت گردشگران
یاسوج؛
معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: تمهیدات لازم برای برقراری امنیت گردشگران تابستانی و عید فطر در استان بکار گرفته می‌شود.
باشگاه خبرنگاران -معدوم سازی بیش از ۵۷ تن مواد غذایی فاسد
یاسوج؛
سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد گفت: بیش از ۵۷ تن مواد غذایی فاسد در شهرستان بویراحمد، معدوم شد.
باشگاه خبرنگاران -کهگیلویه و بویراحمد رتبه نخست اهدای عضو در کشور
یاسوج؛
مسئول هماهنگ‌کننده تیم پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی استان گفت: کهگیلویه و بویراحمد رتبه نخست اهداء عضو کشور را کسب کرد.
باشگاه خبرنگاران -53 هکتار از جنگل‌ها و مراتع گچساران طعمه حریق شد
یاسوج؛
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری گچساران گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 53 هکتار جنگل و مرتع در مناطق حفاظت شده و منابع ملی این شهرستان طعمه حریق شد.
باشگاه خبرنگاران -افزایش قیمت مرغ در آستانه تعطیلات عید فطر
یاسوج؛
در آستانه عید فطر شاهد نوسانات قیمت مرغ هستیم و در آخر نیز قیمت واقعی مرغ براساس خواسته دلالان تعیین شد تا بار دیگر افزایش قیمت این کالای اساسی بر دوش مردم سنگینی کند.
باشگاه خبرنگاران -کاهش 84 درصدی آمار ازدواج در گچساران
یاسوج؛
رئیس اداره ثبت احوال گچساران گفت: 288فقره ازدواج در سه ماهه نخست سالجاری در دفتر خانه های سطح این شهرستان به ثبت رسیده که این تعداد نسبت به مدت مشابه سال گذشته 84 درصد کاهش را نشان می دهد.
باشگاه خبرنگاران -اعلام زمان و مکان برگزاری نماز عید سعید فطر در کهگیلویه وبویراحمد
یاسوج؛
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه وبویراحمد، با اعلام زمان و مکان برگزاری نماز عید سعید فطر گفت: نماز عید فطر صبح روز دوشنبه در ۲۱ نقطه از استان برگزار می‌شود.
باشگاه خبرنگاران -ایجاد ۴۸۲۸ فرصت شغلی در بخش‌ صنعت، معدن و تجارت
یاسوج؛
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: امسال ایجاد ۴ هزار و ۸۲۸ فرصت شغلی در بخش‌های صنعت، معدن، اصناف و بازرگانی و تولید فرش و گبه در سطح استان پیش‌بینی شده است.