کد خبر: ۱۸۹۷۳۴۹
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۳:۲۶
فرمانده بسیج دانشجویی دامغان خبر داد

فرمانده بسیج دانشجویی شهرستان دامغان از راه‏اندازی پنج گروه جهادی در دانشگاه‏های شهرستان دامغان خبر داد.

به گزارش سرويس استان هاي باشگاه خبرنگاران، به نقل از روابط عمومی سپاه قائم (عج) استان سمنان، محمد خوشقدم ضمن تشریح فعالیت‏های دانشجویان جهادگر شهرستان دامغان، از راه‏اندازی پنج گروه جهادی در دانشگاه‏های این شهرستان خبر داد.

وی اردوهای جهادی را حرکتی پاک، مخلصانه و بدون چشم‏داشت عنوان کرد و گفت: دانشجویان پس از چند بار شرکت در اردوهای جهادی روحیاتی چون خودباوری، خویشتن‏داری، ایثار و مبارزه با فقر و محرومیت، عشق به محرومان، عدالت‏خواهی و تلاش برای تحقق فرامین رهبر انقلاب را دنبال می‏کنند.

فرمانده بسیج دانشجویی شهرستان دامغان بیان کرد: پنج گروه جهادی به تعداد 80 نفر دانشجو در سال 91-90 به مناطق محروم روستاهای حسینان و معلمان دامغان اعزام می‏شوند و در عرصه‏های مختلف فرهنگی، آموزشی، بهداشت و درمان، کشاورزی، دامپروری و دامپزشکی، روانشناسی و عمران به فعالیت می‏پردازند.

خوشقدم اظهار داشت: اردوهای جهادی نقطه پیوند و اتصال آرمان‏های مطالبه‏گری و اقدامات ضربتی و ضروری بوده و این اردوها مانند حلقه پیوندی است که با بصیرت‏افزایی به درک واقعی از فضا و نیازها منتج می‏شود.

وی تصریح کرد: بسیج دانشجویی با تعاملی که با نهادها و ارگان‏های دولتی همسو در منطقه برقرار کرده، توانسته است گام‏های بلندی در عرصه عمران و آبادی مناطق محروم شهرستان دماوند بردارد./ر

دیجیکالا پایین خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت آسمان صبح فردا-صفحه خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر