۴۲ : ۰۷ - دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶
کد خبر: ۲۱۷۱۰۳۷
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۰:۱۵
لرستان/

اسامی نامزدهای تائید شده انتخابات در لرستان منتشرشد

بهگزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران؛

حوزه انتخابیه خرم‌آباد و دوره چگنی

.1مرتضی محمودوند 2-ابراهیم آقامحمدی 3- فتح الله حسنوند 4- علی‌حیدر عزیزی‌فرد 5- عبدالعظیم بازگیر 6- حجت‌الله مهدوی، 7- حسن‌حیاتی‌پور 8- محمدحسن ملکشاهی 9-حمید پاکراه 10- محمدرضا ملکی‌راد 11- مهرداد ویسکرمی 12- سیدمحمدرضا عبدالهی 13- محمدرضا ملکشاهی‌راد، 14- قدرت‌الله ترابی‌نژاد 15- علی عنایت 16- محمد هنرمند 17-نورمحمد فردی بیرانوند 18- علی‌مراد صفری احمدوند 19- عزت‌الله رضایی 20- اعظم محمدی‌نیا، 21- رضا رحیمی‌نسب 22- شیخ صحت‌عالی‌پور 23- علی بیرانوند 24- قباد مهرپور 25- نورخدا دهقانی 26- فرهاد میرزایی‌راد 27-. محمدرضا ناظر 28- نادر حافظی 29- ایرج عبدی 30- جواد درویشوند.

حوزه انتخابیه پلدختر

1- نورالدین‌احمدی 2- ابراهیم پورحسینی 3- محمدصادق داوودی 4- علی‌اکبر دیناروند ‌-علی کاییدی 6- فرشاد کاوه 7- احمد کرمی 8- علی‌همت محمود‌نژاد 9- علی نصرتی10-احمدعلی نورعلیوند 11 - سید حمیدرضا کاظمی 12- عبدالرضا جودکی 13-هدایت‌الله ایمانی

حوزه انتخابیه دورود و ازنا

1-محمود جمشیدوند 2- حسن ورمزیار 3- حسین گودرزی 4- یدالله صادقی قمی 5- غلامرضا محمدی 6- مصطفی رشیدی 7- محمود سیف 8- عباس‌قائدرحمت 9- حمید نیکدل 10-علی‌حسین حیدری برجله 11- سعدی سالاروند 12- مراد سلیمانی نیک 13- اسماعیل صالحی 14- منوچهر حسنی‌گرپی 15- عبدالرضا براتی 16- الله کرم پرنیان 17- جمشید بهلولی 18- میرزاحسین سالاروند

حوزه انتخابیه کوهدشت

1- ابراهیم آزادبخت 2-محسن آزادبخت 3-علی امامی‌راد 4- محمد احسان تقی‌زاده 5- کامیاب تیموری 6- علی شاهرخی 7-محمد ضرونی 8- مراد عبدالهی 9- سلطانعلی قادری 10- محمد قبادی‌زاده 11-علی کاظمی 12- الهیار ملکشاهی.

حوزه انتخابیه سلسله و دلفان

1- علی چراغیان 2-علی توحیدی 3- حجت‌الله خدایی سوری 4- خداداد عزیزی 5- احد عبدالهی شترخفتی 6- محمد محمدی 7- هادی احمدی 8- مراد مرادی 9- حسین کریمی‌راد، 10- مصطفی ابالی حسنوند 11- علی آل کاظمی 12-علی‌باقر طاهری‌نیا 13- علی رستمیان

حوزه انتخابیه بروجرد

1. هادی مقدسی 2- فاطمه مقصودی، 3- سیدمحسن یحیوی 4- محسن داوری مقدم 5- محمود گودرزی 6- عبدالرضا میناگر 7- ابراهیم صارمی- 8- عباس یاراحمدی 9- همایون صادقی10- بهرام بیرانوند 11- محمدرضا جابر انصاری 12- آزاده احمدوند 13-علاءالدین بروجردی 14- مرتضی گودرزی 15- هوشنگ گودرزی

حوزه انتخابیه الیگودرز

1-حجت‌الله رحمانی2-تقی توکلی2- فاطمه بسحاق 4-مازیار قاسمی گودرزی 5- خدابخشی./س

 

 


 

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر