کد خبر: ۴۲۴۰۹۹۵
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۴:۱۸
تبریز/

معاون اداره کل راه و شهرسازی در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان اهر کمبود اعتبارات لازم را از مشکلات اصلی روند اجرایی بزرگراه اهر- تبریز اعلام کرد.

به گزارش خبرنگارباشگاه خبرنگاران تبریز ، بی مقدار از واگذاری قطعه دوم بزرگراه اهر – تبریز به پیمانکار خبر داد و اظهار امیدواری نمود: با تسریع در اجرای این پروژه شاهد بهره برداری از این جاده پرتردد و حادثه خیز در استان باشیم.

وی، افزود: پیمانکار قطعه اول به جهت تعلل در اجرای این پروژه این قطعه به پیمانکار جدید واگذار شده که با همین پیمانکار، قرارداد اجرایی پروژه قطعه دوم نیزبه جهت توانایی لازم بسته شده است.

این مقام مسئول یکی دیگر از مشکلات این پروژه را که عملیات اجرایی آن از سال 89 آغاز شده بدهی این یکصد و ده میلیارد ريالی به پیمانکاران اعلام کرد و اظهار امیدواری نمود با اختصاص اعتبارات لازم شاهد تسویه بدهی ها و تسریع در اجرای این پروژه باشیم.

وی، از توافق پنجاه میلیارد ريالی با شرکت ملی مس ایران جهت کمک به اجرای پروژه یزرگراه اهر – تبریز خبر داد و افزود: به جهت رفت و آمد ماشین های سنگین به مقصد و مبدأ مس سونگون از این جاده بزودی از مبلغ توافق شده بیست میلیارد ريال پرداخت و سی میلیارد ريال نیز در سال آتی از سوی شرکت مس ایران پرداخت می شود.

بی مقدار همچنین گفت: عملیات آسفالت و بهره برداری از قسمتی از قطعات سوم و اول از مسیر تبریز تا طویقون و اهر تا زنجیربلاغ در نیمه اول سه ماهه اول 92 به بهره برداری می رسد.

معاون اداره کل راه و شهرسازی بااشاره به اینکه این طرح جزء پروژه های مهرماندگار قرار گرفته است گفت: امیدواریم با تسریع در اختصاص اعتبارات که قرار بود سیصد میلیارد ريال به این پروژه اختصاص یابد در اجرای پروژه تسریع گردد/س

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
برچسب ها
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی
لوح صفحه خبر موبایل