کد خبر: ۴۲۴۲۶۸۹
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۶:۴۶

فلسطينيان در نوار غزه در حمايت از آزادي اسراي فلسطيني بخصوص اسراي اعتصاب کننده تحصن کردند و بر ضرورت آزادي مبارز لبناني از زندان هاي فرانسه نيز تاکيد کردند.

به گزارش سرويس بين‌ الملل باشگاه خبرنگاران به نقل از شبکه المنار ؛ نوار غزه شاهد برپايي تجماتي در حمايت از اسراي فلسطيني در زندان هاي رژيم صهيونيستي بود. شرکت کنندگان در اين تجمعات همچنين حمايت خود را از آزادي جرج عبدالله مبارز لبناني بازداشت شده در فرانسه اعلام کردند. 

عبدالناصر ابوعون خبرنگار اين شبکه در غزه با اشاره به برپايي اين تجمع در مقابل دفتر صليب سرخ بين المللي در غزه براي حمايت از اسراي فلسطيني بخصوص اسراي اعتصاب کننده گفت: اعتصاب غذاي يکي از اين اسرا ششمين ماه خود را پشت سر گذاشته است. 

اسامه حمدان مسئول روابط بين الملل جنبش حماس نيز در اين مراسم حضور داشت. مادر يکي از اسراي فلسطيني خواستار کمک کشورهاي عربي و خارجي براي آزادي اسراي فلسطيني بخصوص اسراي اعتصاب کننده و اسرايي شد که دچار بيماري شده اند و جان آنها در خطر است. 

طلال ابوظريفه  از رهبران جبهه دموکراتيک براي آزادي فلسطين بر ادامه چنين تحرکاتي تا آزادي همه اسراي فلسطيني تاکيد کرد . در ادامه گزارش آمده است: شماري از طرفداران جبهه خلق براي آزادي فلسطين نيز در مقابل موسسه فرانسوي در غزه تجمع کردند و به ادامه بازداشت جرج عبدالله مبارز لبناني در فرانسه اعتراض کردند و خواستار آزادي وي شدند.

آخرين اخبار ما را اينجا بخوانيد.
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
برچسب ها
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی
لوح صفحه خبر موبایل