کد خبر: ۴۸۶۰۴۸۴
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۶:۲۰
مدیر عامل شرکت بیمه آتیه‌سازان حافظ در گفتگو با باشگاه خبرنگاران

دکتر مقصودی گفت: این شرکت بالغ بر 7.5 میلیون نفر بیمه شده تحت پوشش خود دارد که بیش از 50درصد کل بیمه شدگان را به خود اختصاص می‌دهد.

افشین مقصودی مدیر عامل شرکت بیمه آتیه‌سازان حافظ در گفتگو با  خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران با اشاره به 7.5 میلیون نفر بیمه شده شرکت آتیه‌سازان حافظ ، افزود: این افراد بیمه شده ، بیش از 50درصد از کل بیمه شدگان تکمیلی سراسر کشور را به خود اختصاص می‌دهند که با احتساب، 75 میلیون نفر جمعیت کشور ما، 13میلیون نفر تحت پوشش بیمه تکمیلی هستند.

وی در ادامه تصریح کرد: ما باید به سختی حرکت کنیم که همه مردم کشور از بیمه تکمیلی بهره‌مند باشند و خدمات سلامت باید به گونه‌ای ارائه شود که دغدغه مردم تنها مراقبت از بیمارشان باشند.

مدیرعامل شرکت بیمه آتیه‌سازان حافظ با اشاره به قیمت خدمت تکمیلی گفت: باتوجه به نوع قرارداد و خدمات درخواست شده، بسته‌های خدمت تکمیلی از 10،5و12 هزار تومان شروع می‌شود که براساس نوع بسته، این قیمت متفاوت است.

مقصودی در ادامه به گران‌ترین بسته خدمت اشاره کرد و اظهار داشت: گران‌ترین بسته، بسته 90هزار تومانی است و به خدماتی مربوط می‌شود که در بیمه پایه لحاظ شده است و مکمل بیمه پایه است.

وی درادامه با اشاره به اینکه دولت وظیفه‌ای در خصوص بیمه تکمیلی ندارد، تصریح کرد: طبق قانون، دولت، بودجه‌ای برای بیمه تکمیلی نباید در نظر بگیرد، چرا که بیمه تکمیلی، بیمه است که خدمات خارج از بسته بیمه پایه را شامل می‌شود و بر عهده خود شخص است.

مقصودی در ادامه با بیان اینکه بیمه‌ای با عنوان بیمه طلایی نداریم گفت: اصلاحاتی به نام بیمه طلایی در هیچ یک محافل علمی و منابع معتبر وجود ندارد و چنین عنوان خارج از درک شخص بنده نیز است ، اگر منظور از بیمه طلایی ارائه یک خدمت با قیمت استاندارد بر پایه الگوهای درمانی و دستورالعمل‌ درمانی است، اصطلاح خوبی است اما اگر معنی و مفهوم بیمه طلایی این باشد که هر خدمتی با هر قیمتی ارائه شود، کاملا غیراستاندارد و غیر معقول است.

وی در ادامه تاکید کرد: بیمه تکمیلی خدماتی را پوشش می‌دهد که در بیمه پایه نیست و این خدمات می‌تواند یک یا 10خدمت و یا بیشتر را شامل شود.

مدیر عامل شرکت بیمه آتیه سازان حافظ در پایان با اشاره به بیمه فرهنگیان خاطرنشان کرد: بیمه آتیه سازان حافظ مجوز بیمه مرکزی را ندارد و نیازی به این مجوز نیست.

انتهای‌پیام/
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
برچسب ها
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
ali
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۷:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۳
بيمه ايران چند سال است خوب فرهنگيان را
دوشيد وملياردرشد حالا نوبت اين اقااست كه فرهنگيان رابچاپد
احمد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۵۳ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۲
در بخش نامه هاي آموزش و پرورش از بيمه ي طلايي نام مي برند هر چند در عمل يك بيمه ي معمولي است . به نظرم آموزش و پرورش گنجشك را به جاي قناري رنگ كرده است .
اسماعیل
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۲۹ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۲
سلام آیا صحت داردکه بیمه آتیه سازان حافظ ازبیمه مرکزی مجوزندارد؟
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی
لوح صفحه خبر موبایل