نتایج غیررسمی انتخابات مجلس دهم در سراسر کشور+جدول
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - صفحه خبر
۵۹ : ۱۵ - دوشنبه ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۶
انتخابات - موبایل خبر
کد خبر: ۵۵۱۶۵۰۵
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۹
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
به گزارش گروه انتخابات باشگاه خبرنگاران جوان، نتایج غیررسمی انتخابات مجلس دهم در سراسر کشور را در جدول زیر مشاهده می کنید:


آذربایجان شرقی

علیزاده/حوزه انتخابیه:ورزقان/ گرایش سیاسی:اصولگرا

سلمان خدادادی حوزه‌انتخابیه:ملکان/ /گرایش سیاسی مستقل      

سید حمزه امین حوزه‌انتخابیه:هشترود وچاراویماق/ /گرایش سیاسی:اصولگرا      

مسعود پزشکیان/حوزه‌انتخابیه:تبریز،اسکووآذرشهر/ /گرایش سیاسی اصلاح طلب

علیرضا بیگی/ حوزه‌انتخابیه:تبریز،اسکووآذرشهر/گرایش اصلاح طلب

مجید نصیرپور/حوزه‌انتخابیه:سراب و مهربان/گرایش سیاسی‌اصلاح طلب/دوره دوم

اعزازی/حوزه انتخابیه: بناب/گرایش سیاسی اصولگرا      

محمد وحدتی/حوزه انتخابیه: بستان‌آباد/گرایش سیاسی مستقل      

محمد حسن‌نژاد/حوزه انتخابیه: مرند و جلفا/گرایش سیاسی مستقل    

کریم شافعی/ حوزه انتخابیه:مرند و جلفا/گرایش سیاسی اصلاح طلب/دوره دوم

مهدی دواتگری/حوزه انتخابیه: مراغه و عجب شیر/گرایش سیاسی اصولگرا

محمدعلی حسین‌زاده/ حوزه انتخابیه: مراغه و عجب شیر/ گرایش سیاسی اصولگرا/دوره دوم

فرمند/حوزه انتخابیه:میانه/گرایش سیاسی اصلاح‌طلب      قلی‌الله قلیزاده/ حوزه انتخابیه:کلیبروهوراند/گرایش سیاسی اصولگرا      

بیت‌الله عبدالهی/ حوزه انتخابیه:اهرو هریس /گرایش سیاسی اصلاح طلب

مهدی حسینیان/ حوزه انتخابیه:اهرو هریس/گرایش سیاسی اصولگرا/دوره دوم

علی لو/ حوزه انتخابیه:شبستر/گرایش سیاسی اصولگرا/دوره دوم
 


آذربایجان غربی

محمد قسیم عثمانی/حوزه‌انتخابیه: بوکان/گرایش سیاسی اصلاح‌طلب      

رسول جلایر/حوزه انتخابیه:سلماس/گرایش سیاسی  اصولگرا

شهروز برزگر/ حوزه انتخابیه:سلماس/دوره دوم



اردبیل

ایرج بیگدلو/حوزه انتخابیه: پارس آباد و بیله سوار/گرایش سیاسی اصولگرا

شکورپورحسین/حوزه انتخابیه: پارس آبادوبیله سوار/گرایش سیاسی مستقل/دوره دوم

بشیر خالقی/حوزه انتخابیه:خلخال وکوثر/گرایش سیاسی مستقل      

ولی ملکی/ حوزه انتخابیه:مشکین شهر/گرایش سیاسی اصولگرا    

محمودعباس‌زاده مشکینی/حوزه انتخابیه:مشکین شهر/ گرایش سیاسی اصولگرا

سیدحمایت میرزاده/حوزه انتخابیه: گرمی/گرایش سیاسی اصلاح‌طلب      

رضاکریمی /حوزه انتخابیه:اردبیل، نمین، سرعین ونیر/گرایش سیاسی اصلاح‌طلب      

صدیف‌بدری/ حوزه انتخابیه:اردبیل، نمین، سرعین ونیر/گرایش سیاسی اصولگرا      

اکبر نیک‌زاد/ حوزه انتخابیه:اردبیل، نمین، سرعین ونیر/ گرایش سیاسی اصولگرا    

محمد فیضی/ حوزه انتخابیه:اردبیل، نمین، سرعین ونیر/گرایش سیاسی اصلاح‌طلب/دوره دوم




ایلام

شادمهر کاظم‌زاده/حوزه انتخابیه: دهلران، آبدانان و دره‌شهر/گرایش سیاسی    اصولگرا    
   
علی‌محمداحمدی/ حوزه انتخابیه: دهلران، آبدانان و دره‌شهر/گرایش سیاسی اصولگرا دوره دوم

جلال میرزایی/حوزه انتخابیه: لام، شیروان، چرداول، ایوان و مهران/گرایش سیاسی اصلاح‌طلب
       
لطیف صادقی/ حوزه انتخابیه: لام، شیروان، چرداول، ایوان و مهران    /گرایش سیاسی اصولگرا

سلام امینی/ حوزه انتخابیه: لام، شیروان، چرداول، ایوان و مهران/گرایش سیاسی مستقل

سارا فلاحی/ حوزه انتخابیه: لام، شیروان، چرداول، ایوان و مهران/گرایش سیاسی مستقل/دوره دوم



 اصفهان

سیدجواد ساداتی نژاد/حوزه انتخابیه:کاشان، آران و بیدگل /گرایش سیاسی مستقل اصولگرا      

علی بختیار/حوزه انتخابیه:خوانسار و گلپایگان /گرایش سیاسی اصلاح‌طلب      

مرتضی صفاری/حوزه انتخابیه: قمصر و نطنز / گرایش سیاسی اصولگرا      

حسینعلی حاجی‌دلیگانی/ حوزه انتخابیه: شاهین شهر، برخوارومیمه/ / گرایش سیاسی اصولگرا      

ابوالفضل ابوترابی/حوزه انتخابیه: نجف‌آباد، تیران و کرون/گرایش سیاسی اصولگرا      

عباسعلی پوربافرانی/حوزه انتخابیه: نائین/ گرایش سیاسی اعتدال      

سید صادق طباطبائی‌نژاد/حوزه انتخابیه:اردستان/ گرایش سیاسی اصولگرا      

آقایی/حوزه انتخابیه: شهرضا/ گرایش سیاسی اصولگرا

سمیه محمودی/ شهرضا/ گرایش سیاسی مستقل/دوره دوم

سید ناصر موسوی لارگانی/حوزه انتخابیه: فلاورجان/ گرایش سیاسی اصولگرا      

زهرا سعیدی/مبارکه حوزه انتخابیه: مبارکه / گرایش سیاسی مستقل      

اکبر ترکی/حوزه انتخابیه: چادگان، فریدون‌شهر و فریدن/گرایش سیاسی اصولگرا      

محسن کوهکن/حوزه انتخابیه:لنجان/ گرایش سیاسی اصولگرا

سلیمی/حوزه انتخابیه:سمیرم / گرایش سیاسی اصولگرا      

جعفری حوزه انتخابیه:سمیرم/ گرایش سیاسی اصولگرا      

سیدمحمدجوادابطحی/ حوزه انتخابیه:خمینی‌شهر/ گرایش سیاسی اصولگرا 


 
البرز

حوزه انتخابیه:ساوجبلاغ/محمود بهمنی/ گرایش سیاسی اصولگرا      

عزیز اکبریان/حوزه انتخابیه:کرج/ گرایش سیاسی اصولگرا      

محمدجواد کولیوند/حوزه انتخابیه:کرج / گرایش سیاسی اصولگرا      



بوشهر

محمد باقرسعادت/حوزه انتخابیه:دشتستان / گرایش سیاسی اعتدال      

سکینه الماسی/حوزه انتخابیه:کنگان، دیر و جم/ گرایش سیاسی اعتدال      

سیدکمال‌الدین شهریاری/حوزه انتخابیه:دشتی وتنگستان گرایش سیاسی اصولگرا      

عبدالحمید خدری/ حوزه انتخابیه:بوشهر، گناوه و دیلم/ گرایش سیاسی اصلاح‌طلب      

 


تهران

حوزه انتخابیه:دماوند و فیروزکوه/سید احمد رسولی‌نژاد/ گرایش سیاسی اصولگرا          

حوزه انتخابیه:ورامین و پیشوا/ سید حسین نقوی حسینی/ گرایش سیاسی اصولگرا    

حوزه انتخابیه:پاکدشت/محمد قمی/ گرایش سیاسی اصلاح‌طلب  


      

چهارمحال و بختیاری

حوزه انتخابیه:شهرکردسامان/ اردشیر نوریان/ گرایش سیاسی اعتدال                       

حوزه انتخابیه:بروجن/خدیجه ربیعی فرادنبه/ گرایش سیاسی اصولگرا    

علی نادری فرد/حوزه انتخابیه:لردگان/ گرایش سیاسی اصولگرا/دوره دوم

محمد خالدی سردشتی/حوزه انتخابیه:لردگان       

 


خراسان جنوبی

سید محمد باقرعبادی/حوزه انتخابیه:بیرجند و درمیان/  گرایش سیاسی اصولگرا       

فرهاد فلاحتی/حوزه انتخابیه:قائنات/ گرایش سیاسی اصولگرا نظر افضلی/ حوزه انتخابیه:نهبندان و سربیشه/گرایش سیاسی اصولگرا      

محمد رضا امیر حسن خانی/حوزه انتخابیه:فردوس، طبس، سرایان و بشرویه/ گرایش سیاسی اصولگرا          




 خراسان رضوی


محمد دهقان/حوزه انتخابیه:چناران و طرقبه/ گرایش سیاسی اصولگرا      

نصرالله پژمانفر/حوزه انتخابیه:مشهد و کلات/ گرایش سیاسی اصولگرا

امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی/ حوزه انتخابیه:مشهد و کلات گرایش سیاسی اصولگرا      

جواد کریمی قدوسی/حوزه انتخابیه:مشهد و کلات/ گرایش سیاسی اصولگرا      

محمدحسین‌ حسین‌زاده بحرینی/حوزه انتخابیه:مشهد و کلات / گرایش سیاسی اصولگرا

رضا شیران/ حوزه انتخابیه:مشهد و کلات/گرایش سیاسی اصولگرا      

حمید بنایی/حوزه انتخابیه:گناباد/ گرایش سیاسی مستقل      

سعید باستانی/حوزه انتخابیه:تربت حیدریه/ گرایش سیاسی اعتدال    

ابوالقاسم خسروری/حوزه انتخابیه:تربت حیدریه /اصولگرا

حاتمیان/حوزه انتخابیه:درگز/اصلاح‌طلب

بهروز بنیادی/ حوزه انتخابیه:کاشمر، بردسکن و خلیل آباد/اصلاح‌طلب     




خراسان جنوبی
        
محمود نگهبان سلامی/ حوزه انتخابیه:خواف و رشتخوار/ گرایش سیاسی اصلاح‌طلب      

احسان قاضی‌زاده/حوزه انتخابیه:فریمان و سرخس/ گرایش سیاسی اصولگرا      

مقصودی/حوزه انتخابیه:سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب/ گرایش سیاسی اصولگرا      

سبحانی‌فر/حوزه انتخابیه:سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب/گرایش سیاسی اصلاح‌طلب      

رستمی‌ثانی/حوزه انتخابیه:قوچان و فاروج/ گرایش سیاسی اصولگرا      

رحیمی/حوزه انتخابیه:تربت جام و تایباد/ گرایش سیاسی اصلاح‌طلب 


   

خراسان شمالی

حوزه انتخابیه:بجنورد/علی اکبری/ گرایش سیاسی اصلاح‌طلب      

علی‌قربانی/ حوزه انتخابیه:بجنورد/گرایش سیاسی اصلاح‌طلب      

حوزه انتخابیه:شیروان/عبدالرضا عزیزی/ گرایش سیاسی اصولگرا      

هادی قوامی / حوزه انتخابیه: اسفراین/گرایش سیاسی اصولگرا      

 


خوزستان 
              
حبیب آقاجری/حوزه انتخابیه:ماهشهر،امیدیه،هندیجان/ گرایش سیاسی اصولگرا      

سید رازی نوری/حوزه انتخابیه: شوش/ گرایش سیاسی اصولگرا      

فریدون حسنوند/حوزه انتخابیه: اندیمشک/ گرایش سیاسی اصولگرا                   

حوزه انتخابیه: دزفول/عباس پاپی ‌زاده/ گرایش سیاسی اصولگرا      

حوزه انتخابیه: رامهرم/اقبال محمدیان/ گرایش سیاسی اصولگرا      

حوزه انتخابیه: خرمشهر/عبدالله سامری/ گرایش سیاسی مستقل      

مجید ناصری نژاد/حوزه انتخابیه: شادگان/ گرایش سیاسی اصولگرا

قاسم ساعدی حوزه انتخابیه: دشت‌آزادگان/ گرایش سیاسی اصولگرا                       

محمودرضا ضرغامی/حوزه انتخابیه: بهبهان/ گرایش سیاسی اصلاح‌طلب      

 


زنجان  
             
محمدرضا خانمحمدی/حوزه انتخابیه: ابهرو خرمدره/ گرایش سیاسی اصولگرا    

محمدعزیزی/حوزه انتخابیه:ابهر و خرمدره/ گرایش سیاسی اصولگرا/دوره دوم

احمد بیگدلی/حوزه انتخابیه: خدابنده/مستقل/دوره دوم

سیدالبرز حسینی/حوزه انتخابیه:خدابنده/اصولگرا

مرتضی خاتمی/حوزه انتخابیه: ماهشان، انگوران و ایجرود




سمنان
 
               
سیدحسن حسینی شاهرودی/حوزه انتخابیه:شاهرود/ گرایش سیاسی اصولگرا      

ابوالفضل حسن بیگی/حوزه انتخابیه:دامغان / گرایش سیاسی اصولگرا      

غلامرضا کاتب/حوزه انتخابیه:گرمسار وآرادان/ گرایش سیاسی اصولگرا   


 
سیستان و بلوچستان

علیم یارمحمدی/حوزه انتخابیه: زاهدان/ گرایش سیاسی اصلاح‌طلب    

حسینعلی شهریاری/حوزه انتخابیه:زاهدان/ گرایش سیاسی اصولگرا

علی کرد/حوزه انتخابیه:خاش، نصرت‌آباد، میرجاوه و کورین/ گرایش سیاسی اصولگرا      

محمدباسط درازهی/ حوزه انتخابیه:سراوان           

حبیب‌الله دهمرده/ حوزه انتخابیه:زابل/ گرایش سیاسی اصولگرا

احمد علی کیخا/ حوزه انتخابیه:زابل/ گرایش سیاسی اعتدال

عبدالغفوایران‌نژاد/ حوزه انتخابیه:چابهار، نیکشهروکنارک/ گرایش سیاسی اصولگرا      

عبدالناصر درخشان/حوزه انتخابیه: ایرانشهروسرباز/ گرایش سیاسی اصلاح‌طلب   


 

فارس

فرهاد طهماسبی/نیریزواستهبان / گرایش سیاسی اصولگرا اصغرمسعودی/مستقل/دوره دوم

محسن علوی/حوزه انتخابیه: لامردومهر/ گرایش سیاسی اعتدال      

عسگری/حوزه انتخابیه: داراب و زرین دشت/ گرایش سیاسی اصولگرا    

انصاری/حوزه انتخابیه: داراب و زرین دشت/ گرایش سیاسی اصلاح‌طلب/دوره دوم

داریوش اسماعیلی/خرامه،سروستان وکوار/ گرایش سیاسی اصولگرا          

زارع/  حوزه انتخابیه:آباده،بوانات وخرم‌بید/گرایش سیاسی اصولگرا      

حوزه انتخابیه: لارستان،خنج و گراش/جمشید جعفرپور/ گرایش سیاسی اصولگرا                

حوزه انتخابیه:  اقلید/سید حسین افضلی/ گرایش سیاسی اصلاح‌طلب      

حوزه انتخابیه: کازرون/رضازاده/ گرایش سیاسی مستقل      

جمالی نوبندگانی/ حوزه انتخابیه: فسا/ گرایش سیاسی اصولگرا      

کرم‌پور/حوزه انتخابیه: فیروزآباد، قیر، کارزین و فراشبند/ گرایش سیاسی اصلاح‌طلب  


  

 قزوین
                 
بهمن طاهرخانی/حوزه انتخابیه: تاکستان/ گرایش سیاسی اصلاح‌طلب    

بابایی/ حوزه انتخابیه: بوئین‌زهرا/ گرایش سیاسی اصلاح‌طلب 


   

قم

احمد امیرآبادی/حوزه انتخابیه:قم/ گرایش سیاسی اصولگرا      

علی لاریجانی/ حوزه انتخابیه:قم/گرایش سیاسی مستقل

مجتبی ذوالنور/ حوزه انتخابیه:قم/گرایش سیاسی اصولگرا      



کردستان


حوزه انتخابیه: بیجار/حمدالله کریمی/ گرایش سیاسی اصلا‌ح‌طلب   

حمدالله مرادی/حوزه انتخابیه: مریوان و سروآباد/ گرایش سیاسی مستقل   

امیدکریمیان/حوزه انتخابیه: مریوان و سروآباد/ اصلاح‌طلب/ گرایش سیاسی دوره دوم

محسن بیگلری/ حوزه انتخابیه:سقزوبانه / گرایش سیاسی اصلاح‌طلب      

علی‌محمد مرادی/ حوزه انتخابیه: قروه و دهگلان/ گرایش سیاسی مستقل 


   
                 
کرمان

محمدرضا پورابراهیمی/حوزه انتخابیه: کرمان و راور/ گرایش سیاسی اصولگرا      

محمدمهدی زاهدی/ حوزه انتخابیه: کرمان راور/گرایش سیاسی اصولگرا      

علی نیک‌زاد/حوزه انتخابیه: بم،ریگان، فهرج و نرماشیر/ گرایش سیاسی اصلاح‌طلب      

احمد حمزه/حوزه انتخابیه: کهنوج، منوجان، روداب، فاریاب، / گرایش سیاسی اصلاح‌طلب      

یحیی کمالی‌پور/حوزه انتخابیه: جیرفت و عنبرآباد/ گرایش سیاسی اصولگرا      

علی برز بختیاری/حوزه انتخابیه:بافت، رابر، ارزوئیه/ گرایش سیاسی اصلاح‌طلب      

حوزه انتخابیه: سیرجان و بردسیر/شهباز حسن‌پوربیگلری/ گرایش سیاسی اصولگرا      

علی اسدی‌کرم/حوزه انتخابیه: شهربابک/ گرایش سیاسی اصلاح‌طلب      

احمد محمدی انارکی/حوزه انتخابیه: رفسنجان و انار/ گرایش سیاسی اصلاح‌طلب      

حسین امیری‌خامکانی/حوزه انتخابیه:زرند و کوهبنان/ گرایش سیاسی اصلاح‌طلب


     

کرمانشاه

حشمت‌الله فلاحت‌پیشه/ حوزه انتخابیه: اسلام‌آباد غرب/ گرایش سیاسی اصولگرا

حسن سلیمانی/حوزه انتخابیه:کنگاورصحنه وهرسین/ گرایش سیاسی اصولگرا

حوزه انتخابیه: سنقروکلیایی /سیدجواد حسینی کیا/ گرایش سیاسی اصولگرا      

حوزه انتخابیه: قصرشیرین،سرپل ذهاب وگیلانغرب/فرهاد تجری/     گرایش سیاسی اصولگرا

شهاب نادری/حوزه انتخابیه: پاوه / گرایش سیاسی اصولگرا      

عبدالرضا مصری/حوزه انتخابیه: کرمانشاه/ گرایش سیاسی اصولگرا      

سیدقاسم جاسمی/حوزه انتخابیه: کرمانشاه/ گرایش سیاسی اصولگرا      

محمد کرمی‌راد/حوزه انتخابیه: کرمانشاه / گرایش سیاسی اصولگرا/دوره دوم   

سید سعید حیدری طیب/حوزه انتخابیه: کرمانشاه/ گرایش سیاسی اصلاح‌طلب




کهگیلویه و بویراحمد

غلام‌محمد زارعی/حوزه انتخابیه: بویراحمدودنا/ گرایش سیاسی اصلاح‌طلب      

عدل هاشمی‌پور/حوزه انتخابیه: کهگیلویه و بهمئی/ گرایش سیاسی اصولگرا      

غلامرضا تاجگردون/حوزه انتخابیه: گچساران/ گرایش سیاسی اصلاح‌طلب      




گلستان
           
قرجه‌طیار/حوزه انتخابیه: گنبد کاووس/ گرایش سیاسی اصلاح‌طلب      

ابراهیمی/ حوزه انتخابیه: رامیان و آزادشهر / گرایش سیاسی اصولگرا   


                  

گیلان


آستارا/ولی داداشی/ گرایش سیاسی اصولگرا      

رودسر و املش/اسدالله عباسی/ گرایش سیاسی اصولگرا      
                


لرستان

علی رستمیان/ حوزه انتخابیه: سلسله و دلفان/ گرایش سیاسی مستقل      

اله‌یار ملک‌شاهی/حوزه انتخابیه: کوهدشت/ گرایش سیاسی اعتدال      

محمد خدابخشی/حوزه انتخابیه: الیگودرز/ گرایش سیاسی اصولگرا      

حسین گودرزی/حوزه انتخابیه: درود و ازنا/ گرایش سیاسی اصولگرا

مجیدکیان‌‌پور/ حوزه انتخابیه:درود ازنا/گرایش سیاسی مستقل

سید حمیدرضا کاظمی/حوزه انتخابیه:پلدختر/ گرایش سیاسی اصولگرا      

علاءالدین بروجردی / حوزه انتخابیه: بروجرد/ گرایش سیاسی اصولگرا هادی مقدسی/ گرایش سیاسی اصولگرا

عباس گودرزی/حوزه انتخابیه: / گرایش سیاسی اصولگرا

فاطمه مقصودی حوزه انتخابیه:بروجرد/ گرایش سیاسی مستقل

 


 مازندران


حوزه انتخابیه: بابل/نجفی/ گرایش سیاسی اصلاح‌طلب      

علی‌اصغر یوسف‌نژاد/حوزه انتخابیه: ساری/ گرایش سیاسی اصلاح‌طلب      

محمد دامادی/حوزه انتخابیه:ساری / گرایش سیاسی اصلاح‌طلب      

احمدی لاشکی/حوزه انتخابیه: نوشهرو چالوس/گرایش سیاسی اصولگرا      

محمد علی شاعری/حوزه انتخابیه: نکا، بهشهرو گلوگاه/ گرایش سیاسی اصولگرا      

عزت‌الله یوسفیان ملا/ حوزه انتخابیه: آمل و لاریجان/گرایش سیاسی اصولگرا      

ولی‌الله نانواکناری/حوزه انتخابیه: بابلسروفریدونکنار/ گرایش سیاسی اصولگرا      

شریعت‌نژاد/حوزه انتخابیه: رامسر، تنکابن، عباس‌آباد/ گرایش سیاسی اصلاح‌طلب


     

مرکزی

کریمی/ حوزه انتخابیه: اراک، کمیجان و خنداب/ گرایش سیاسی اصولگرا      

علیرضا سلیمی/ حوزه انتخابیه: دلیجان و محلات/ گرایش سیاسی اصولگرا      

شهلا میرگلوبیات/حوزه انتخابیه: ساوه و زرندیه/ گرایش سیاسی اصولگرا    

محمدرضا منصوری/حوزه انتخابیه:ساوه و زرندیه /گرایش سیاسی مستقل

محمد ابراهیم رضایی/حوزه انتخابیه:خمین / گرایش سیاسی اصولگرا      

محمد حسینی/حوزه انتخابیه:تفرش، آشتیان و فراهان ساوه و زرندیه /گرایش سیاسی اصلاح‌طلب 


   

هرمزگان

حوزه انتخابیه: میناب، جاسک و سیریک/سید مصطفی ذوالقدر/گرایش سیاسی اصلاح طلب

حسین هاشمی تختی‌پور/حوزه انتخابیه: بندرعباس، هرمز، قشم، ابوموسی/ گرایش سیاسی اصولگرا

احمد مرادی/ حوزه انتخابیه:بندرعباس، هرمز، قشم، ابوموسی/گرایش سیاسی اصولگرا      

محمد آشوری تازیانی/ حوزه انتخابیه: بندرعباس، هرمز، قشم، ابوموسی/گرایش سیاسی اصولگرا      

خالد زمزم‌‌نژاد/حوزه انتخابیه:بندرلنگه، بستک، پارسیان/ گرایش سیاسی اصلاح‌طلب      

بندرلنگه، بستک، پارسیان/احمد جباری/ گرایش سیاسی اصولگرا      

 

همدان

حسن لطفی/ حوزه انتخابیه: رزن/ گرایش سیاسی اصلاح‌طلب    

عطاالله سلطانی صبور/ حوزه انتخابیه:رزن/گرایش سیاسی اصولگرا/دوره دوم

اکبر رنجبرزاده/ حوزه انتخابیه: اسدآباد/ گرایش سیاسی اصولگرا      

حسن بهرام‌نیا/حوزه انتخابیه: نهاوند/ گرایش سیاسی اصولگرا      

محمد علی پورمختار/حوزه انتخابیه:بهاروکبودرآهنگ/ گرایش سیاسی اصولگرا      

محمدمهدی مفتح/حوزه انتخابیه:تویسرکان/ گرایش سیاسی اصولگرا      

محمد کاظمی/حوزه انتخابیه:ملایر/ گرایش سیاسی اصلاح‌طلب      

علیرضاامامی/ حوزه انتخابیه:ملایر/گرایش سیاسی مستقل‌

احد آزادیخواه حوزه انتخابیه:ملایر/گرایش سیاسی اصولگرا

همدان /حاجی بابایی       


 
یزد

سیدابوالفضل موسوی /حوزه انتخابیه:یزد و صدوق/ گرایش سیاسی اصلاح‌طلب          

محمدرضا تابش/ حوزه انتخابیه: اردکان/ گرایش سیاسی اصلاح‌طلب                            

کمال دهقانی/ حوزه انتخابیه: تفت ومیبد / گرایش سیاسی اصلاح‌طلب   


       

اقلیت‌های دینی


زرتشتیان/اسفندیار اختیاری/ گرایش سیاسی‌مستقل      

کلیمیان‌/مره‌صدق/ گرایش سیاسی مستقل      

ارامنه‌شمال/کارن‌خانلری/ گرایش سیاسی مستقل      

آشوری/یوناتن‌بت‌کلیا/ گرایش سیاسی مستقل      

ارامنه جنوب     ژرژیک آبرامیان/ گرایش سیاسی مستقل      

انتهای پیام/


کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
انتخابات - صفحه خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر