۱۷ : ۰۹ - پنجشنبه ۰۲ آذر ۱۳۹۶
کد خبر: ۶۰۱۲۳۹۳
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۶
در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

دبیر کل حزب اراده ملت گفت: در بخش اقتصاد و اشتغال موانعی وجود دارد و در مقایسه با گذشته کار شده اما نسبت به شرایط مطلوب عقب هستیم.

دولت یازدهم در بخش اشتغال و اقتصاد با موانعی مواجه بوده است/تصمیم نهایی را مردم پای صندوق های رای می گیرند"احمد حکیمی پور" فعال سیاسی اصلاح طلب و دبیر کل حزب اراده ملت در گفت و گو با  خبرنگار احزاب و تشکلهای گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره رقیب اصلی روحانی در انتخابات آینده اظهار داشت: باید مشخص شود کاندید اصلی اصولگرایان چه کسی است اما در مجموع از رقابت استقبال می کنیم.

وی افزود: رقابت انتخاباتی هرچه پرشور تر باشد بهتر است. انتظار داریم که انتخاباتی پرشور و رقابتی را شاهد باشیم. یکپارچگی در بین اصلاح طلبان یک امر استراتژیک است.

دبیر کل حزب اراده ملت درباره میزان رأی حسن روحانی در انتخابات گفت: فکر می کنم به هر حال بستگی به شرایط انتخابات دارد اما ما تلاش می‌کنیم رأی آقای روحانی بیشتر شود.

حکیمی پور درباره نقاط ضعف و قوت دولت گفت: هر دولتی نقاط ضعف و قوتی دارد اما آقای روحانی در مجموع کارنامه خوبی داشته است. در بخش اقتصاد و اشتغال موانعی وجود دارد و در مقایسه با گذشته کار شده اما نسبت به شرایط مطلوب عقب هستیم؛ وضعیت نسبت به دولت قبل بهتر شده ولی کاستی هایی وجود دارد. 

وی درباره سیاست داخلی دولت یازدهم عنوان داشت: در سیاست داخلی موانعی وجود دارد؛ در صورت پیروزی آقای روحانی باید تمرکز خود را به سیاست داخلی معطوف و اهداف سیاست داخلی را پیگیری کند.


انتهای پیام/
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر