۲۲ : ۱۰ - چهارشنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۶
کد خبر: ۶۰۸۳۳۷۲
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۶:۲۷
طائب در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛

رییس قرارگاه عمار گفت: حضور ناوهای آمریکا در شبه جزیره کره نشان می دهد که آمریکا به دنبال نمایش قدرت است.

حجت الاسلام والمسلمین "مهدی طائب" در گفت‌وگو با خبرنگار دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ پیرامون تحولات شبه جزیره کره اظهار داشت: شیطنت‌های  آمریکا در برابر کره شمالی نمایش دروغین قدرت است.

رییس قرارگاه عمار گفت: ترامپ در تبلیغات رییس جمهوری خود به مردم آمریکا اعلام کرد که بدهکاری‌ها مردم آمریکا را نابود می کند و این بدهکاری ها ناشی از حضور ما در عراق افغانستان و خلیج فارس است.ما باید نیروهایمان را برگردانیم و اینها باعث شد که در دنیا آمریکا هیمنه خودش را کاملا از دست بدهد.

وی ادامه داد: مغز متفکر های همراه ترامپ به این نتتیجه رسیدند که باید تحرکاتی انجام دهند که آبروی از دست رفته آمریکا برگردد. اگر آمریکایی ها بخواهند علیه کره شمالی اقدامی کنند  اول باید ناوهایش را از موشک های کوتاه و متوسط برد دور کنند. بنابراین حضور ناوهای آمریکا در شبه جزیره کره نمایش قدرت است.

حجت الاسلام طائب تصریح کرد:  اگر ما معادلات قدرت را بین چین و روسیه و آمریکا بررسی کنیم و آنها بخواهند با کره شمالی درگیر شوند ابتدا باید معادله چین را حل کنند . این یک بازی مانند موشک باران شعیرات است . آمریکا به دنبال  نمایش قدرت در جهان است.

رییس قرارگاه عمار در پایان با اشاره به توافق سه کشور ایران و روسیه و ترکیه در ایجاد منطقه امن در سوریه خاطر نشان کرد: اگر ایجاد منطقه امن مانند موضوع خان طومان نباشد و تکفیری ها را از منابع تسلیحاتی شان دور کنیم؛ خوب است.

 
انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر