۳۴ : ۰۹ - شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶
کد خبر: ۶۱۳۵۶۱۲
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۳
کرمان؛

فرماندهی انتظامی شهرستان بردسیر گفت: شایعه حضور یا دستگیری افراد مرتبط با داعش و هرگونه عوامل تروریستی در این شهرستان صحت ندارد و کذب محض است .

شایعه ای که یک شهر را بهم ریختبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان  سرهنگ محمد جهانشاهی گفت: خبری که دهان به دهان یا در فضای مجازی درباره حضور یا دستگیر افرادی وابسته به داعش منتشر شده به هیچ وجه صحت ندارد .

وی ادامه داد: روز گذشته یک گزارش مردمی که با پلیس 110 تماس گرفته بود، دریافت کردیم و گزارش مبنی بر این بود که شخص ناشناسی را با ظاهر مشکوک و بیسیم در سطح شهر مشاهده کرده است.

وی ادامه داد: بلافاصله نیروهای اطلاعاتی و انتظامی وارد شده و با حفظ مسائل امنیتی به رصد مساله پرداختند که پس از شناسایی و دستگیری فرد مورد نظر مشخص شد که وی یکی از مسئولان انتظامات نمایشگاه عرضه کالا بوده است و مساله هیچ ربطی به داعش یا تروریسم ندارد.

سرهنگ جهانشاهی گفت: با برگزاری نمایشگاه عرضه مواد غذایی و کالای ویژه رمضان تعدادی از غرفه داران از استانهای مختلف در آن حضور دارند و به دلیل وسعت این نمایشگاه برگزار کنندگان آن برای هماهنگی با یکدیگر از بیسیم دستی استفاده می کنند.

وی افزود: مردم به دلیل حساسیت اخبار مربوط به تروریستها و دیدن فرد ناشناس مورد را گزارش کردند که خوشبختانه مساله مرتفع شد و جای هیچ نگرانی وجود ندارد.

فرمانده انتظامی شهرستان بردسیر از حساسیت و هوشیاری مردم در مسائل امنیتی ابراز خرسندی کرد و گفت: این موضوع که مردم مراقب هرگونه تحرکات مشکوک بوده و در راستای حفظ امنیت کشور بازوی توانمند نیروی انتظامی و دستگاههای امنیتی هستند جای قدردانی دارد

وی با قدردانی از شخصی که به دلیل توجه به امنیت شهروندان اقدام به گزارش مذکور به مرکز 110کرده بود افزود: از مردم خواست تا وقتی به درستی مطلبی اطمینان ندارند از پخش آن و ایجاد رعب و وحشت در جامعه خودداری کنند و اخبار و اطلاعات مورد نیاز خود را از رسانه های رسمی کشور دنبال کنند تا از درستی آنها اطمینان داشته باشند.

انتهای پیام/ح

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
برچسب ها
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر