کد خبر: ۶۱۵۷۴۱۱
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۳
سردار فضلی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: امروز باید مراقب موضع‌گیری‌های خود باشیم تا وحدت از بین نرود چرا که دشمن این موضوع را نشانه گرفته است.

برخی ضحبت‌ها تداعی کننده برخی چهره‌های منافق استسردارعلی فضلی جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین در گفت‌وگو با خبرنگار دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در واکنش به اظهارات برخی چهره‌های سیاسی کشور مبنی بر اینکه در سال‌های گذشته دولت در دست کسانی بود که هم سلاح و هم رسانه داشتند و هیچ‌کس جرأت رقابت با آن‌ها را نداشت؛ اظهار داشت: ما در جایی که صاحب و مولا داریم باید مراقب موضع‌گیری‌های خود باشیم.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین، گفت:‌ باید مراقب باشیم تا وحدت میان اقشار به هر بهانه‌ای از بین نرود. دولت‌هایی که در مقاطع مختلف روی کار آمده‌اند مورد احترام ما هستند. مردم بزرگوار ایران در دفاع از دین خدا طی 38 سال گذشته نشان دادند که در مقابل گروه‌های معاند و ضدانقلاب ایستاده‌اند.

وی تصریح کرد: در 8 سال دفاع مقدس همین مردم جانانه کمک و از نظام مقدس خود حمایت کردند. امروز ما مطیع امامین عزیز انقلاب اسلامی هستیم و باید مراقب موضع‌گیری‌های خود باشیم و تلاش کنیم وحدت از بین نرود چرا که دشمن این موضوع را نشانه گرفته است.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین، ادامه داد: مردم ما در همه مقاطع پای نظام خود ایستاده‌اند و مطمئن باشید که آینده بهتر خواهد بود چرا که در گذشته ما محدودیت‌ها و تکنولوژی پایین‌تری را داشتیم، اما امروز هم ایران و هم مقاومت اسلامی به میدان آمده‌اند.

وی با بیان اینکه امروز در عراق، سوریه و یمن شاهد هستیم که مردم از آرمان‌های اسلامی و انقلابی دفاع می‌کنند، گفت: این موضوع طبیعی است که دشمنان هجمه‌های سنگینی را داشته باشند، اما باید در مقابله با این هجمه سنگین مراقب باشیم که با برخی صحبت‌ها و حاشیه‌سازی‌ها به وحدت امت لطمه‌ای نزنیم.

سردار فضلی در خصوص برخی هجمه‌های صورت گرفته علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سپاه و بسیج در خدمت نظام اسلامی و همه امت ولایی و انقلابی هستند، ما دست یاری به سمت دولت و همه ارکان نظام دراز کردیم. این ظرفیت کم‌نظیری که در سپاه و بسیج  وجود دارد، می‌تواند یاری‌رسان باشد.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه پیش‌تر نیز توسط بسیج و سپاه اعلام آمادگی جهت کمک به دولت صورت گرفته است، ادامه داد: امروز و در آینده نیز این کار را انجام خواهیم داد، البته کمک‌هایی در دولت‌های گذشته در زمینه سازندگی درخواست شده و به همین دلیل سپاه وارد این عرصه شده است.

وی با بیان اینکه در گذشته تکنولوژی در اختیار کشورهای خارجی بود که نتیجه آن عدم برخورداری از پروژه ملی شد، افزود: به خاطر ورود سپاه و همت جوانان کشور است که در این رقابت به بلوغ رسیدیم و می‌توانیم پروژه‌های بزرگ را از صفر تا صد انجام دهیم، پس باید مراقب باشیم که خودمان این دستاوردها را تضعیف نکنیم و بهانه‌ای به دست دشمن ندهیم.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پایان گفت: برخی حرف‌های زده شده تداعی کننده برخی چهره‌هایی است که در گذشته با نظام نفاق داشته‌اند. منافقین در هر شرایطی به دنبال دشمنی هستند و ما باید مراقب باشیم که در پازل دشمن کاری را انجام ندهیم که در مواجهه با شهدا شرمسار باشیم.

 انتهای پیام /

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت آسمان صبح فردا-صفحه خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر