کد خبر: ۶۱۶۸۲۲۱
گروه : سیاسی » مجلس
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۴
حضرتی به باشگاه خبرنگاران جوان خبر داد:

عضو کمیته تعاملی فراکسیون امید برای بررسی وزرا از پایان ارزیابی‌ها و تدوین جدولی برای تقدیم به روحانی در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

پایان بررسی وزرا در فراکسیون امید/ جدولی از ارزیابی‌ها و پیشنهادات به رئیس‌جمهور تقدیم می‌شود"الیاس حضرتی" عضو کمیته تعاملی فراکسیون امید برای بررسی وزرا در گفت‌وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ از پایان بررسی‌ها و تهیه جدولی برای تقدیم به رئیس جمهور از سوی این کمیته خبر داد.

وی ادامه داد: ارزیابی کاملی از نحوه عملکرد و تعامل وزرا با مجلس، توفیق وزرا در عملیاتی ساختن برنامه‌های ارائه شده، عملکردشان با مردم، میزان گره‌گشایی‌های آن‌ها از مشکلات کشور و ... انجام شد که براساس آن جدول بسیار خوبی تهیه شده است که به زودی تقدیم روحانی خواهد شد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلام شهر تأکید کرد: همچنین در این جدول پیشنهاداتی به جهت مشورت دادن در بحث کلان برنامه‌ها مانند تشکیل دولتی جوان‌تر، پر تحرک‌تر، با قدرت و انگیزه بیشتر برای کار، تلاش و خدمت و اینکه وزرای پیشنهادی باید برنامه‌های قوی‌تری داشته باشند، وجود دارد.

عضو فراکسیون امید خاطرنشان کرد: در زمان بررسی‌های وزرا در فراکسیون امید موضوع فرد برای ما مهم نبوده و به دنبال مصداق‌ها نبودیم بلکه تأکید ما تنها بر روی برنامه‌ها و تیمی است که میخواهد وزیر مربوطه را همراهی کند.

 انتهای پیام/

بررسی عملکرد وزرا در فراکسیون امید 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت آسمان صبح فردا-صفحه خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر