درخشش نمایش تراژدی پارک اتابک از آذربایجان شرقی در جشنواره سوره
۵۸ : ۰۱ - پنجشنبه ۰۲ شهريور ۱۳۹۶
کد خبر: ۶۱۹۹۵۶۶
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۱
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

بیست و پنجمین جشنواره سراسری تئاتر سوره با معرفی برگزیدگان بخش های تئاتر خیابانی و صحنه ای به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز؛مراسم اختتامیه این دوره از جشنواره با حضور محسن مومنی رئیس حوزه هنری، فاضل نظری معاون هنری ، کوروش زارعی مدیر مرکز هنرهای نمایشی ، حامد رهنما مدیر عامل موسسه سپهر سوره حوزه هنری،اردلان شجاع کاوه، جهانبخش سلطانی، پیمان شریعتی،امیر نصیربیگی و مهدی شفیعی و جمعی از هنرمندان عرصه تئاتر در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار شد.

در ادامه مراسم با حضور فاضل نظری معاون هنری حوزه هنری، مجید مصلحی مدیرکل استانها و مجلس حوزه و علیرضا معین بخش معاون اداری و مالی حوزه از سه مدیر عباس سروری مدیر حوزه هنری استان کرمانشاه، مهدی احمدی فر مدیر حوزه هنری استان اصفهان و وحید نمازی مدیر حوزه هنری استان خراسان تقدیر شد.

نتایج بخش خیابانی جشنواره تئاتر سوره با حضور سامان خلیلیان، اردلان شجاع کاوه، سیروس همتی و امیرنصیربیگی اعلام شد.

بخش خیابانی
الف : طراحی فضا و صحنه

کاندیداها
1- مسعود براهیمی برای نمایش حکایت خنده دار خنده ای که نبود از اصفهان
2- مجتبی خلیلی و امیر امینی برای نمایش هفت پله تا آواز خورشید از گیلان
3- حیدر ابراهیم خانی برای نمایش سیاه وُردارو از لرستان
4- مالک آبسالان برای نمایش مثبت در منفی از تهران
5- علی چناری برای نمایش گمشدگان از کرمانشاه

تقدیر : لوح تقدیر طراحی فضا و صحنه و نیم سکه بهار آزادی اهدا می­شود به مالک آبسالان
برای نمایش مثبت در منفی از تهران

برگزیده : دیپلم افتخار بهترین طراحی فضا و صحنه و یک سکه تمام بهارآزادی به صورت مشترک اهدا می‌شود به مجتبی خلیلی و امیر امینی برای نمایش هفت پله تا آواز خورشید از گیلان


ب : طراحی لباس
هیات داوران در این بخش هیچ یک از آثار را شایسته کسب مقام ندانستند.
ج : بخش موسیقی

کاندیداها
1- احمد جعفری برای نمایش مثبت در منفی از تهران
2- ارسلان مهدوی برای نمایش شور سما از مازندران
3- عبدالرضا غلامی برای نمایش گمشدگان از کرمانشاه
4- حسام شریعتمدار برای نمایش سیاه وُردارو از لرستان
تقدیر : لوح تقدیر این بخش و نیم سکه بهار آزادی اهدا می­شود به احمد جعفری برای نمایش مثبت در منفی از تهران
برگزیده : دیپلم افتخار بهترین موسیقی و یک سکه تمام بهارآزادی اهدا می‌شود به ارسلان مهدوی برای نمایش شور سما از مازندران

 

د : بازیگری مرد

کاندیداها
1- مالک آبسالان برای نمایش مثبت در منفی از تهران
2- مصطفی کولیوندی برای نمایش صد در صد خارجی از ایلام
3- مختار محمدی برای نمایش ردپایی در آسمان از کردستان
4- محمد صمدیان برای نمایش مجلس نامه امیرکبیر از مرکزی
5- پژمان شاه وردی برای نمایش سیاه وٌردارو از لرستان
6- امین رکنی برای نمایش شورسما از مازندران
7- مهدی دریایی برای نمایش مجلس نامه امیرکبیر از مرکزی
تقدیر : لوح تقدیر بازیگری مرد و نیم سکه بهار آزادی اهدا می­شود به مختار محمدی برای نمایش ردپایی در آسمان از کردستان
برگزیده : تندیس جشنواره و دیپلم افتخار بازیگری مرد و یک و نیم سکه بهارآزادی اهدا می­شود به مصطفی کولیوندی برای نمایش صد در صد خارجی از ایلام

ه : بازیگری زن
کاندیداها
1- دلارام ترکی برای نمایش حکایت خنده دار خنده ای که نبود از اصفهان
2- نازیلا امینی برای نمایش شانس منو نگاه کن از کردستان

3- سمیه مهری برای نمایش گمشدگان از کرمانشاه
4- مارال ایزدبخش برای نمایش مثبت در منفی از تهران
5- مهتاب زند برای نمایش سیاه وٌردارو از لرستان
6- سارا قنبری برای نمایش گمشدگان از کرمانشاه
تقدیر : لوح تقدیر بازیگری زن و نیم سکه بهارآزادی به طور مجزا اهدا می­شود به خانم‌ها مارال ایزدبخش برای نمایش مثبت در منفی از تهران و دلارام ترکی برای نمایش حکایت خنده دار خنده ای که نبود از اصفهان
برگزیده : تندیس جشنواره و دیپلم افتخار بازیگری زن و یک و نیم سکه بهارآزادی اهدا می­شود به مهتاب زند برای نمایش سیاه وٌردارو از لرستان

و: طرح و ایده
کاندیداها
1- آرش منصوری برای نمایش گمشدگان از کرمانشاه
2- مالک آبسالان برای نمایش مثبت در منفی از تهران
3- میثم سرآبادانی برای نمایش فرکانس از مرکزی
4- پژمان شاه وردی برای نمایش سیاه وُردارو از لرستان
5- سعید خیراللهی برای نمایش صد در صد خارجی از ایلام
تقدیر : لوح تقدیر طرح و ایده و نیم سکه بهارآزادی اهدا می­شود به آرش منصوری برای نمایش گمشدگان از کرمانشاه
برگزیده : تندیس جشنواره و دیپلم افتخار طرح و ایده و یک و نیم سکه بهارآزادی اهدا می­شود به سعید خیراللهی برای نمایش صد در صد خارجی از ایلام

برگزیدگان بخش صحنه ای:
با حضور شهرام احمدزاده، حسن وارسته، کریم اکبری مبارکه و ناصر آقایی از برگزیدگان تقدیر شد.

الف : طراحی گریم
برگزیده : دیپلم افتخار بهترین طراحی گریم و یک سکه تمام بهارآزادی اهدا می‌شود به رضا فلاحیان برای نمایش تراژدی پارک اتابک از آذربایجان شرقی

ب : طراحی مواد تبلیغی
کاندیداها
1- عمادالدین رجبلو برای نمایش دشمن خدا از گلستان
2- الهه نعمتی برای نمایش تراژدی پارک اتابک از آذربایجان شرقی
3- محسن احمدی برای نمایش قصه ظهر جمعه از یزد
برگزیده : دیپلم افتخار بهترین طراحی مواد تبلیغی و یک سکه تمام بهارآزادی اهدا می‌شود به الهه نعمتی برای نمایش تراژدی پارک اتابک از آذربایجان شرقی

ج: طراحی لباس
کاندیداها
1- سارا یزدانی برای نمایش سرخ او از مازندران
2- رضا فلاحیان برای نمایش تراژدی پارک اتابک از آذربایجان شرقی
3- الهام صحت برای نمایش زنان بالکان از تهران
4- سهیلا عسکری برای نمایش قصه ظهر جمعه از یزد
5- سید امیرحسین جان نثار برای نمایش خنکای ختم خاطره از خراسان شمالی

تقدیر : لوح تقدیر طراحی لباس و نیم سکه بهار آزادی اهدا می­شود به سهیلا عسکری برای نمایش قصه ظهر جمعه از یزد

برگزیده : دیپلم افتخار بهترین طراحی لباس و یک سکه تمام بهارآزادی اهدا می‌شود به رضا فلاحیان برای نمایش تراژدی پارک اتابک از آذربایجان شرقی

د : طراحی صحنه
کاندیداها
1- مهرنوش مردیها برای نمایش پیرمرد، بقچه، دوچرخه از اصفهان
2- حسام افروز برای نمایش قصه ظهر جمعه از یزد
3- علی فتوحی برای نمایش تراژدی پارک اتابک از آذربایجان شرقی
4- مرتضی نجفی برای نمایش از پشت روزنه ها از قزوین
5- حسن سبحانی مینابی برای نمایش چادری برای نجیمه از هرمزگان

تقدیر : لوح تقدیر طراحی صحنه و ربع سکه بهار آزادی به طور مجزا اهدا می­شود به حسام افروز برای نمایش قصه ظهر جمعه از یزد و علی فتوحی برای نمایش تراژدی پارک اتابک از آذربایجان شرقی

برگزیده : دیپلم افتخار بهترین طراحی صحنه و یک سکه تمام بهارآزادی اهدا می‌شود به مرتضی نجفی برای نمایش از پشت روزنه ها از قزوین

ه: بخش موسیقی
هیات داوران بیست و پنجمین جشنواره سراسری تئاتر سوره ضمن قدردانی از حضور فعال و موثر تمامی گروه های موسیقی سنتی و آئینی حاضر در جشنواره کاندیداها را به شرح زیر اعلام می دارد:
کاندیداها
1- ایلیا صادقیان برای نمایش من آنجا نیستم از تهران
2- عیسی پوراسماعیل قره خانلو برای نمایش تراژدی پارک اتابک از آذربایجان شرقی
3- علی سینا رضانیا برای نمایش مثل پروانه از تهران
4- علیرضا محرابی برای نمایش از پشت روزنه ها از قزوین
5- حسین اصیلی برای نمایش چادری برای نجیمه از هرمزگان

تقدیر : لوح تقدیر موسیقی و جایزه نقدی اهدا می شود به ایلیا صادقیان برای نمایش من آنجا نیستم از تهران

رتبه سوم : لوح تقدیر رتبه سوم موسیقی و نیم سکه بهارآزادی اهدا می­شود به علیرضا محرابی برای نمایش از پشت روزنه ها از قزوین

رتبه دوم : لوح تقدیر رتبه دوم موسیقی و یک سکه تمام بهارآزادی اهدا می­شود به عیسی پوراسماعیل قره خانلو برای نمایش تراژدی پارک اتابک از آذربایجان شرقی

رتبه اول : تندیس جشنواره و دیپلم افتخار بهترین موسیقی و یک و نیم سکه بهارآزادی اهدا می­شود به علی سینا رضانیا برای نمایش مثل پروانه از تهران

و: بازیگری نوجوان
هیات داوران در این بخش از بازیگران نوجوان زیر بدون اولویت تقدیر به عمل می آورد:

تقدیر : لوح تقدیر بازیگری نوجوان و ربع سکه بهار آزادی به طور مجزا اهدا می شود به نیروانا هزار جریبی برای نمایش سرخ او از مازندرانآرمان آزادگر برای نمایش تراژدی پارک اتابک از آذربایجان شرقی
مارال سینه سپهر و ملیکا البرزی برای نمایش دشمن خدا از گلستان

ز : بازیگری مرد
هیات داوران با اهدای لوح سپاس و یک سکه تمام بهارآزادی حضور ارزشمند و تاثیرگذار کرامت رودساز را به عنوان بازیگر در این دوره از جشنواره ارج می نهد.

کاندیداها
1- ابراهیم عباسعلی زاده برای نمایش تراژدی پارک اتابک از آذربایجان شرقی
2- علی جاور برای نمایش قصه ظهر جمعه از یزد
3- اسحاق فرنود برای نمایش خنکای ختم خاطره از خراسان شمالی
4- مهدی رسائلی برای نمایش بینایی از گیلان
5- سعید صادقی برای نمایش اتاق 1216 از خراسان رضوی
6- حسن ذاکری برای نمایش چادری برای نجیمه از هرمزگان
7- جعفر قاسمی برای نمایش چادری برای نجیمه از هرمزگان
8- رسول هنرمند برای نمایش بی در زمان از اصفهان

تقدیر : لوح تقدیر بازیگری مرد و ربع سکه بهارآزادی به طور مجزا اهدا می­شود به رسول هنرمند برای نمایش بی در زمان از اصفهان و سعید صادقی برای نمایش اتاق 1216 از خراسان رضوی

رتبه سوم : لوح تقدیر رتبه سوم بازیگری مرد و یک سکه تمام بهارآزادی به طور مجزا اهدا می­شود به حسن ذاکری و جعفر قاسمی برای نمایش چادری برای نجیمه از هرمزگان

رتبه دوم : لوح تقدیر رتبه دوم بازیگری مرد و دو سکه تمام بهارآزادی اهدا می­شود به ابراهیم عباسعلی زاده برای نمایش تراژدی پارک اتابک از آذربایجان شرقی

رتبه اول : تندیس جشنواره و دیپلم افتخار بهترین بازیگری مرد و سه سکه تمام بهارآزادی اهدا می­شود به مهدی رسائلی برای نمایش بینایی از گیلان

ح : بازیگری زن
کاندیداها
1- اخترالسادات اولیایی برای نمایش قصه ظهر جمعه از یزد
2- نسیم کاظمی برای نمایش قصه ظهر جمعه از یزد
3- زهرا صالحی برای نمایش خنکای ختم خاطره از خراسان شمالی
4- آزاده کرم بخش برای نمایش از پشت روزنه ها از قزوین
5- زینب مشعلدار برای نمایش اتاق 1216 از خراسان رضوی
6- طاهره آزادی برای نمایش چادری برای نجیمه از هرمزگان
7- پناه باقریان برای نمایش نذار این خواب تعبیر بشه از تهران
8- پریا بارانی برای نمایش آوازه های دیوار بی در از تهران
9- سارا یزدانی برای نمایش سرخ او از مازندران

تقدیر : لوح تقدیر بازیگری زن و ربع سکه بهار آزادی به طور مجزا اهدا می­شود به سارا یزدانی برای نمایش سرخ او از مازندران و نسیم کاظمی برای نمایش قصه ظهر جمعه از یزد

رتبه سوم : لوح تقدیر رتبه سوم بازیگری زن و یک سکه تمام بهارآزادی اهدا می­شود به پناه باقریان برای نمایش نذار این خواب تعبیر بشه از تهران

رتبه دوم : لوح تقدیر رتبه دوم بازیگری زن و دو سکه تمام بهارآزادی اهدا می­شود به آزاده کرم‌بخش برای نمایش از پشت روزنه ها از قزوین

رتبه اول : تندیس جشنواره و دیپلم افتخار بهترین بازیگری زن و سه سکه تمام بهارآزادی اهدا می­شود به زینب مشعلدار برای نمایش اتاق 1216 از خراسان رضوی

ط : نمایشنامه نویسی
هیات داوران با اهدای لوح سپاس و یک سکه تمام بهار آزادی حضور ارزشمند و تاثیرگذار هادی حوری را به عنوان نمایشنامه نویس در این دوره از جشنواره ارج می نهد.

کاندیداها
1- سید مرتضی هاشم پور برای نمایش تراژدی پارک اتابک از آذربایجان شرقی
2- مجید کاظم زاده مژدهی برای نمایش بینایی از گیلان
3- حسن ذاکری برای نمایش چادری برای نجیمه از هرمزگان
4- شهروز آقایی پور برای نمایش جنگل از تهران
5- حمیده وحیدی برای نمایش از پشت روزنه ها از قزوین
6- سید علی موسویان برای نمایش مثل پروانه از تهران
7- کیوان صباغ برای نمایش اتاق 1216 از خراسان رضوی
8- محمدرضا عطایی فر برای نمایش مصیبت از تهران

رتبه سوم : لوح تقدیر رتبه سوم نمایشنامه نویسی و یک سکه تمام بهارآزادی به طور مجزا اهدا می‌شود به سید مرتضی هاشم پور برای نمایش تراژدی پارک اتابک از آذربایجان شرقی و حمیده وحیدی برای نمایش از پشت روزنه ها از قزوین

رتبه دوم : لوح تقدیر رتبه دوم نمایشنامه نویسی و دو سکه تمام بهارآزادی اهدا می­شود به مجید کاظم زاده مژدهی برای نمایش بینایی از گیلان

رتبه اول : تندیس جشنواره و دیپلم افتخار بهترین نمایشنامه نویسی و سه سکه تمام بهارآزادی اهدا می­شود به کیوان صباغ برای نمایش اتاق 1216 از خراسان رضوی

 

ز: کارگردانی بخش خیابانی
کاندیداها
1- مسعود براهیمی برای نمایش حکایت خنده دار خنده ای که نبود از اصفهان
2- ارسلان مهدوی برای نمایش شورسما از مازندران
3- پژمان شاهوردی برای نمایش سیاه وُردارو از لرستان
4- سعید خیراللهی برای نمایش صد در صد خارجی از ایلام
5- آرزو علیپور برای نمایش هفت پله تا آواز خورشید از گیلان

تقدیر : لوح تقدیر کارگردانی و نیم سکه بهار آزادی اهدا می­شود به آرزو علیپور برای نمایش هفت پله تا آواز خورشید از گیلان

برگزیده : تندیس جشنواره و دیپلم افتخار کارگردانی و دو سکه تمام بهارآزادی اهدا می­شود به
پژمان شاهوردی برای نمایش سیاه وُردارو از لرستان

ی: کارگردانی بخش صحنه ای
کاندیداها
1- حسام افروز برای نمایش قصه ظهر جمعه از یزد
2- کیوان صباغ برای نمایش اتاق 1216 از خراسان رضوی
3- مرتضی نجفی برای نمایش از پشت روزنه ها از قزوین
4- سیروس مصطفی برای نمایش تراژدی پارک اتابک از آذربایجان شرقی
5- حسن سبحانی مینابی برای نمایش چادری برای نجیمه از هرمزگان
6- احسان جانمی برای نمایش بی در زمان از اصفهان
7- عمادالدین رجبلو برای نمایش دشمن خدا از گلستان
8- پیمان کریمی برای نمایش پیرمرد، بقچه، دوچرخه از اصفهان

رتبه سوم : لوح تقدیر رتبه سوم کارگردانی و یک سکه تمام بهارآزادی اهدا می­شود به عمادالدین رجبلو برای نمایش دشمن خدا از گلستان

رتبه دوم : لوح تقدیر رتبه دوم کارگردانی و دو سکه تمام بهارآزادی اهدا می­شود به حسن سبحانی مینابی برای نمایش چادری برای نجیمه از هرمزگان

رتبه اول : تندیس جشنواره و دیپلم افتخار بهترین کارگردانی و سه سکه تمام بهارآزادی اهدا می­شود به حسام افروز برای نمایش قصه ظهر جمعه از یزد

تقدیر ویژه:
لوح تقدیر و نیم سکه بهارآزادی به صورت مجزا اهدا می شود به نمایش‌های مجلس نامه امیرکبیر از مرکزی و شور سما از مازندران.

 

انتهای پیام/ش

معرفی نفرات برتر جشنواره سراسری تئاتر سوره

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر