سرمایه گذاری 60 میلیون یورویی برای تولید رادیو دارو/ بزرگترین صادر کننده رادیو دارو در غرب آسیا خواهیم شد
۳۳ : ۰۱ - جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶
کد خبر: ۶۲۰۱۴۴۲
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۰
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
صالحی خبر داد

رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: طی چهار سال آینده بزرگترین صادر کننده رادیو دارو در غرب آسیا خواهیم بود.

سرمایه گذاری 60 میلیون یورویی برای تولید رادیو دارو/ بزرگترین صادر کننده رادیو دارو در غرب آسیا خواهیم شدبه گزارش حوزه سیاست خارجی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی در پایان آخرین جلسه هیئت دولت یازدهم در جمع خبرنگاران، گفت: مهمترین اولویت ما این است فعالیتهای صنعت هسته ای را با قدرت در همه ابعاد پیش ببریم .

رئیس سازمان انرژی اتمی افزود: برنامه احداث دو واحد نیروگاهی در بوشهر با همکاری روسها به خوبی پیش می رود و قرارداد احداث بیمارستان هسته ای هم منعقد شده و 95 درصد مسائل مالی آن هم حل شده است.

وی با بیان اینکه این بیمارستان در منطقه غرب آسیا بی نظیر است، گفت: در دوره جدید مسائل متعدد همچون اکتشافف، استخراج، پیشران، مسائل تحقیق و توسعه، سانتریفیوژهای نسل جدید و رادیو داروها در دستور کار قرار دارد.

رئیس سازمان انرژی اتمی افزود: کار تولید رادیو داروهای جدید با سرمایه گذاری عظیم 60میلیون یورو در این مدت شروع می‌شود و ظرف سه -چهار سال آینده بزگترین تولید کننده رادیو دارو در غرب آسیا خواهیم بود که به کل کشورها صادرات خواهیم داشت.

معاون رئیس جمهوری همچنین در پاسخ به سوالی پیرامون اظهارات جدید ترامپ در رابطه با ایران، گفت: ترامپ برای خودش در توهم زندگی می‌کند.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر