۲۵ : ۱۵ - شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶
کد خبر: ۶۲۱۴۹۱۳
تاریخ انتشار: ۰۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۶

«اسماعیل» که این روزها در سلول انفرادی یکی از زندان‌های اردبیل است بعد از حدود ۲ ماه، منکر تمام اعترافاتش شده و حرف‌های جدیدی می‌زند.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ می‌گویند خیلی از زندانی‌های این زندان هنوز هم نمی‌دانند قاتل  آتنای 6 ساله، در یکی از سلول‌های همان زندانی است که آن‌ها هر روز و شب‌شان را در پشت میله‌ها و دیوارهای آن می‌گذرانند؛ زندانی‌هایی که کمتر روزی است داستان‌ قتل  دلخراش آتنا را دهن به دهن نچرخانند و هر روز روایت جدیدی به آن اضافه نکنند.

از وقتی قاتل آتنا را به زندان آورده‌اند، در انفرادی بوده؛ دور از چشم همه؛ با دو نفر محافظ شبانه‌روزی؛ می‌گویند زندانی‌های اینجا آنقدر غیرتی هستند که اگر بو ببرند «اسماعیل» پشت همین میله‌ها و دیوارها است، لحظه‌ای زنده‌اش نمی‌گذارند؛ قاتلی که با اعمال شیطانی و قتل فجیع آتنا، نه تنها قلب پدر و مادرش را که قلب تمام مردم ایران را به آتش کشید.

 شیطان پارس آباد: وجدانم راحت است نه آتنا را آزار دادم نه او را کشتم + عکس


با هر قدمی که برمی‌دارد، صدای جیرینگ جیرینگ کشیده شدن زنجیرهای پابند «اسماعیل» به موزاییک داخل بند، بلندتر می‌شود و صورتش در قاب نوری که از پشت سرش به داخل راهرو می‌پاشد، واضح‌تر می‌شود؛ چهره‌اش آرام است و بی‌روح؛ قیافه‌اش نه به جانی‌ها می‌خورد نه به شیطان‌صفت‌ها؛ درست مثل آدم‌های معمولی است؛ نه جای چاقو روی صورتش است و نه صدایش نخراشیده است و کلفت؛ ریز اندام است و به نسبت آخرین عکسی که از او دیده‌ام تغییری نکرده؛ با اینکه دستبند آهنی و پابند فلزی‌اش هیبتش را تکیده و افتاده کرده، ولی حال و روزش بهتر از چیزی است که تصور می‌کردم؛ صورت تراشیده؛ سر و وضع تمیز و مرتب و موهای فر و تنکی که معلوم است تازه شسته شده؛ به هر حال همه چیز در نگاه اول مرتب است و آرام...


با اینکه تأکید داریم که کلماتش را به زبان فارسی بگوید ولی وقتی احساساتی می‌شود و اشک‌هایش از نوک بینی‌اش می‌چکد و صدایش می‌لرزد، ناخودآگاه کلماتش آذری می‌شود و جمله‌های یکی در میان فارسی و ترکی؛ نامفهوم؛ به هر حال لُب کلامش این است که اعترافات قبلی‌اش را بالاجبار گفته و خلاصه نه به آتنا تجاوز کرده و نه او را کشته ... حرف‌هایی که شاید باورش برای خودش هم چندان امکانپذیر نیست.

 شیطان پارس آباد: وجدانم راحت است نه آتنا را آزار دادم نه او را کشتم + عکس

 


متن زیر گفت‌وگوی یک ساعته‌ای است که با این متهم در زندان داشتیم؛ گفت‌وگویی که سعی شده برای حفظ امانت‌داری، حتی‌المقدور با همان کلمات شکسته و افعال محاوره‌ای به صورت مکتوب منتشر شود.

اسماعیل، از اون روزی بگو که آتنا به قتل رسید.
توی مغازه در حال رنگرزی بودم؛ عرق کرده بودم؛ جلوی مغازه نشستم تا عرقم خشک شه؛ وقتی بلند شدم و رفتم داخل مغازه دیدم دختر بهنام از داخل سرویس، داره بطری آب معدنی پر می‌کنه؛ بهش گفتم دختر داری چه‌کار می‌کنی؟ یهو دیدم افتاده جلو دستشویی؛ از پله افتاده و داره از بینی و دهانش خون میاد؛ نمی‌دونم سکته کرده بود یا هر چی؛ منم از ترس پدر و فامیلشون که قره‌داغلی‌ان و از ترس اینکه اگه می‌فهمیدن منو می‌کشتن، پا و دهانش رو گرفتم که خون زمین نریزه. چون مغازه باز بود و ما کار می‌کردیم، توی مغازه مشتری میومد و برای اینکه مشتری نفهمه بردمش اتاق پشتی قایمش کردم اونوقت دیدم مرده؛ نمی‌دونم از افتادن مرده یا سکته کرده یا تو دست من مرده به هر حال داخل مغازه من اتفاق افتاده بود.

یعنی تو آتنا رو نکشتی؟
نه من نکشتم یا از پله افتاده یا وقتی دستم رو جلوی دهانش گرفته بودم که خون روی زمین نریزه مرده یا نمی‌دونم سکته کرده مرده ولی من نکشتمش؛ خودم دختر دارم؛ ای کاش من مرده بودم و اون نمرده بود. خودم دختر دارم سه تا بچه دارم.

خب تو قبلاً اعتراف کردی که آتنا رو کشتی.
من توی فشار بودم؛ سرم باد کرده بود؛ همه بدنم سیاه بود؛ گفتم توی پارس آباد هرچی کشته شدن به گردن من بیاندازید و منو راحتم بذارید؛ اعدام  بشم از این عذاب و شکنجه  راحت می‌شم. دو ماهه خانواده‌ام رو ندیدم به خدا من هم آدمم؛ منم اشتباه کردم ولی اشتباهم فقط این بود که به پدرش نگفتم.

خب وقتی دیدی آتنا افتاده روی زمین چرا به پدرش نگفتی که چه اتفاقی افتاده؟
ترسیدم؛ ترسیدم منو بکشن؛ ولی کاش گفته بودم و می‌مردم ولی این همه عذاب نمی‌کشیدم؛ من توی این مدت یک مرتبه از اول تا آخر قرآن رو خوندم تا خدا از سر تقصیرم بگذره ولی ترسیدم از اینکه به پدرش بگم. حتی چند بار هم پدرش رو توی مسجد جامع دیدمش ولی جرأت نکردم بهش بگم.

ولی نتیجه آزمایش‌های پزشکی قانونی صراحتاً می‌گوید که به آتنا تجاوز شده است.
من تجاوز نکردم؛ وجدانم راحته. خودم دختر دارم؛ منم انسانم؛ وجدان و شرف دارم؛ به خدا قسم می‌خورم دست به اون دختر نزدم. پزشک قانونی هم بگه، مهم نیست؛ من وجدانم راحته که به اون بچه دست هم نزدم. بمیرم هم وجدانم راحته.

ولی نتیجه آزمایش‌ها چیز دیگه‌ای هست...
خب اصلاً من هیچی؛ اگه دختری افتاده باشه و در حال مرگ باشه، کسی احساساتی می‌شه؟

جنازه آتنا را چطور مخفی کردی؟
توی یک سطل بزرگ که پلاستیک داشت انداختمش؛ بعداً بردمش توی پارکینگ

کی طلاهای آتنا رو برداشتی؟ بعد از اینکه انداختی‌اش توی بشکه؟
همون موقع که جنازه آتنا روی زمین بود النگوهاش رو درآوردم؛ قبل از اینکه بندازمش توی بشکه.

خب یعنی تو توی اون شرایطی که خون از دهن و بینی آتنا میومد و به قول خودت ترسیده بودی که کسی نیاد توی مغازه و حتی مطمئن هم نبودی که مرده یا نه، طلاهاش رو درآوردی؟
پدرش دستفروش بود؛ من نیاز مالی ندارم ولی دنبال یک فرصتی بودم که طلاهاش رو بندازم توی حیاط خانه پدرش. من هیچ نیاز مالی ندارم. من خودم جای النگوها و گوشواره‌اش رو به پلیس  گفتم.

توی مدتی که خانواده آتنا ازش بی خبر بودن، پدرش پیش تو نیومد تا سراغ آتنا رو از تو بگیره؟
نه اصلاً.

تو قبلاً هم پرونده داشتی.
نه نداشتم.

تو قبلاً توی زندان نبودی؟
چرا بودم؛ یه بار به خاطر زنا.

سابقه دیگه‌ای هم داشتی؟
ضرب و جرح، قتل و آدم ربایی که در آن تبرئه شدم.

اطرافیانت می‌گن آدم شروری هستی..
نه! اصلاً

خب! معمولاً به آدمی که سابقه زنا داره؛ سابقه ضرب و جرح داره؛ سابقه آدم‌ربایی و قتل داره می‌گن شرور.
(سکوت)

توضیح می‌دی که پرونده زنا مربوط به چی بوده؟
وقتی من از زن اولم جدا شده بودم یک زنی بود به اسم فرانک؛ یک ماه با من دوست بود؛ یک بار رفته بود سفر و به من گفت که بعد از سفر میاد اردبیل منم از پارس آباد برم اردبیل تا یک روز با هم بگردیم؛ گفتم باشه؛ بعدازظهر یه آقا و خانمی آمدند مغازه من و گفتند تو که با دختر من فرار  کردی بگو کجاست؛ اون با یکی نامزده و از این حرفها؛ من هم گفتم من اینجام اون یه شهر دیگه؛ بعد از اون ماموران پلیس امنیت اخلاقی آمدند و به من گفتند باید بروم دادگاه؛ من هم رفتم؛ پدر دختر و قاضی در دادگاه حضور داشتند؛ بعد از حرف‌های پدر دختر گفتم که آن دختر رفته مسافرت و من پارس آبادم؛ چطور ممکنه باهم فرار کرده باشیم؟ خلاصه تبرئه شدم ولی 10 روز بعد خود «فرانک» آمد سراغم و گفت اگه با من نیایی من خودم را می‌کشم؛ من هم گفتم برو بکش؛ من با تو فرار نکردم؛ خلاصه بعد از یک ماه دوباره از من شکایت کرد و گفته بود که این با من فلان کار و بهمان کار رو کرده؛ قاضی به من گفت تو این دختر را می‌گیری؟ من هم گفتم نه؛ من که اون رو سفر نبرده بودم؛ نهایتاً محکوم شدم و 2 ماه زندان رفتم و با وثیقه آزاد شدم.

«عصمت غ» رو می‌شناسی؟ باهاش چند وقت ارتباط داشتی؟
عصمت مشتریم بود؛ من به داداش و خواهرش و 60 نفر که برام فرش می بافتن دستمزد می‌دادم ولی هیچ ارتباط دیگه‌ای باهاش نداشتم.

اون رو چطور کشتی؟
اونو نکشتم.

خودت مگه اعتراف نکردی؟
توی آگاهی پارس آباد زیرفشار بودم و گفتم هر قتلی اینجا بوده رو من گردن می‌گیرم. اصلاً از خانواده‌اش بپرسید می‌گن که عصمت رفته آذربایجان و با یکی ازدواج کرده. توی آگاهی گفتن من یک سال و نیم یک خانه‌ای را اجاره کرده بودم و بعد پرسیدن عصمت غریبی رو کجا نگه داشتم؛ منم بهشون گفتم من هر روز صبح میرم مغازه و شب برمی‌گردم؛ اگه یک ساعت دیر برم خونه خانمم زنگ میزنه می‌گه کجایی. من یک سال و نیم کجا می‌تونستم برم؛ پارس‌آباد محیط کوچکیه؛ همه همدیگر رو می‌شناسن.

از همسر اولت جدا شدی؟
بله.

چرا می‌خواست از تو جدا بشه؟
اخلاقمون با هم جور در نمی‌آمد ولی من نمی‌خواستم طلاقش بدم.

می‌گن خانومت چون می‌خواستی به یک دختربچه تجاوز کنی ازت جدا شده.
نه؛ چون من طلاقش نمی‌دادم گفت که من یک دختربچه 9 ساله رو برده بودم حموم.

برادرت مصاحبه کرده و گفته چند وقت پیش وقتی دختر همسایه‌تون اومده بوده از تو ابریشم قالی بگیره، گریه کنان برگشته بوده خانه‌شان و برادرهایش هم به خاطر کاری که تو با خواهرشان کرده بودی و او گریان برگشته بود خانه، با تو درگیر شدن ...
نه این دروغه؛ من با برادرهای اون به خاطر مسائل مالی درگیر شدم. همه این حرفا دروغه؛ همه چی توی پرونده من در دادگاه هست.

پدر آتنا گفته راضی به اعدام تو نیست؛ می‌خواد تو سنگسار بشی.
من راضیم به رضای خدا؛ هر چی مصلحت الهی باشه همون می‌شه؛ خب حق می‌دم بهشون؛ بچه‌شون مرده؛ من اشتباه کردم که همون اول که بچه‌شون روی پله افتاده بود! بهشون نگفتم.

دوربین مغازه‌ات را چرا خاموش کرده بودی؟
مدتی بود که می‌خواستم مغازه را تخلیه کنم؛ برای همین هم دوربین مغازه را از یک ماه قبل از حادثه  از برق کشیده بودم؛ الان هم شما مغازه را ببینید مشخص است که دیوارها بتونه کاری شده تا مغازه را موقع تحویل، تمیز به مالک بدهم.

یک فیلم از تو هست که داری میوه از مغازه‌دار همسایه‌ات می‌دزدی؟
صاحب مغازه دندان من را شکسته بود و محکوم هم شده بود؛ آمد پیش من و بهم گفت اگه رضایت ندی، من از تو فیلم دارم که در حال دزدی  هستی و می‌روم شکایت می‌کنم؛ گفتم برو شکایت کن؛ شکایت کرد ولی من در دادگاه هم گفتم و شاهد هم داشتم که اون اجناس را خریده بودم؛ آخه سیب زمینی چه ارزشی داره که من بخوام سیب‌زمینی بردارم؟ همه اینها توی پرونده هم هست و من هم در اون پرونده تبرئه شدم.

خیلی‌ها می‌گویند یکی از بستگانت که در سیستم قضایی پارس‌آباد سمت مهمی داشته توی پرونده‌های قبلی‌ات کمکت می‌کرده...
نه به خدا اینها همه دروغ است؛ ما حدود 25 سال است که با او قهریم و رفت و آمدی هم نداریم و او هم تبریز است نه پارس‌آباد. هر چی می‌گن دروغه.

حال مادرت به خاطر کارهای تو خیلی خوب نیست؛ می‌گه روی بیرون رفتن از خانه را ندارد؛ یک جورایی خانواده‌ات می‌گویند تو آبروی آنها را هم برده‌ای...
(پس از مدتی سکوت) مادر و خانواده‌ام من را می‌شناسند؛ می‌دانند من اهل این کار نیستم؛ برادر، برادرش را می‌شناسد؛ مادر، پسرش را می‌شناسد؛ ای کاش پایم شکسته بود و این اتفاق نمی‌افتاد. (گریه)

فکر می‌کنی دادگاه چه حکمی برات صادر می‌کنه؟
نمی‌دونم... ولی وجدانم راحته... من اشتباه کردم. خدا می‌دونه شاید اونها رضایت بدن؛ به هر حال آنها هم انسان هستند ولی من اشتباه کردم و پشیمانم. به خدا حاضرم دو تا دست منو ببرن ولی من دوباره چشمای اون بچه رو ببینم.

تجربه تلخ جنسی در دوران کودکیت داشتی؟ اصلاً بچه شر و شوری بودی؟
نه؛ من 30 سال کاسبی کردم؛ همیشه کمک خرج خانواده و کمک حال پدرم بودم؛ خواهرم را عروس کردم؛ شغلم رنگرزی بود؛ یک عمر با آتش و رنگ کار کردم و در آخر هم سرنوشتم این طوری شد.

چرا قاتل آتنا در پرونده قبلی تبرئه شده بود؟ / قاتل:آتنا نظرم را جلب کرده بود!

 

حرف‌های قاتل آتنا دروغ است/آرزو داشتم آتنا معلم شود/خاطره‌های دخترم نمی‌گذار به خانه برگردیم

منبع: رکنا

انتهای پیام/

اظهارات جنجالی قاتل آتنا پس از دو ماه

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
انتشار یافته: ۲۸۸
در انتظار بررسی: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
اعدام کنید این رذل رو.....
حالم ازون تظاهر به بیگناهیش بهم میخوره..حرفاش بوی دروغ میده
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
این که حقیقت چیه و بر اساس حقیقت واقعی رای داده بشه.
ان شالله رای بر اساس حقیقت واقعی یی که اتفاق افتاده باشه ان شا الله
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۲۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
نامرد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۶:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
اعدام در حکم ایشون
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
اعدامممممم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
اعداااااااااااااااااااااااااام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
اعدامش کنن جنایتکار رو
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
برو به درک
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
اینهه پرونده داشته تو همشون مقصر نبوده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
هزار تا جنایت کرده وجدانش هم راحته
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
شاید راست بگه هیچی بعید نیست .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
اعدام
بنده خدا
| Iran, Islamic Republic of |
۰۶:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
با این همه پرونده بازهم میگی شاید. نتیجه آزمایش که معلومه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
بکشیدش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
روحت شاد آتنا جان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
خدا به خانواده ش صبربده
موسوی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
حیف مرگ کمشه
موسوی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
حیف مرگ کمشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
باید دقیقا همون بلاها رو که سر اون فرشته معصوم اورده چند برابر سر این ملعون بیارن .چون اون فقط یه دختر بچه بود واین ادم بزرگ
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
تاسف
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
عجب
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
هنوز در حال یادگیری هستم . خیلی ممنون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
دروغگو
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
باید در ملأ عام اعدامش بکنند این جور آدمای ظالمو خیانتکارو خدا صبر بده به پدر و مادر آتنا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
چرا نگه داشتند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
دروغگوی رذل
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
واقعاکه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
پس اون بچه معصوم را چه کسی کشته
پس چطور جنازه ش در خراب شده تو پیدا شده
خاضرم تمام زندگیم را بدم حتی جانم را ولی من قصاصت کنم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
خدا لعنت کنه اون کسی که این حرفها رو بهش یاد داده....
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۶:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
اعدام در حکم ایشون
بهروز
|
United Arab Emirates
|
۱۴:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
دروغ میگه اعدام حقش هست.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
احتمالا با وکیل مشورت کرده راهنماییش کردن
خداازش نگذره اگه دروغ میگه خون پاک دخترمعصوم دامنش بگیره
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
حالم بهم خورد اعدامش کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
خدا ازش نگذره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
باید اعدام بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
جنایتکار رذل
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
بی شرف پست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
یکی بادخترش این کار رو میکرد چکار میکرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
یکی بادخترش این کار رو میکرد چکار میکرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
باید مدرک دقیق و درستی پیدا کنید.شاید کس دیگه ای مجرمه باید دقیق معلوم بشه واقعا سخته
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
اعدام
ناشناس
| - |
۰۸:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
دست وپاهاشو قطع کنید
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۱۴:۱۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
اعدامش کنید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
ما قاضی نیستیم که نظر بدیم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
باید در اساس حقیقت باشه و بررسی بشه.

اگه بر فرض محال بی گناه باشه و اعدام بشه اونوقت ما گناهکاریم
بنده خدا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
پس نتیجه آزمایش چی. دروغگو همیشه دروغ میگه بخصوص زمانی که جرم کرده باشه
رضا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
فکر کنم قاضی های پرونده های قبلی هم مثل شما فکر میکردند که این همه جنایت کرده
ناشناس
| United States |
۲۰:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
مرگ بر تو
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۶:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
گردنشو از ته بزنید
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۱۴:۱۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
این رزلو اگر درست محاکمه میشد همان جنایت اول اتفاقات تلخ بعدی نمیافتاد وپپیگیری شود ایا بهاو کمکی شده ان کمک کننده را هم اعدام بکنید چرا زودتر اعدامش نمیکنید کم کم طلب کار هم میشه این رزل کثیف
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
اعدام باید بشه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
اول که اثبات نشده بود قتلی انجام داده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
برو به جهنم جنایتکار
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
متاسفم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
تو اظهاراتش میگه چون پدر و مادر فامیل های اتنا قره داغلی بودن و ترسیدم بیان سراغم..
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
اینا را وکیلش بهش یاد داداه که منکر همه چی بشه .
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
مگه میشه این همه جرم کرده باشه و همشونم اشتباه اینو مقصر کردن .کلا انگار حالت روحی مناسبی نداره و این ماست مالیا هم یه وکیل کار بلد یادشزداده بگه. آخه سیب زمینی بلند میکنی اینو کجای دلمون بزاریم
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
مگه میشه این همه جرم کرده باشه و همشونم اشتباه اینو مقصر کردن .کلا انگار حالت روحی مناسبی نداره و این ماست مالیا هم یه وکیل کار بلد یادشزداده بگه. آخه سیب زمینی بلند میکنی اینو کجای دلمون بزاریم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
هم اونو اعدام کنید هم فامیلش که تا حالا گنداشو میشسته و باعث جنایات بیشترش شده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
اینو باید بدن دست ملت تا ملت قصاص کنه اعدام خیلی براش کمه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
واقعا که
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
خداییش اعدام کمه واسه این. سنگسار بشه. خودم هم حاضرم سنگ بندازم بهش
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
سنگ رو کسی میندازه تا حالا گناه نکرده
علیرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
این حیوان انسان نما انقدر شیطان سفته وترسو با این حرفها میخواد احساسات جامعه را تحریک کند ومظلوم نمایی کند .
یک بار اعدام براش کمه باید سنگسار بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
بی صفت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
خیانتکار رذل
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
قاتل بی رحم پست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
جنایتکار
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
رذل
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
آخه تو چقدر دروغ ميگى توکه دست شيطان را از پشت بستى
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
این رذل همش دروغ میگه باید هم سنگسار بشه وهم اعدام بشه
ناشناس
|
Germany
|
۱۴:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
خدا جای حق نشسته و همه نتیجه ی اعمالشونو میبینن....خدا آخر عاقبت هممونو ختم به خیر کنه با این جماعت.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
اینو باید زنده زنده تیکه تیکه بکنن برای عبرت بقیه ....... خوب نشسته فکر کرده حرف جدید میزنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
فقط اعدام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
شرم آوره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
جنایتکار
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
خیلی رزلی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
خوب بازیگری میکنه و در بعضی مواقع هم نمره قابل قبولی میگیره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
خدا ازت نگذره چقدر شیک دروغ میگه کم مونده بود باور کنم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
خدا ازت نگذره چقدر شیک دروغ میگه کم مونده بود باور کنم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
ااعدام باید بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
بايد از پا تو خيابون آويزونش كنن بعد هر كي رد ميشه يه سيلي بزنه تو صورتش(آخ چه حالي ميده)... ظاهرش مشخصه آدم گوشت تلخيه...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
باید صد بار نیمه اعدام و سنگسار و توی کل ایران بگردونن و همه سنگش بزنن که ذجر کش بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
عججججججججججججججججب
حمید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
قضاوت نباید کنیم ما ک قاضی نیستیم
قاضی خداست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
متاسفم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
اعدام حق این شخص است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
خدا از سرش نگذره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
خدا فقط خودت دیدی .....
بهنام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
روحت شاد اتنا جان
بهنام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
روحت شاد اتنا جان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
سنگسارش کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
سنگسار باید بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
اعدام و بس
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
پست فطرت یعنی تو وجدان هم سرت میشه خدا لعنتت کنه دل همه را کباب کردی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
اعدام کمش هست باید زجر کشش کنن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
همش دروغه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
آدمی که حسابش پاکه ترس از منو می کشتن نداره
اگه افتاده بود باید بیمارستان میبردیش یا به خانوادش میگفتی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
اعدام این انگل عبرتیه برای بقیه انگلها
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
فقط اعدام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
یکی نیست بهش بگه :آخه پست رذل.......چرا خودت روبه دیوانگی زدی؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
منم با دوستمون که گفته بود باید این جانی رو اعدام کنن موافقم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
سنگسار باید بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
مردم رو چی فرض کردی!؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
متاسفم برای این آدم رذل
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
مگه تو وجدان سرت میشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
اعدام باید بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
از حرفهاش معلومه آدم درستی نبوده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
از حرفهاش معلومه آدم درستی نبوده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
اخه وقتی پزشکی قانونی تایید کرده...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
بهتره زود قضاوت نکنیم و این کار رو به خدا و قاضی واگذار کنیم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
حتما اون بچه معصوم رو من کشتم به فامیل خودشم رحم نکرده عجب ادمیه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
فقط اعدام حق این بی صفت است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
فقط اعدام حق این بی صفت است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
متاسفم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
فقط سنگسار
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
مطمین باش اگه حکم سنگسار بدن که انشاالله میدن خودم میام بهت سنگ هم پرت میکنم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
سلام
دوستان همه ما و همه مردم مملکتمون از قتل اتنا یجورایی ناراحتن و دوست داریم که هر چه زودتر قاتل اصلی رو پیدا کنن و محاکمش کنن
روحت شد اتنای عزیز...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
حتما دفعات قبل از این دروغ ها گفته آزاد شده است اصلا نباید این را یک لحظا نگه دارند باید تا حالا در ملا عام اعدام شده بود تا درس عبرتی باشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
طفلی بچه ای که پدرش تو بودی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
بیشرف پست روانی.هر چه سریع تر شرش رو کم کنید
ناشناس
|
United States
|
۱۶:۲۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
وقتی دنبال این کارا بودی باید به فکر طناب دار هم بودی .
یک طناب بسیار کلفتی هست که نخاع رو جدا میکنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
باید اعدام بشه
کریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
ممنونم بابات خبرهای جذاب وبگردی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
خدا لعنتش کنه بااین همه دروغ خدا جای حق نشسته مطمعنم خدا حق آتناروازش میگیره
مقدم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
سلام عليكم -زماني كه مي گويند ياران شيطان بي دليل نگفته اند اين نماد ابليس انسانيست كه حتي به خودش هم تلقين كرده كه بي گناه است و نمي داند كه هنوز عذاب اصلي در راه است و نمي تواند راه فراري داشته باشد شايد توي اين دنيا بتواند دروغ بگويد اما اتش جهنم منتظر اين گونه شياطين است كه در دهان كثيفشان پر خواهد شد و سخن گفتن را از انها سلب مي كند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
ملعون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
اعدام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
خدا به خانواده آتنا صبربده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
همیشه خلافکار بعد خلاف پشیمان میشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
زود قضاوت نکنین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
فقط اعدام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
سنگسار باید بشه
ناشناس
|
Canada
|
۱۷:۲۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
خدا آتنا جون رو بیامرزه روحش شاد
ناشناس
|
Canada
|
۱۷:۲۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
خدا به خانوداه ش صبر بده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
هرچه سریعتر باید به سزای اعمالش برسه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
سنگسارش کنید تا عبرت دیگران شود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
خداخودش جوابشومیده ولی بچه طفل معصوم چه گناهی کرده اخه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
خداخودش جوابشومیده ولی بچه طفل معصوم چه گناهی کرده اخه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
باید اعدام بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
اعدامش کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
این ملعونو ن رو به خاطر آتنا و مرگ دو تا خانم سنگ سارش کنید تا درس عبرتی بشه برای همه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
شاید راست میگه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
شاید راست میگه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
جنایتکار
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
متاسفم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
انشا الله خدا جواب تمام جنایتاشو بده ی ادم چقدر میتونه رذل و بی رحم باشه...
اتنا جان روحت قرین ارامش ابدی باشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
انشا الله خدا جواب تمام جنایتاشو بده ی ادم چقدر میتونه رذل و بی رحم باشه...
اتنا جان روحت قرین ارامش ابدی باشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
چند هفته ای بعد از قتل آتنا فیلمی پخش کردن که قاتل آتنا اعدام شده پس اون کی بوده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
چند هفته ای بعد از قتل آتنا فیلمی پخش کردن که قاتل آتنا اعدام شده پس اون کی بوده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
رفته فک کرده چه چیزایی رو سرهم کرده ........
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
مرگ کمترین مجازاتی است که برای رذلی همچون این اشغال اجرا میشود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
جنایتکار
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
حکم خدا اجرا میشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
عجب وکیلی....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
پس چرا تکه تکش کرده
وكيل خراساني
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
امان از دست وكيل كاركشته
مسعود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
واقعا کار بی شرمانه ای را انجام داده و باید تقاص کاری را که کرده با توجه به احکام اسلام پس بده
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
حادثه‌ی غم انگیزیه. امیدوارم واقعیات کشف و عدالت اجرا بشه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
ادعا مي كنه همه دروغ مي گن و خود راست مي گه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
چه کیفی داره اون لحظه ای که بدن این کثافت موقع اعدام شروع میکنه به لرزیدن
سجاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
فقط سنگسار،،والسلام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
خدا ازش نگذره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
خدا ازش نگذره
الياس
|
United Arab Emirates
|
۱۹:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
عجب
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
کاملا مشخصه داره چرت میگه!!!
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
اگه از همون اول سخت مجازاتش میکردن این اتفاق نمی افتاد تا کی میخوان با مجرمین آسون بگیرن که جریح تر شن
کریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
اخه بیشعور هزار تا پرونده داشتی معلومه که ملعونی بخدا باید سنگساربشه و گرنه هیچی
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
ای از سگ پست تر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
ما قاضی نیستیم و مجازات اون وتشخیص میزان گناه بعهده قاضی محترم است
ars
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
بخشش لازم نیست اعدامش کنید!
ولی معلومه بهش یاد دادن که این حرف ها رو بزنه تا تبرئه شه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
این کثافت میخواد سر قانون رو کلاه بزاره
حرف که دوتا بشه دروغگو رسوا میشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
عجب
saba
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
اشتباه هم کرده باشی که اون طفل معصوم رو پنهان کردی پس دلیل تکه تکه کردن بدنش چی بوده.وکیلت بگو جواب بده دیگه؟
مجتبی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
مردک رذل خدا نشناس مگه تو وجدان هم داری بی وجود.خدا نابودت کنه بی شرف پست فطرت.اعدام کنید این دروغگوی کذاب رو.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
خدا لعنتش کنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
طبق نظر اندیشمند بزرگ ایران صاحب نظر در تمام مسائل ریز و درشت جامعه سرکار خانم باران کوثری اعدام ممنوع است
پس این عزیز دل را به ایشان سپرده تا ایشان را تادیب نموده و به اغوش گرم جامعه برگردانند
امین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
عجب
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
اعدام کنید این رذل رو.....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
اعدام کنید این رذل رو.....
میثم جهانیان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
عجب
میثم جهانیان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
عجب
نجم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
ایشون از بس جنایت کردن. آدم کشی انگار براش یه دعوای معمولیه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
خدابیامرزدش روحش شاد تسلیت... خدا صبر بده به بازماندگان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
خدابیامرزدش روحش شاد تسلیت... خدا صبر بده به بازماندگان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
عجب
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
فقط خداوند میداند و همین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
مردک ... چه پررو...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
واقعا که هنوز اعدام نشده! اعدامش کنید دیگه اونم جلوی عام مردم که کسی دیگه از این کارا نکنه! حالم بهم خورد با این اعترافاتش . احتمالا میخواد یه جوری خلاص شه از زندان
بهونه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
دروغ.گفتنش کاملا مشخصه اما واقعیت هم قاطی حرفهاش میکنه. در واقع نیمه اصلی اتفاق پنهان کرده!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
دورغ تکه تکه اش بکنیداز شیروان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
این وکیل دیگه چه آدمی هستش که اومده از این آدم رسوا حمایت می کنه
آراز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
باید سنگ ساربشه.تحقیق بشه اون کسی که بعدازدوماه این حرفارویادش داده اونم دستگیرومحاکمه بشه
آراز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
باید سنگ ساربشه.تحقیق بشه اون کسی که بعدازدوماه این حرفارویادش داده اونم دستگیرومحاکمه بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
چرا با این پست فطرت جنایتکار مصاحبه میکنند و فرصت عرض اندام میدن، که با پرویی و بی حیایی تمام عملشو انکار بکند .
عزیز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
عجب
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
ساکت شو روانی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
ساکت شو روانی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
خدا بیامرزتش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
با وجود اینکه چهرش مشخص نیس کامل ولی فرد رذل و پلیدی به نظر میرسه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
با وجود اینکه چهرش مشخص نیس کامل ولی فرد رذل و پلیدی به نظر میرسه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
برو به جهنم جنایتکار
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
اعدام کنید این بیشرف رو نه یکبار بلکه صد بار ۱۰۰۰۰ تا پرونده داره
ناشناس
|
United States
|
۰۰:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
خدا لعنت کنه اون کسی که این حرفها رو بهش یاد داده....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
باید انداخت دیگ داغ تا بسوزه وبعد اعدام وبعد سنگسار
ناشناس
|
United States
|
۰۰:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
واقعا متاسفم
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
برو به جهنم جنایتکار
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
خیانتکار رذل
ناشناس
|
United States
|
۰۱:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
خیانتکار رذل
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
باید اعدام کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
باید آتیشش بزنن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
فقططططططططططططططططططططططط اعدام
یسنا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
،کاش زودتراعدامش کنن
یسنا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
کاش زودتراعدامش کنن
یسنا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
کاش زودتراعدامش کنن
یسنا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
،کاش زودتراعدامش کنن
یسنا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
کاش زودتراعدامش کنن
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
باید بگیرن وکیلو اعدام کنم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
باید این شیطان را سنگسار کرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
باید این شیطان را سنگسار کرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
خدا ازت نگذره چقدر شیک دروغ میگه کم مونده بود باور کنم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
خدا ازت نگذره چقدر شیک دروغ میگه کم مونده بود باور کنم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
اینو باید زنده زنده تیکه تیکه بکنن برای عبرت بقیه ....... خوب نشسته فکر کرده حرف جدید میزنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
اعدام
بهروز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
فوه قضائیه باید بررسی کنه
F
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
پزشگ قانونی تشخیص میده که بچه بر اثر خفگی فوت کرده یا سکته و یا اینکه ...صورت گرفته یا نه بس حرف زدن فایده نداره . اخه بچه شیش ساله سکته میکنه از دماغش خون میاد اگر یک از چند هزار هم باشه باز پزشگ تشخیص میده علت فوت را.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۱۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
باید این قاتل هرچه زودتر اعدام بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
دروغگگو هست و جنایتکار. ادم هست ولی شیطان !!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
حالم بهم خورد اعدامش کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
باس یه جوری زجر کش بشه که دیگه هیشکی جرات نکنه به هیچ طفل معصومی نگاه چپ بکنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
سنگسارش کنید
اکبر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
بهتره اعدام شه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
بابا باید اعدامش کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
بابا باید اعدامش کنید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
اين همه گناه كرده توي همشون بي گناه وتبرئه شده
جاابه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
چشماشو از کاسه دربیارید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
چشماشو از کاسه دربیارید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
چشماشو از کاسه دربیارید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
باید داخل دیگ داغ قیر بزارید تا بمیره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
سنگسار بشه فقط سنگسار
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
سنگسار بشه فقط سنگسار
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
سنگسار بشه فقط سنگسار
ابوذر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
اعدام حکم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
دست وپاهاشو قطع کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
اعدام در ملا عام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
بابا بزنیدش آتیش این قاتل کثیف...
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
با انکار کردن چیزی حل نمیشه به فکر وصیتنامه باش
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
اعدامش کنیددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
اعدام بشه حالش خوب میشه-
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
قضاوت نباید کنیم ما ک قاضی نیستیم
قاضی خداست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
تکه تکش کنید
تاشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
سنگسار کنید
مسعود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
سنگسار باید بشه
ارش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
این پرونده به این واضحی نیاز به اینهمه تامل نداره سریعا اعدام. سریع سریع سریع . قلب ما اتش گرفته.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
باید علت این فاجعه مشخص گردد
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
فقط اعدام یا سنگسار
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
این روانی رو اعدام کنید
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
فقط اعدام در ملاعام
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
فقط اعدام در ملاعام
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
فقط اعدام در ملاعام
اسماعیل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
بکشیدش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
اعدامش کنید..
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
اعدام کنید
پوریا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
از دستگاه قضا خواهش دارم برای قاتل مجازاتی بد تر از اعدام در نظر بگیرید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
فقط اعدام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
باید سنگسار بشه
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۱۱:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
داره دروغ میگه تا بتونه خودشو نجات بده .
آذربایجان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
بکشید این قاتل کثیف را
آذربایجان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
بکشید این قاتل کثیف را
آذربایجان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
بکشید این قاتل کثیف را
آذربایجان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
بکشید این قاتل کثیف را
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
۶۰ سال حبس، روزی ۲۰ ضربه شلاق
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
اعدام
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
گردنشو از ته بزنید
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
اجرای هر چه سریعتر حکم قانونی هستیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
اعدام در ملاعام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
این اگه وجدان داش تا حالا صد دفه خودشو تو دیگ آب جوش انداخته بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
باید این شیطان پارس آباد اعدام شود
۱۳۶۳
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
برو بمیر
۱۳۶۳
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
برو بمیر
۱۳۶۳
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
برو بمیر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
آش مجازات براش بایددرنظرگرفته بشه حتی اون مجازاتی که دراسلام ماجایزنبوده بایدسراین عوضی بیاداخه اون طفل معصوم چه گناهی کرده بوده که به دست کثیف این عوضی بایدکشته بشه وبه سزای اعمال کثیفش برسه
الناز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
اعداااام
mehrdad
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۵
اعدام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۶
ای بابا
من
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
قاتل آتنا باید اعدام بشه
عادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۳۰
ایران به یادت اشک ریخت
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر