۲۷ : ۰۲ - دوشنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۶
کد خبر: ۶۲۳۷۴۷۵
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۳

پنجمین دوره بازی های داخل سالن آسیا و هنرهای رزمی قرار است طی روزهای 26شهریور تا 5مهر ماه در ترکمنستان برگزار شود.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان،پنجمین دوره بازی های داخل سالن آسیا و هنرهای رزمی قرار است طی روزهای 26 شهریور تا 5مهر ماه در ترکمنستان برگزار شود.

این رقابت‌ها که در عشق آباد ترکمنستان برگزار خواهد شد، 12 روز به طول می‌انجامد و ورزشکاران آسیایی در 21 رشته با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

براساس برنامه تدوین شده 16 سپتامبر، این رقابت‌ها با مسابقات فوتسال، جوجیتسو و کشتی با کمربند آغاز می شود و 17 سپتامبر شروع رسمی و مراسم افتتاحیه  این رقابت ها است.

در این دوره از رقابت‌ها ورزشکاران در 21 رشته ورزشی با هم به مسابقه می پردازند و بیش از 337 مدال نیز قرار است بین قهرمانان توزیع شود. پنجمین دوره بازی‌های آسیایی داخل سالن و هنرهای رزمی عشق آباد از 17 تا 27 سپتامبر در ترکمنستان برگزار خواهد شد. در این دوره از مسابقات ورزشکاران قاره اقیانوسیه نیز شرکت خواهند کرد.

کاروان ایران با 214 ورزشکار شامل؛ 148 مرد و 68 زن در این مسابقات شرکت می کند و شطرنج، فوتسال، تنیس، موی‌تای، سامبو، کوراش، جوجیتسو، بولینگ، دچرخه‌سواری، شنا، دو و میدانی، وزنه‌برداری، بسکتبال، تکواندو، کیک بوکسینگ، بیلیارد، سوارکاری و کشتی در بخش‌های مختلف رشته‌هایی هستند که کاروان ایران در این دوره از بازی‌ها در آن شرکت‌کننده دارد.

برنامه کامل این رقابت ها به شرح زیر است:

فوتسال«16 تا 26 سپتامبر-25 شهریور تا 4مهر»

بسکتبال سه نفره«19تا 24سپتامبر-28شهریور تا 2مهر»

 کشتی کج«19تا 23سپتامبر-28شهریور تا 1مهر»

 بیلیارد«19تا 26سپتامبر-28شهریور تا 4مهر»

بولینگ«21تا 27سپتامبر-30شهریور تا 5مهر»

 شطرنج«21تا 27سپتامبر-30شهریور تا 5مهر»

سوارکاری«21تا 23سپتامبر-30شهریور تا 1مهر»

دو و میدانی«18تا 20سپتامبر-27تا 29شهریور»

تنیس داخل سالن«17تا 27سپتامبر-26شهریور تا 5مهر»

جوجیتسو«16تا 19سپتامبر-25تا 28شهریور»

کینگ بوکسینگ«23تا 27سپتامبر_1تا 4مهر»

کوراش:«20تا 22سپتامبر-29تا 31شهریور»

موی تای:«17تا 21سپتامبر-26تا 30شهریور»

سامبو:«24تا 26سپتامبر_3تا 5مهر»

شنا کوتاه:«22تا 25سپتامبر-31شهریور تا 3مهر»

تکواندو:«18تا 22سپتامبر-27تا 31 شهریور»

دوچرخه سواری:«18تا 23سپتامبر-27شهریور تا 1مهر»

کشتی سنتی:«16تا 18سپتامبر-25تا 27شهریور»

وزنه برداری:«18تا 25سپتامبر-27شهریور تا 3مهر»

کشتی:«24تا 26سپتامبر-2تا 4مهر»

در روز افتتاحیه ورزشکاران رشته های فوتسال، تنیس و موی تای و در روز اختتامیه ورزشکاران رشته های بولینگ، شطرنج و تنیس رقابت می کنند.

 برنامه ورزشکاران کشورمان در این رقابت ها به شرح ذیل است.

روز اول(جمعه 16 سپتامبر25 شهریور)

فوتسال بانوان

ایران- فلسطین (ساعت 11)

جوجیتسو

دسته 77 کیلوگرم - محمد منصوری

ساعت 9:30 مرحله مقدماتی و نیمه نهایی/ ساعت 17:30 فینال

کشتی با کمربند:آقایان

علی خلیلی 55- کیلوگرم

حمید بهرامی 60- کیلوگرم

ناصر قربانپور 65- کیلوگرم

محمد غلامی 70- کیلوگرم

یاسر محمودی 80- کیلوگرم

داود عوض زاده 90- کیلوگرم

عبدالله حمیدی100- کیلوگرم

عبدالواحد محمدی100+ کیلوگرم

بانوان

لیلا سیاوشی 50- کیلوگرم

یگانه غریب 55- کیلوگرم

زهرا محمدی 60- کیلوگرم

لیلا سالاروند 65- کیلوگرم

زهرا مجیدی 70- کیلوگرم

سعیده رحیمی 70+ کیلوگرم

ساعت 10:30: مرحله مقدماتی

ساعت 17:30: مرحله نهایی

روز دوم(شنبه 17 سپتامبر/ 26 شهریور)

 تنیس

امیر والا معدنچی-حمید نداف سیچانی-انفرادی مردان/راند اول/ساعت 9:30

انفرادی زنان

مهتاخانلو-کیمیا رحمانی

انفرادی زنان-راند اول/ساعت 9:30

 موی تای:آقایان

امیر حسین کمره ای54-کیلوگرم

مصطفی تابوزاده 57-کیلوگرم

علی زرین فر60-کیلوگرم

مسعود عبدالملکی63.5-کیلوگرم

مرحله مقدماتی/ساعت 10:30

روز سوم:«18سپتامبر-27شهریور»

فوتسال مردان

ایران-تائیتی«ساعت 10:30»

دو و میدانی:آقایان

علی خدیور-400 متر

امیر مرادی-800متر

حسین کیهانی-3000متر

ساعت 8:30 مرحله مقدماتی / ساعت 17:30 نیمه نهایی-فینال

تنیس داخل سالن:

مردان و زنان راند دوم انفرادی/ساعت 9:30-16:00

جوجیتسو:نوازا:آقایان

امیر حسین خادمیان 69-کیلوگرم

محمد منصوری 77-کیلوگرم

محسن حمیدی94-کیلوگرم

مسعود حسن زاده،مسعود جلیل وند94+کیلوگرم

 ساعت 9:30 مرحله مقدماتی / ساعت 17:30فینال

بانوان

نسیم محمدی 62-کیلوگرم

سوده کمندانی70+کیلوگرم

ساعت 9:30 مرحله مقدماتی / ساعت 17:30فینال

موی تای آقایان

امیر حسین تابو زاده 57-کیلوگرم

علی زرین فر 60-کیلوگرم

مسعود عبدالملکی 63.5-کیلوگرم

رضا احمدنژاد 67-کیلوگرم

سید کاوه سلیمانی 71-کیلوگرم

سید کیوان سلیمانی 75-کیلوگرم

مجید هاشم بیگی 81-کیلوگرم

ساعت 10:30 و 15:30 مرحله مقدماتی

بانوان

فاطمه یاوری 51-کیلوگرم

سمیه خزائی 54-کیلوگرم

ساعت 15:30 مرحله مقدماتی

تکواندو:آقایان

مهدی اسحاقی 54-کیلوگرم

مهدی جلیلی74-کیلوگرم

ساعت 8:30 یک چهارم نهایی/ساعت 14:30نیمه نهایی و فینال

بانوان

فاطمه مداحی 46-کیلوگرم

ساعت 8:30 یک چهارم نهایی/ساعت 14:30نیمه نهایی و فینال

روز چهارم:«19سپتامبر-28شهریور»

بیلیارد:آقایان

اسنوکر3 نفره Cushion Carom Singles:«ساعت 9:30-13:30 و 17:30»

اسنوکر 6نفره «ساعت 9:30-13:30 و 17:30»

تک نفره سبک پویای سبک هرم روسیه «ساعت 9:30-13:30 و 17:30»

توپ 9نفره «ساعت 9:30-13:30 و 17:30»

کشتی با کمربند

علی خلیلی 55-کیلوگرم

حمید بهرامی60-کیلوگرم

ناصر قربانپور65-کیلوگرم

محمد غلامی70-کیلوگرم

یاسر محمدی رستم 80-کیلوگرم

داوود عوض زاده 90-کیلوگرم

عبدالله ایری 100-کیلوگرم

عبدالواحد محمدی100+کیلوگرم

ساعت 10:30 مرحله مقدماتی و نیمه نهایی/ ساعت 17:30 فینال

بانوان

لیلا سیاوشی 50-کیلوگرم

یگانه غریب 55-کیلوگرم

زهرا محمودی60-کیلوگرم

لیلاسالاروند65-کیلوگرم

زهرا مجدی70-کیلوگرم

سعیده رحیمی75-کیلوگرم

ساعت 10:30 مرحله مقدماتی و نیمه نهایی/ ساعت 17:30 فینال

فوتسال مردان

ایران -اردن«ساعت 12:45»

دو و میدانی

رضاقاسمی-حسن تفتیان 60متر

مسلم نیا دوست-1500متر

ساعت 8:30 مرحله مقدماتی

همچنین مرحله نهایی مواد 60 متر-400-800-3000 متر و پرش طول از ساعت 16:30 برگزار خواهد شد.

تنیس:آقایان

امیر والا معدنچی-حمیدرضا نداف سیچانی-راند دوم-ساعت 9:30 و 16:00

بانوان

مهتاخانلو-کیمیا رحمانی-راند دوم مرحله مقدماتی- ساعت 16:00

جوجیتسو:بانوان

سوده کمندانی 70+کیلوگرم

ساعت 9:30 مرحله مقدماتی-نیمه نهایی-فینال

موی تای:آقایان

امیر حسین کمره ای 54-کیلوگرم

مصطفی تابو خزاده 57-کیلوگرم

علی زرین فر60-کیلوگرم

مسعود عبدالملکی 63.5-کیلوگرم

رضا احمدنژاد 67-کیلوگرم

کاوه سلیمانی 71-کیلوگرم

سید کیوان سلیمانی 75-کیلوگرم

مجید هاشم بیگی 81-کیلوگرم

ساعت 10:30 و 15:30 مرحله یک چهارم نهایی در صورت صعود

بانوان

فاطمه یاوری 51-کیلوگرم

سمیه خزائی 54-کیلوگرم

زهرا بور بور 63.5-کیلوگرم

ساعت 15:30 مرحله یک چهارم نهایی در صورت صعود

 تکواندو:مردان

سروش احمدی 63-کیلوگرم

سعید رجبی87-کیلوگرم

ساعت 8:30 مرحله مقدماتی/ساعت 14:30نیمه نهایی و فینال

بانوان

ناهید کیانی 53-کیلوگرم:ساعت 8:30 مرحله مقدماتی/ساعت 14:30نیمه نهایی و فینال

دوچرخه سواری:اسپرینت:بانوان

فاطمه هداوند

ساعت 17:30 مرحله حذفی-مرحله یک چهارم نهایی

روز پنجم:«20سپتامبر-29شهریور»

کشتی با کمربند:مردان سبک کلاسیک

علی خلیلی55-کیلوگرم

حمید بهرامی60-کیلوگرم

امیر اسماعیلی65-کیلوگرم

محمد غلامی70-کیلوگرم

یاسر محمدی80-کیلوگرم

حامد میرزاپور90-کیلوگرم

محمود پروانه100-گیلوگرم

حبیب غلامپور 100+کیلوگرم

ساعت 10:30 مرحله مقدماتی و نیمه نهایی/ساعت 17:30فینال

بانوان

لیلا سیاوشی 50-کیلوگرم

زهرا یزدانی 55-کیلوگرم

ریحانه شیخیان 60-کیلوگرم

سحر غنی زاده 656-کیلوگرم

سارا علیپور 70-کیلوگرم

آسیه شجاعی 70+کیلوگرم

ساعت 10:30مرحله مقدماتی و نیمه نهایی/ساعت 17:30فینال

بیلیارد:آقایان

اسنوکر3 نفره Cushion Carom Singles:«ساعت 9:30-13:30 و 17:30»

اسنوکر 6نفره انفرادی «ساعت 9:30 نیمه نهایی/ساعت 17:30 فینال

تک نفره سبک پویای سبک هرم روسیه «ساعت 9:30 و 17:30»مرحله مقدماتی و یک چهارم نهایی»

توپ 9نفره «ساعت 9:30و 17:30 مرحله یک چهارم نهایی و نیمه نهایی»

بیلیارد تک نفره انگلیسی ساعت 13:30 مرحله مقدماتی

بانوان

اسنوکر 6نفره انفرادی «ساعت 9:30 و 17:30 مرحله مقدماتی»

توپ 9نفره انفرادی «ساعت 9:30 و 17:30 مرحله یک چهارم و نیمه نهایی»

فوتسال بانوان

ایران-هنک کنگ«ساعت 10:30»

دو و میدانی

امیر مرادی800متر،مسلم نیا دوست 1500متر و کیوان قنبرزاده در پرش طول ورزشکارانی هستند که در صورت صعود به فینال از ساعت 16:30 به مصاف حریفان خود خواهند رفت.

تنیس:آقایان

امیر والا معدنچی-حمیدرضا نداف سیچانی-راند دوم در صورت صعود از ساعت 9:30 و 16:00

بانوان

مهتاخانلو-کیمیا رحمانی/راند دوم در صورت صعود از ساعت 9:30 و 16:00

کوراش:آقایان

بهزاد وحدانی 60-کیلوگرم

 ساعت 18:30 مرحله مقدماتی-نیمه نهایی-فینال

 بانوان

زهرا باقری 87-کیلوگرم

ساعت 18:30 مرحله مقدماتی-نیمه نهایی-فینال

 موی تای:آقایان

امیر حسین کمره ای 54-کیلوگرم

مصطفی تابوخزاده 57-کیلوگرم

علی زرین فر 60-کیلوگرم

مسعود عبدالملکی 63.5-کیلوگرم

رضا احمد نژاد 67-کیلوگرم

سید کاوه سلیمانی 71-کیلوگرم

سید کیوان سلیمانی 75-کیلوگرم

مجید هاشم بیگی 81-کیلوگرم

ساعت 14:00 مرحله نیمه نهایی در صورت صعود

با نوان

فاطمه یاوری 51-کیلوگرم

سمیه خزائی 54-کیلوگرم

سعیده غفاری 60-کیلوگرم

زهرا بوربور 63.5-کیلوگرم

ساعت 14:00 مرحله نیمه نهایی در صورت صعود

تکواندو:آقایان

هادی تیران ولی پور 58-کیلوگرم

عرفان ناظمی 80-کیلوگرم

ساعت 8:30 مرحله مقدماتی/ساعت 14:30 مرحله نیمه نهایی و فینال

بانوان

پریسا جوادی 62-کیلوگرم

ساعت 8:30 مرحله مقدماتی/ساعت 14:30 مرحله نیمه نهایی و فینال

 دوچرخه سواری:آقایان

اسپرینت:احسان خادمی-محمد دانشور

ساعت 17:30 مرحله حذفی-1/8 نهایی

بانوان

اسپرینت:فاطمه هداوند

ساعت 17:30 مرحله نیمه نهایی-رده های پنجم تا هشتم-فینال

 روز ششم:«21سپتامبر-30شهریور»

کوراش:قزاق:آقایان

امید خدمتی 70-کیلوگرم

علی مهدی زاده 90-کیلوگرم

سعید قاسمی 90+کیلوگرم

ساعت 10:30مرحله مقدماتی و نیمه نهایی/ساعت 17:30 فینال

کوراش پهلوانی

محمد نادری 70-کیلوگرم

آرش محبی90-کیلوگرم

احمد میرزاپور 90+کیلوگرم

ساعت 10:30 مرحله مقدماتی و نیمه نهایی/ساعت 17:30 فینال

بیلیارد:آقایان

اسنوکر3 نفره Cushion Carom Singles:«ساعت 9:30-13:30 و 17:30 مرحله مقدماتی و نیمه نهایی»

اسنوکر 6نفره انفرادی «ساعت 9:30 نیمه نهایی/ساعت 17:30 فینال

تک نفره سبک پویای سبک هرم روسیه «ساعت 9:30 و 13:30مرحله مقدماتی»/ساعت 17:30 مرحله یک چهارم نهایی

توپ 9نفره «ساعت 9:30و 17:30 مرحله یک چهارم نهایی و نیمه نهایی»

بیلیارد تک نفره انگلیسی ساعت 13:30 مرحله مقدماتی

بانوان

اسنوکر 6نفره انفرادی «ساعت 9:30 و 17:30 مرحله مقدماتی»

توپ 9نفره انفرادی «ساعت 9:30 و 17:30 مرحله یک چهارم و نیمه نهایی»

بولینگ انفرادی:آقایان

باقر احمدی-ابراهیم اوشانی

ساعت 8:00 و 13:30 مرحله مقدماتی/ساعت 17:30 مرحله یک چهار م نهایی-نیمه نهایی و فینال

شطرنج استاندارد:آقایان

پویا ایدنی-پرهاد مقصد لو

ساعت 8:30 راند اول/ساعت 15:30 راند دوم

سوارکاری:آقایان:رقابت فردی

امیر حسین حبیبی-داوود پوررضا-علی رحمتی

ساعت 9:30-12:30 و 14:30 مرحله حذفی

فوتسال مردان

ایران-قرقیزستان«ساعت 10:30»

تنیس:آقایان

امیر والا معدنچی-حمید نداف سیچانی

ساعت 9:30  و 16:00 راند سوم در صورت صعود

دوبل مردان

امیر والا معدنچی-حمید نداف سیچانی

ساعت 9:30 راند دوم/ساعت 16:00 راند سوم در صورت صعود

بانوان:انفرادی

مهتاخانلو-کیمیا رحمانی

ساعت 9:30 و 16:00 راند سوم در صورت صعود

دوبل بانوان

مهتاخانلو-کیمیا رحمانی

ساعت 9:30 و 16:00 راند دوم در صورت صعود

کوراش:آقایان

قنبرعلی قنبری 66-کیلوگرم

امیدتزتاک 73-کیلوگرم

الیاس علی اکبری 81-کیلوگرم

ساعت 9:30 مرحله مقدماتی و یک چهارم نهایی/ساعت 17:30 نیمه نهایی و فینال

بانوان

زهرا نادری 63-کیلوگرم

راحله اصغری-محبوبه بیدل 70-کیلوگرم

ساعت 9:30 مرحله مقدماتی و یک چهارم نهایی/ساعت 17:30 نیمه نهایی و فینال

 موی تای:آقایان

امیر حسین کمره ای 54-کیلوگرم

مصطفی تابو زاده 57-کیلوگرم

علی زرین فر60-کیلوگرم

مسعود عبدالملکی 63.5-کیلوگرم

رضا احمدنژاد 67-کیلوگرم

کاوه سلیمانی 71-کیلوگرم

سید کیوان سلیمانی 75-کیلوگرم

مجید هاشم بیگی 81-کیلوگرم

ساعت 14:00 مرحله فینال در صورت صعود

بانوان

فاطمه یاوری 51-کیلوگرم

سمیه خزائی 54-کیلوگرم

زهرا بور بور 63.5-کیلوگرم

ساعت 14:00 مرحله یک فینال در صورت صعود

تکواندو:آقایان

سالار وحیدی 68-کیلوگرم

ساعت 8:30 مرحله مقدماتی/ساعت 14:30 نیمه نهایی و فینال در صورت صعود

بانوان

طیبه پارسا 57-کیلوگرم

ساعت 8:30 مرحله مقدماتی/ساعت 14:30 نیمه نهایی و فینال در صورت صعود

دوچرخه سواری:اسپرینت

آقایان

محمد دانشور-احسان خادمی

ساعت 17:30 مرحله یک چهارم نهایی و نیمه نهایی در صورت صعود

 روز هفتم:«22سپتامبر-31شهریور»

آلیش:آقایان

حمید بهرامی 60-کیلوگرم

محمد غلامی 70-کیلوگرم

هادی سلیمی 80-کیلوگرم

داوود عوض زاده 90-کیلوگرم

عبدالله ایری 100-کیلوگرم

عبدالواحد محمدی 100+کیلوگرم

ساعت 10:30 مرحله مقمداتی و نیمه نهایی/ساعت 17:30 فینال در صورت صعود

بانوان

زهرا محمودی 60-کیلوگرم

لیلا سالاروند 65-کیلوگرم

زهرا مجدی 70-کیلوگرم

مریم احمدی 75-کیلوگرم

سعیده رحیمی 75+کیلوگرم

ساعت 10:30 مرحله مقمداتی و نیمه نهایی/ساعت 17:30 فینال در صورت صعود

 اسنوکر آقایان:بیلیارد

اسنوکر3 نفره Cushion Carom Singles:«ساعت 9:30-13:30 و 17:30 یک چهارم نهایی

اسنوکر 6نفره انفرادی «ساعت 9:30 نیمه نهایی/ساعت 17:30 فینال

تک نفره سبک پویای سبک هرم روسیه «ساعت 9:30 نیمه نهایی/ساعت 17:30 فینال

توپ 9نفره «ساعت 9:30 صبح فینال

بیلیارد تک نفره انگلیسی ساعت 13:30 مرحله یک چهارم نهایی

توپ 2 نفره اسکیت بورد 9 توپ مردان:ساعت 13:30 مرحله مقدماتی

بانوان

اسنوکر 6نفره انفرادی «ساعت 13:30 مرحله یک چهارم نهایی»

توپ 9نفره انفرادی «ساعت 13:30 فینال در صورت صعود»

 شطرنج استاندارد:آقایان

پرهام مقصد لو_پویا ایدنی

ساعت 8:30 راند سوم

بانوان

میترا حجازی پور-سارا سادات خادم الشریعه /ساعت 8:30 راند سوم/ساعت 15:30 راند چهارم

تنیس آقایان

امیر والا معدنچی-حمید نداف ساعت 9:30 و 15:30 مرحله یک چهارم نهایی

بانوان دوبل زنان

شهرزاد بنی سعید-مهتاخانلو /ساعت 9:30 و 15:30 مرحله یک چهار م نهایی در صورت صعود

تکواندو آقایان:پومسه انفرادی

کوروش بختیار-علی سهرابی ساعت 8:30 مرحله مقدماتی/ساعت 14:30 نیمه نهایی و فینال در صورت صعود

پومسه تیمی مردان

کوروش بختیار-علی سهرابی و محمد صادق فتوحی

ساعت 8:30 مرحله مقدماتی/ساعت 14:30 نیمه نهایی و فینال در صورت صعود

پومسه انفرادی بانوان

نرجس میناخانی-ساعت 8:30 مرحله مقدماتی/ساعت 14:30 نیمه نهایی و فینال در صورت صعود

پومسه تیمی بانوان

مرجان سلحشوری-مهسا صادقی و نرجس میناخانی ساعت 8:30 مرحله مقدماتی/ساعت 14:30 نیمه نهایی و فینال در صورت صعود

دوچرخه سواری آقایان:اسپرینت

محمد دانشور-احسان خادمی ساعت 17:30 مسابقه فینال 1 و 2

بانوان کایرین

فاطمه هداوند ساعت 17:30 مرحله مقدماتی-فینال

کوراش آقایان

شایان خیر اندیش-مجتبی زمانی 90-کیلوگرم

مجتبی نیک بین 100-کیلوگرم

کامران رستمی 100+کیلوگرم

ساعت 9:30 مرحله مقدماتی و یک چهارم نهایی/ساعت 17:30 نیمه نهایی و فینال

شنا آقایان

سینا غلامپور-بنیامین قره حسنلو 50متر آزاد: ساعت 9:30 مرحله مقدماتی ساعت 17:30فینال

مهدی انصاری-آریا نسیمی شاد-100متر کرال سینه-ساعت 9:30 مرحله مقدماتی ساعت 17:30فینال

مهدی انصاری-جمال چاووشی فر-200متر مسافت کوتاه-ساعت 9:30 مرحله مقدماتی/ساعت 17:30فینال

آریا نشسمی شاد-جمال چاووشی فر-مهدی انصاری-سینا غلامپور-4*50 متر امدادی مختلط تیمی- -ساعت 9:30 مرحله مقدماتی/ساعت 17:30فینال

وزنه برداری آقایان

صالح چراغی-علی میری دسته 85کیلوگرم ساعت 18:30

روز هشتم:«:23سپتامبر-1مهر»

 وزنه برداری آقایان

سهراب مرادی دسته 94کیلوگرم ساعت18:30

دوچرخه سواری آقایان:کایرین مردان

محمد دانشور-محمود پراش ساعت 10:30 راند اول و شانس مجدد/ساعت 17:30 نیمه نهایی و فینال

OMNIUM SCRATH

محمد گنج خانلو ساعت 10:30تا 17:30مرحله مقدماتی وفینال

بانوان :پرستو باستی نیمه استقامت-اسکرچ ساعت 10:30 و17:30

شنا آقایان

جمال چاووشی فر 50متر کرال پشت ساعت 9:30 مرحله مقدماتی/ساعت 17:30 فینال در صورت صعود

مهدی انصاری-آریا نسیمی شاد 100متر کرال سینه ساعت9:30 مرحله مقدماتی/ساعت 17:30 فینال در صورت صعود

مهدی انصاری-علیرضا یاوری 100 متر پروانه ساعت 9:30 مرحله مقدماتی/ساعت 17:30 فینال در صورت صعود

مهدی انصاری-بنیامین قره حسنلو-سینا غلامپور-علیرضا یاوری 4*100متر آزاد ساعت 9:30 مرحله مقدماتی/ساعت 17:30 فینال در صورت صعود

کیک بوکسینگ آقایان

مصطفی پور فرج69-کیلوگرم - پوینت فایتینگ ساعت 9:30 مرحله مقدماتی

فول کنتاکت

مسعود رضایی 57-کیلوگرم

حمید امنی 67-کیلوگرم

ساعت 9:30 صبح مرحله مقدماتی

lowkick:

امید احمدی صفا 51-کیلوگرم

ایرج مرادی 63.5-کیلوگرم

علی بنی اسد71-کیلوگرم

محمود ستاری 81-کیلوگرم

ساعت 9:30 و 17:30مرحله مقدماتی

کیک لایت:

مصطفی پور فرج 69-کیلوگرم

میر داوود موسوی 740کیلوگرم

بانوان:فول کنتاکت

فاطمه علیزاده 56-کیلوگرم ساعت 9:30 و 17:30مرحله مقدماتی و یک چهارم نهایی

کیک لایت:

شهناز میر حیدری 60-کیلوگرم ساعت 9:30 و 17:30مرحله مقدماتی و یک چهارم نهایی

 پوینت فایتینگ:point faghting

شهناز میر حیدری 55-کیلوگرم ساعت 17:30 مرحله یک چهارم نهایی

تنیس آقایان

امیر والا معدنچی-حمید نداف/ساعت 9:30 و 16:00راند دوم

بانوان:

شهرزاد بنی اسد-مهتا خانلو/ساعت 9:30 و 16:00راند دوم

 فوتسال مردان

مرحله یک چهارم نهایی از ساعت 10:30 تا ساعت 18:30 دقیقه همان روز برگزار خواهد شد و تیم ملی فوتسال کشورمان در صورت صعود در یکی از این ساعت ها به مصاف حریفش خواهد رفت.

سوارکاریپرش با اسب آقایان

امیر حسین حبیبی-داوود پور رضایی- علیرضا عامری -علی رحمتی/ساعت 9:30 صبح مرحله سوم حذفی/ساعت13:30 فینال

 شطرنج آقایان:بخش استاندارد

پرهام مقصد لو-پویا ایدنی/ساعت 8:30 راند پنجم-ساعت 16:00 راند ششم

بانوان:بخش استاندارد

میترا حجازی پور-سارا سادات خادم الشریعه/ساعت 8:30 راند پنجم-ساعت 16:00 راند ششم

 بولینگ آقایان

باقر احمدی-ابراهیم اوشانی/ساعت 8:30 و 13:00 مرحله مقدماتی/ساعت 17:30 مرحله یک چهارم نهایی-نیمه نهایی-فینال

اسنوکر آقایان

اسنوکر3 نفره Cushion Carom Singles:«ساعت 9:30-13:30 نیمه نهایی

تک نفره سبک پویای سبک هرم روسیه «ساعت 13:30 و 17:30 مرحله مقدماتی

بیلیارد تک نفره انگلیسی ساعت 13:30 مرحله نیمه نهایی نهایی

توپ 2 نفره اسکیت بورد 9 توپ مردان:ساعت 9:30 مرحله مقدماتی/ساعت 17:30 یک چهارم نهایی

اسنوکر تیمی مردان:امیر سرخوش-حسین وفائی-سهیل واحدی/ساعت 9:30 یک چهارم نهایی/ساعت 13:30 نیمه نهایی

بانوان

اسنوکر 6نفره انفرادی «ساعت 9:30 نیمه نهایی/ساعت 17:30فینال

توپ 10نفره انفرادی «ساعت 13:30 مرحله مقدماتی

 کشتی با کمربند

آقایان:آلیش کلاسیک

حمید بهرامی،قاسم نوروزی 60- کیلوگرم

محمد غلامی 70- کیلوگرم

هادی سلیمی 80- کیلوگرم

حامد میرزاپور 90- کیلوگرم

محمود پروانه100- کیلوگرم

عبدالواحد محمدی100+ کیلوگرم

ساعت 10:30 مرحله مقدماتی و نیمه نهایی/ساعت 17:30 فینال

بانوان

زهرا یزدانی 55- کیلوگرم

ریحانه شیخیان 60- کیلوگرم

سحر غنی زاده 65- کیلوگرم

سارا علیپور 70- کیلوگرم

الهه رضایی 75- کیلوگرم

آسیه شجاعی 75+کیلوگرم

 ساعت 10:30 مرحله مقدماتی و نیمه نهایی/ساعت 17:30 فینال

 روز نهم:«24سپتامبر-2مهر»

 اسنوکر آقایان

حسین وفائی-سهیل واحدی/مرحله مقدماتی ساعت 9:30 و13:30 و 17:30

اسنوکر تیمی مردان:امیر سر خوش-حسین وفائی-سهیل واحدی/ساعت 9:30مرحله فینال  در صورت صعود

اسنوکر3 نفره Cushion Carom Singles:«ساعت 17:30 مرحله فینال

بیلیارد تک نفره انگلیسی ساعت 13:30 مرحله نهایی

 تک نفره سبک پویای سبک هرم روسیه «ساعت 13:30 نیمه نهایی

توپ 2 نفره اسکیت بورد 9 توپ مردان:ساعت 13:30 مرحله نیمه نهایی

بانوان

توپ 10نفره انفرادی «ساعت 9:30 مرحله مقدماتی

شطرنج آقایان:بخش استاندارد

پویا ایدنی-پرهام مقصد لو/ساعت 8:30 راند دوم

بانوان

میترا حجازی پور-سارا سادات خادم الشریعه /ساعت 8:30 راند دوم

 فوتسال بانوان

مرحله یک چهارم نهایی از ساعت 10:30 تا ساعت 18:30 دقیقه همان روز برگزار خواهد شد و تیم ملی فوتسال کشورمان در صورت صعود در یکی از این ساعت ها به مصاف حریفش خواهد رفت.

تنیس آقایان

امیر والا معدنچی-حمید نداف /ساعت 9:30 و 16:00 مرحله یک چهار م نهایی

دوبل مردان:امیر والا معدنچی-حمید نداف/ساعت 9:30 و 16:00 مرحله یک چهار م نهایی

بانوان انفرادی:

شهرزاد بانی سعید-مهتاخانلو/ساعت 9:30 و 16:00 مرحله یک چهار م نهایی

دوبل تیمی:شهرزاد بانی سعید-مهتاخانلو/ساعت 9:30 و 16:00 مرحله یک چهار م نهایی

کیک بوکسینگ آقایان:پوینت فایتینگ

مصطفی پور فرج 69-کیلوگرم ساعت 9:30 مرحله یک چهار م نهایی

محمد حسین پور فرج 79-:کیلوگرم ساعت 9:30 مرحله مقدماتی

فول کنتاک:

مسعود رضایی57-کیلوگرم ساعت 9:30 مرحله یک چهارم نهایی

حمید امنی67-کیلوگرم ساعت 9:30 مرحله یک چهارم نهایی

low kick

امید احمدی صفا 51-کیلوگرم ساعت 9:30 مرحله یک چهارم نهایی

ایرج مرادی 63.5-کیلوگرم ساعت 9:30 مرحله یک چهارم نهایی/ساعت 17:30 مرحله نیمه نهایی در صورت صعود

علی بنی اسد 71-کیلوگرم ساعت 17:30مرحله یک چهارم نهایی

محمود ستاری 81-کیلوگرم مرحله نیمه نهایی در صورت صعود

kick light

داوود موسوی 74-کیلوگرم ساعت 9:30 مرحله یک چهارم نهایی

مصطفی پور فرج 69-کیلوگرم ساعت 17:30 مرحله یک چهارم نهایی

بانوان

point faghting

شهناز میر حیدری 55-کیلوگرم ساعت 9:30 نیمه نهایی/ساعت 17:30 فینال در صورت صعود

LOW KICK

عاطفه بالین پرست 52-کیلوگرم ساعت 9:30 مرحله مقدماتی

FULL KONTACT

فاطمه علیزاده 56-کیلوگرم ساعت 9:30 مرحله نیمه نهایی/ساعت 17:30 فینال در صورت صعود

شنا آقایان

جمال چاووشی فر-محسن مهمان نواز 50متر کرال پشت ساعت 9:30 مرحله مقدماتی/ساعت 17:30 فینال در صورت صعود

مهدی انصاری-آریا نسیمی شاد 50متر کرال سینه ساعت 9:30 مرحله مقدماتی/ساعت 17:30 فینال در صورت صعود

علیرضا یاوری-مهدی انصاری100 متر پروانه ساعت 9:30 مرحله مقدماتی/ساعت 17:30 فینال در صورت صعود

مهدی انصاری-بنیامین قره حسنلو-سینا غلامپور-علیرضا یاوری 4*100 آزاد ساعت 9:30 مرحله مقدماتی/ساعت 17:30 فینال در صورت صعود

 سامبو آقایان

سید سعید مدنی 68-کیلوگرم ساعت 9:30 مرحله مقدماتی/ساعت 16:30 فینال در صورت صعود

ایرج امیر خانی 90-کیلوگرم ساعت 9:30 مرحله مقدماتی/ساعت 16:30 فینال در صورت صعود

وزنه برداری آقایان

علی هاشمی و علیرضا سلیمانی ساعت 18:30

کشتی‌ آزاد

نادر حاج آقانی 57-کیلوگرم ساعت 10:30 مرحله مقدماتی و نیمه نهایی/ساعت 17:30فینال

فرزاد خلیلی 65-کیلوگرم ساعت 10:30 مرحله مقدماتی و نیمه نهایی/ساعت 17:30فینال

حسین الیاسی 74-کیلوگرم ساعت 10:30 مرحله مقدماتی و نیمه نهایی/ساعت 17:30فینال

حسن رحیمی 97-کیلوگرم ساعت 10:30 مرحله مقدماتی و نیمه نهایی/ساعت 17:30فینال

روز دهم:«25سپتامبر-3مهر»

اسنوکر انفرادی آقایان:

سهیل واحدی-حسین وفائی:ساعت 9:30 و 13:30مرحله مقدماتی/ساعت 17:30 یک چهارم نهایی

توپ دو نفره اسکیت بورد 9 توپ مردان:مهدی راسخی-محمد علی پر دل ساعت 9:30 صبح فینال در صورت صعود

بانوان توپ 10 نفره انفرادی:

پریسا منگلی-اکرم محمدی/ساعت 9:30 مرحله یک چهارم نهایی/ساعت 17:30 مرحله نیمه نهایی در صورت صعود

شطرنج:رعد آسا آقایان

علیرضا فیروز جا-سید خلیل موسوی/ساعت 8:30 راند اول/ساعت 10:00راند دوم/ساعت 15:30 راند دوم/ساعت 17:00 راند چهارم

زیر 23-سال رعد آسا:

پویا ایدنی-پرهام مقصد لو ساعت 8:30 راند اول/ساعت 10:00راند دوم/ساعت 15:30 راند دوم/ساعت 17:00 راند چهارم

بانوان:رعد آسا

میترا حجازی پور-وصال حامدی نیا-ساعت 8:30 راند اول/ساعت 10:00راند دوم/ساعت 15:30 راند دوم/ساعت 17:00 راند چهارم

سارا سادات خادم الشریعه-مبینا علی نسبی/ساعت 10:00راند دوم/ساعت 15:30 راند دوم/ساعت 17:00 راند چهارم

فوتسال بانوان

دیدار سوم و چهارم ساعت 16:30/کسب مقام قهرمانی و نایب قهرمانی ساعت 18:30

کیک بوکسینگ:آقایان

Point Fighting

دیدار مرحله نیمه نهایی وزن 69-کیلوگرم  ساعت 9:30 صبح و فینال ساعت 17:30 برگزار خواهد شد.

دیدارهای مرحله یک چهارم و نیمه نهایی وزن 79-کیلوگرم از ساعت 9:30 صبح آغاز خواهد شد.

Full Contact

دیدارهای مرحله نیمه نهایی اوزان 67-و 75-کیلوگرم از ساعت 9:30 صبح آغاز خواهد شد.

 Low Kick

دیدارهای مرحله نیمه نهایی اوزان 51-، 71- و 81- کیلوگرم از ساعت 9:30 صبح آغاز خواهد شد.همچنین فینال وزن 51-کیلوگرم هم ساعت 17:30 عصر همان امروز برگزار می شود.

Kick Light

دیدارهای مرحله نیمه نهایی اوزان 69- و 74- کیلوگرم از ساعت 9:30 صبح آغاز خواهد شد.همچنین فینال وزن 51-کیلوگرم هم ساعت 17:30 عصر همان امروز به انجام خواهد رسید.

بانوان

Low Kick

دیدار مرحله یک چهارم وزن 52-کیلوگرم ساعت 9:30 صبح،نیمه نهایی ساعت 17:30

Kick Light

دیدار مرحله نیمه نهایی وزن 60-کیلوگرم ساعت 9:30 صبح،فینال ساعت 17:30

تنیس آقایان:انفرادی

ساعت 9:30 مرحله یک چهارم نهایی/ساعت 16:00 مرحله نیمه نهایی

دوبل مردان

ساعت 9:30 و 16:00 مرحله یک چهارم نهایی

بانوان انفرادی

ساعت 9:30 و 16:00 مرحله نیمه نهایی

دوبل بانوان

ساعت 9:30 و 16:00 مرحله یک چهارم نهایی

سامبو آقایان

محمد کرد آبادی 57-کیلوگرم ساعت 9:30 مرحله مقدماتی/ساعت 16:30 فینال

مبارزه آقایان

علیرضا چراغی وزن 62-کیلوگرم ساعت 9:30 مرحله مقدماتی/ساعت 16:30فینال

کمال علی خان ساعت 9:30 مرحله مقدماتی/ساعت 16:30فینال

میلاد شیری وزن 100+کیلوگرم ساعت 9:30 مرحله مقدماتی/ساعت 16:30فینال

شنا آقایان

سینا غلامپور-بنیامین قره حسنلو 100 متر آزاد /ساعت 9:30 مرحله مقدماتی و ساعت 17:30 فینال

شنا آقایان:

مهدی انصاری-جمال چاووشی فر 100 متر مسافت کوتاه/ساعت 9:30 مقدماتی و ساعت 17:30 فینال

سینا غلامپور-آریا نسیمی شاد-جمال چاووشی فر و مهدی انصاری/ساعت 9:30 مقدماتی و ساعت 17:30 فینال

وزنه برداری آقایان:

همایون تیموری دسته 105+کیلوگرم ساعت 18:30

کشتی آزاد:

ایمان صادقی 61-کیلوگرم

سعید داداش پور 70-کیلوگرم

عزت الله اکبری 86-کیلوگرم

امین طاهری 125-کیلوگرم

دیدارهای مراحل مقدماتی،یک چهارم نهایی،شانس مجدد و نیمه نهایی ساعت 10:30 /فینال ساعت 17:30

روز یازدهم:«26سپتامبر-4مهر»

کشتی فرنگی:

محسن حاجی پور 61-کیلوگرم

فرشاد بلفکه 71-کیلوگرم

پژمان پشتام 75-کیلوگرم

مهدی ابراهیمی 80-کیلوگرم

سامان عزیزی 85-کیلوگرم

امیر حسین حسینی 98-کیلوگرم

بهنام مهدی زاده 130-کیلوگرم

دیدارهای مراحل مقدماتی،یک چهارم نهایی،شانس مجدد و نیمه نهایی ساعت 10:30 /فینال ساعت 17:30

سامبو آقایان مبارزه

پدرام بیک زاده 68-کیلوگرم ساعت 9:30 مرحله مقدماتی/ساعت 16:30 فینال

کیک بوکسینگ:آقایان

Point Fighting

دیدار فینال وزن 79-کیلوگرم  ساعت 17:30

Full Contact

فینال اوزان 67-و 75-کیلوگرم ساعت 17:30

Low Kick

دیدارهای مرحله نهایی اوزان 71- و 81- کیلوگرم از ساعت 17:30 برگزار می شود.

Kick Light

فینال وزن 81-کیلوگرم ساعت 17:30

بانوان

Low Kick

دیدار فینال وزن 52-کیلوگرم17:30

تنیس آقایان:

دوبل مردان ساعت 16:00 فینال

بانوان:

فینال انفرادی ساعت 11:30 و فینال دو نفره ساعت 16:00

فوتسال مردان

دیدار رده بندی ساعت 16:30/فینال ساعت 18:30

شطرنج آقایان:بخش رعد آسا

 علیرضا فیروز جا-سید خلیل موسوی/ساعت 8:30 راند پنجم/ساعت 10:00 نیمه نهایی/ساعت 15:30 فینال

زیر 23-سال رعد آسا:

پویا ایدنی-پرهام مقصد لو /ساعت 8:30 راند پنجم/ساعت 10:00 نیمه نهایی/ساعت 15:30 فینال

بانوان:رعد آسا

میترا حجازی پور-وصال حامدی نیا-ساعت 8:30 راند پنجم/ساعت 10:00 نیمه نهایی/ساعت 15:30 فینال

زیر 23:

سارا سادات خادم الشریعه-مبینا علی نسبی/ساعت 8:30 راند پنجم/ساعت 10:00 نیمه نهایی/ساعت 15:30 فینال

اسنوکر انفرادی آقایان:نیمه نهایی ساعت 9:30/ساعت 17:30 فینال

بانوان 10 توپ نفره انفرادی/ساعت 9:30 فینال

روز دوازدهم و پایانی:«27سپتامبر-5 مهر»

شطرنج آقایان:زون تیمی

احسان قائم مقامی-امیر رضا پور رمضانعلی/ساعت 8:30 راند اول/ساعت 9:00راند دوم/ساعت 9:30 راند دوم/ساعت 10:00 راند چهارم/ساعت 10:30 راند پنجم/ساعت 11:00 نیمه نهایی/ساعت 11:30 فینال

زیر 23:

مسعود مصدق پور-پرهام مقصد لو/ساعت 8:30 راند اول/ساعت 9:00راند دوم/ساعت 9:30 راند دوم/ساعت 10:00 راند چهارم/ساعت 10:30 راند پنجم/ساعت 11:00 نیمه نهایی/ساعت 11:30 فینال

بانوان:

میترا حجازی پور-وصال حامدی نیا/ساعت 8:30 راند اول/ساعت 9:00راند دوم/ساعت 9:30 راند دوم/ساعت 10:00 راند چهارم/ساعت 10:30 راند پنجم/ساعت 11:00 نیمه نهایی/ساعت 11:30 فینال

زیر 23:

سارا سادات خادم الشریعه-آتوسا پور کاشیان/ساعت 8:30 راند اول/ساعت 9:00راند دوم/ساعت 9:30 راند دوم/ساعت 10:00 راند چهارم/ساعت 10:30 راند پنجم/ساعت 11:00 نیمه نهایی/ساعت 11:30 فینال

تنیس آقایان:ساعت 9:30 فینال انفرادی

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر