کد خبر: ۶۲۴۴۱۴۴
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۴
با حضور مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان

دو مدرسه شش کلاسه خیری با حضور مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان سیستان وبلوچستان در روستاهای نورمحمد صفرزایی و جهان آباد شهرستان هیرمند به بهره برداری رسید.

افتتاح دو مدرسه شش کلاسه خیری در شهرستان هیرمندبه گزارش خبرنگار گروه استان های  باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان  ،حمید سارانی مدیر آموزش و پرورش شهرستان هیرمند گفت: به همت خیر نیکوکار و در آستانه بازگشایی مدارس تعداد دو واحد آموزشی با اعتبار یک میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان برای دانش آموزان این منطقه با حضور نماینده وی افتتاح شد.

وی افزود: مدرسه شش کلاسه رسول اکرم(ص) روستای نورمحمد صفرزایی شهرستان هیرمند با اعتبار 650 میلیون تومان و با مساحت ۱۶۰۰ متر مربع و با زیر بنای ۵۵۰ مترمربع برای دانش آموزان این روستا و منطقه به بهره برداری رسید.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان هیرمند ادامه داد: همچنین مدرسه شش کلاسه شهید صفر سارانی روستای جهان آباد با اعتبار ششصد و پنجاه میلیون تومان و با مساحت ۱۶۴۰ متر مربع و با زیر بنای ۴۴۰ متر مربع امروز افتتاح شد.

سارانی بیان داشت: زمین احداث و ساخت این دو مدرسه از طرف دکتر صفرزایی و خانم پهلوان از خیرین بومی خود روستا به مجموعه آموزش و پرورش اهداء شده است.

وی ادامه داد: این دو واحد آموزشی مجهز به کلاس درس هوشمند است که دانش آموزان تا حد امکان این مکان ها را خانه دوم خود بدانند و در حفظ و نگهداری آنان کوشا باشند.

انتهای پیام/ع

بهره برداری از دو مدرسه درهیرمند

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی
لوح صفحه خبر موبایل