کد خبر: ۶۲۶۸۹۹۶
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۵

فرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان اجرای این فریضه الهی را رمز پایداری و برپایی دستورات الهی و شور و نشاط در جامعه اسلامی دانست.

امر به معروف و نهی از منکر هدیه‌ای الهی استبه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان، سردار محمد قنبری فرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان اظهار داشت: پلیس نقش مهمی در اجرای امر به معروف و نهی از منکر و همچنین حمایت از آمران امر به معروف و ناهیان از منکر در جامعه دارد.

وی افزود: متاسفانه امر به معروف واجب فراموش شده و مظلومی است که در جامعه کم رنگ شده و نیروی انتظامی نقش مهمی در راستای زنده کردن این فریضه الهی دارد.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به بهره گیری هدفمند از ظرفیت ها اظهار داشت: توجه به ظرفیت‌ها و امکانات در نهادینه کردن امر به معروف و نهی از منکر، فرصت هر گونه سوء استفاده و ناهنجاری اجتماعی را برای قانون شکنان از بین می‌برد.

سردار قنبری با ابراز رضایتمندی از هماهنگی انجام شده بین سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی استان اظهار داشت: ستاد احیای امر به معروف با همکاری نیروی انتظامی اقدامات خوبی را در این زمینه رقم زده که شایسته تقدیر است.

قنبری اجرای این فریضه الهی را رمز پایداری و برپایی دستورات الهی و شور و نشاط در جامعه اسلامی دانست و بیان داشت: تقویت و اجرای این فریضه مهم و مبانی مذهبی و اعتقادی توسط پلیس از مهم‌ترین مولفه‌های ارتقای سلامت و امنیت اخلاقی و دینی است.

وی تصریح کرد: حماسه عاشورا درس عشق و شجاعت است و شهدای نیروی انتظامی و دفاع مقدس نیز با تبعیت از این فرهنگ ناب گام برداشتند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در پایان سخنان خود  افزود: قانون حمایت آمرین به معروف و ناهیان از منکر را که حمایت از ضابطان و اجرای دقیق این فریضه الهی است به خوبی اجرا خواهیم کرد.

انتهای پیام/ع

حماسه عاشورا درس عشق و شجاعت است

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر