کد خبر: ۶۲۶۹۶۴۳
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۹

رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی کشور در گروه ج با قهرمانی تیم قزوین و مشخص شدن نفرات و تیم های برتر در شهرستان دامغان استان سمنان پایان یافت.

برترین های رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی کشور در گروه ج مشخص شدندبه گزارش  خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی کشور در گروه ج با حضور 11 تیم روزهای 13 و 14 مهرماه در شهرستان دامغان برگزار شد.

بر این اساس رده بندی تیمی در پایان این رقابت ها به شرح زیر است:

1- قزوین 2- کرمان 3- سمنان 4- بوشهر 5- خراسان شمالی 6- قم 7- چهارمحال و بختیاری 8- خراسان جنوبی 9- یزد 10- هرمزگان 11- کیش

همچنین نتایج دیدارهای مقدماتی به شرح زیر است:

گروه الف:

بوشهر 7- خراسان جنوبی 2
بوشهر 6- کیش 2
خراسان جنوبی 6- کیش 2

گروه ب:

خراسان شمالی 7- یزد 3
قزوین 8- خراسان شمالی 2
قزوین 10 – یزد صفر

گروه ج:

سمنان، برنده – 5- چهارمحال و بختیاری 5 (امتیاز مثبت 26 به 22 به سود سمنان)

گروه د:

کرمان 8- هرمزگان 2
کرمان، برنده 5- قم 5 (امتیاز مثبت 24 به 22 به سود کرمان)
قم 9- هرمزگان یک

نتایج دیدارهای نیمه نهایی:

قزوین 9- بوشهر 1
کرمان 6- سمنان 4
یزد 10- کیش صفر
قم 6- چهارمحال و بختیاری 4
خراسان شمالی 10- خراسان جنوبی صفر

نتایج دیدارهای فینال، رده بندی و کسب مقام پنجم تا دهم به شرح زیر است:

فینال: قزوین 10 – کرمان صفر
رده بندی: سمنان 6 – بوشهر 4
مقام 5-6: خراسان شمالی 7- قم 3
مقام 7-8: چهارمحال و بختیاری 8 - خراسان جنوبی 2
مقام 9-10: یزد 9 – هرمزگان یک

رده بندی انفرادی این مسابقات به شرح زیر است:

57 کیلوگرم: 1- سینا طاهرخانی (قزوین) 2- علی بلوچی زاده (کرمان) 3- علی بوربور (سمنان) 4- علیرضا حیدری (کیش) 5- احسان مهرانی پور (خراسان جنوبی) 6- حسن محمودی (چهارمحال وبختیاری) 7- علیرضا قره چاهی (یزد) 7- محمامین کرمی (هرمزگان) 9- علی اکبر پیرا (بوشهر) 10- مهدی البرز (قم)

61 کیلوگرم: 1- امیرحسین شالی (قزوین) 2- علی نورمحمدی (قم) 3- کامران بلوچ محمد (هرمزگان) 4- امیرحسین کرمی (بوشهر) 5- امین رمضانیان (خراسان شمالی) 6- حسین فاضلی پور (چهارمحال وبختیاری) 7- ناصر نادعلیان (سمنان) 8- محمد آدینه (خراسان جنوبی) 9- حسین دارایی (کرمان) 10- سجاد کرمانیه (یزد)

65 کیلوگرم: 1- امیرحسین شالی (قزوین) 2- محمدصادق سلطانی نژاد (کرمان) 3- رضا زندی (سمنان) 4- مسعود ساعدی (مراسان شمالی) 5- علیرضا محمودی (قم) 6- مصطفی اردویی (خراسان جنوبی) 7- حمیدرضا دل انوار (یزد) 8- علیرضا جوهری (بوشهر) 9- سید محمد صالحی زاده (چهارمحال و بختیاری) 10- سعید فتحیان (هرمزگان)


70 کیلوگرم: 1- معین حسینی (خراسان شمالی) 2- علی اسماعیلی (کیش) 3- اشکان طاهرخانی (قزوین) 4- حمیدرضا دهشری (قم) 5- علیرضا پورمحی آبادی (کرمان) 6- یاسر جلالی (سمنان) 7- علیرضا عابدنیا (یزد) 8- علیرضا صابریان (خراسان جنوبی) 9- سیاوش نیک رفتار (بوشهر) 10- مهدی علیمرادی (هرمزگان)

74 کیلوگرم: 1- احمدرضا طاهرخانی (قزوین) 2- مجید صالحی (چهارمحال و بختیاری) 3- پوریا سالاری (کرمان) 4- رضا علیزاده (خراسان شمالی) 5- محمد محمدی (قم) 6- امیر برایت پور (خراسان جنوبی) 7- علیرضا کلانتری (یزد) 8- بیژن بهمیاری (بوشهر) 9- مسعود طالبی (سمنان) 10- امیررضا کرمی (بوشهر)

79 کیلوگرم: 1- جلال خوش قامت (خراسان شمالی) 2- رضا خسروی نژاد (بوشهر) 3- محمد حافظی (چهارمحال و بختیاری) 4- مصطفی رمضانی (کرمان) 5- مهدی خالقی (قم) 6- محمد جباری (قزوین) 7- امیرمحمد رفیعی نژاد (یزد) 8- احمد جمالی مقدم (خراسان جنوبی) 9- امیرحسین مستخدمین (سمنان)

86 کیلوگرم: 1- مهران بکیان (قزوین) 2- محمد کاروند (سمنان) 3- محمدجواد پوربابا (قم) 4- عباس فلاح گدایی (یزد) 5- علی خسروی (چهارمحال و بختیاری) 6- محمدرضا فولادی (بوشهر) 7- امیرحسین معصوم (خراسان شمالی) 8- محمد مظفری (هرمزگان) 9- محمدرضا رحمانی فرد (خراسان جنوبی) 10- علی غنی پور (کرمان)


92 کیلوگرم: 1- علیرضا قدیری (قزوین) 2- رستم فرد (چهارمحال و بختیاری) 3- سید مجتبی حسینی نسب (یزد) 4- محمدحسین قاسمی کسایی (سمنان) 5- احمدرضا هجرتی (خراسان شمالی) 6- علی محمد باقر شیرازی (قم) 7- مهدی نژاد شاهرخ آبادی (کرمان) 8- محمد امین محمدی (هرمزگان)


97 کیلوگرم: 1- مهراب کریمی (قزوین) 2- محسن محمودی تبار (چهارمحال و بختیاری) 3- آرش خانی (سمنان) 4- مهدی انتظاری (یزد) 5- حیدر پوریزدان پناه (کرمان) 6- امیر سرزهی (خراسان جنوبی) 7- رسول طاهری (خراسان شمالی) 8- محمد عبدالحسنی (قم)


125 کیلوگرم: 1- فرشاد مهدی دوست (قزوین) 2- عباس مصطفوی (قم) 3- عماد فلاح (یزد) 4- علیرضا هراسانیان (سمنان) 5- احمدرضا اسکندری (چهارمحال و بختیاری) 6- حسن مهدوی (بوشهر) 7- محمد حیدرپور (کرمان) 8- بهنام باغچقی (خراسان شمالی)

انتهای پیام/

برترین ها کشتی آزاد معرفی شدند

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر