کد خبر: ۶۲۶۹۸۲۸
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۶ - ۰۲:۵۲

طی مراسمی از بیش از 50 نفر شامل مسئول برگزاری، داوران، بازیکنان اخلاق، آینده سازان و قهرمانان رقابت های درون و برون استانی هیئت تنیس استان کرمان تجلیل شد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان و بنا به اعلام روابط عمومی هیئت تنیس استان کرمان، مراسم تجلیل و قدردانی از قهرمانان و آینده سازان تنیس استان کرمان با حضور مدیر کل ورزش و جوانان، سرپرست هیئت تنیس، اعضای کمیته ها، پیشکسوتان، مربیان و خانواده تنیس استان در فرهنگسرای کوثر کرمان برگزار شد.

تجلیل از قهرمانان و آینده سازان تنیس استان کرمان + تصاویر

وحید کریم زاده، سرپرست هیئت تنیس استان کرمان در این مراسم با اشاره به اینکه برنامه زمانبندی مسابقات انتخابی تیم استان کرمان ۱۹ فروردین امسال اطلاع رسنی شد، گفت: طبق برنامه برای هر رده سنی دختر و پسر به صورت جداگانه ۳ مرحله انتخابی برگزار و سپس نفرات راه یافته به اردو به صورت دوره ای به رقابت پرداخته و نفرات برتر مشخص شدند.

وی افزود: در طول ۳۷ روز برگزاری مسابقات مجموعاً ۳۲۱ مسابقه توسط کمیته مسابقات هیئت تنیس برگزار شد.

تجلیل از قهرمانان و آینده سازان تنیس استان کرمان + تصاویر

کریم زاده تصریح کرد: امروز در این مراسم شاهد اهدای کاپ، حکم قهرمانی و جوایز نفیس به نفرات اول، دوم و سوم قهرمانی استان رده های سنی ۱۸، ۱۶، ۱۴ ،۱۲ سال پسران و دختران سال ۹۶، تجلیل از مقام آوران مسابقات قهرمانی کشور ساری، یزد و کرمان در سال ۹۶، تجلیل از آینده سازان (زیر ۱۴سال ) که از آغاز سال ۹۶ در مسابقات خارج استانی دارای رنکینگ کشور یا آسیایی موفق به کسب مقام شدند، تجلیل از بازیکنان اخلاق رده های سنی مختلف مسابقات قهرمانی استان کرمان و تجلیل از برگزار کنندگان و داوران به پاس همکاری با هیئت تنیس استان در سال ۹۶ هستیم.

 تجلیل از قهرمانان و آینده سازان تنیس استان کرمان + تصاویر

وی از دکترحمید روشنی، دبیر و حمید رضا زرکش، مسئول کمیته مسابقات هیئت تنیس استان کرمان بابت زحمات مستمرشان در برگزاری مسابقات و مراسمات این هیئت تشکر و قدردانی کرد.

محمدتقی امیری خراسانی، مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان نیز در این مراسم با اشاره به اینکه ورزش تنیس در دو بُعد همگانی و قهرمانی انجام می شود، گفت: امروزه بیشتر جنبه ی همگانی این ورزش به چشم می آید.

تجلیل از قهرمانان و آینده سازان تنیس استان کرمان + تصاویر

وی مربیان، داوران و والدین را در شناسایی این رشته ورزشی مؤثر خواند.

امیری خراسانی با برشمردن پتانسیل های ورزش تنیس، افزود: این پتانسیل ها به نفع  همه هست و سبب تغییر و تحولات عظیمی در جایگاه فرد و اجتماع می شود.

وی ابراز امیدواری کرد: شاهد حضور نمایندگان کرمانی در عرصه های بین المللی باشیم.

تجلیل از قهرمانان و آینده سازان تنیس استان کرمان + تصاویر

 

تجلیل از قهرمانان و آینده سازان تنیس استان کرمان + تصاویر

 

تجلیل از قهرمانان و آینده سازان تنیس استان کرمان + تصاویر

 

تجلیل از قهرمانان و آینده سازان تنیس استان کرمان + تصاویر

 

تجلیل از قهرمانان و آینده سازان تنیس استان کرمان + تصاویر

در این مراسم از بیش از 50 نفر شامل: مسئول برگزاری، داوران، بازیکنان اخلاق، آینده سازان و قهرمانان رقابت های درون و برون استانی تجلیل شد که به تفکیک بیان می شود:

بازیکن اخلاق

رده سنی زیر 12 سال

سید علی حسینی نسب

ماندانا مریدی

رده سنی زیر 14 سال

مهدی ارجمند

شبنم اکبری

 رده سنی زیر 16 سال

آرش مظفر پور

نیایش دباغی نژاد

رده سنی زیر 18

آریا چاوش زاده

مینا نخعی

مسئول برگزاری مسابقات مسابقات قهرمانی استان

شکیبا پور تقی

بهنام اکبرزاده

مهدی قاسمی نژاد

زهرا محمدی

فاطمه اطمینان

داور مسابقات قهرمانی استان

مجید میرزایی

نیایش میرزایی

فرانک حسنی

سارا کرباسی

ارفع زنگی ابادی

قهرمانان استان کرمان در بخش پسران

قهرمان استان زیر 12 سال

ارشیا دیلمی

محمد پاشا امیری

سید علی حسینی نسب

قهرمان استان زیر 14 سال

ونداد غیبی

علی مرکزی

عرشیا مالکی

قهرمان استان زیر 16 سال

علی مرکزی

رادمان رفیعی

ونداد غیبی

قهرمان استان زیر 18 سال

 فرهاد روشنی

سعید پرشان

 علیرضا نجم ادینی   

قهرمانان استان کرمان در بخش دختران

قهرمان استان زیر 12 سال

آریسا سبزه زار

عسل جاویدان

بی نظیر رشید فرخی

قهرمان استان زیر 14 سال

سارا چاوشیان

جیران رشیدی

شبنم اکبری

قهرمان استان زیر 16 سال

جیران رشیدی

سارا چاوشیان

رعنا بارزمان

قهرمان استان زیر 18 سال

کیمبا عامری

دریا امیری

 فاطمه ارجمند  

قهرمان و آینده سازان استان به پاس افتخار آفرینی در میادین ورزشی در سال  96

عسل جاویدان: نفر سوم قهرمانی کشور زیر 12 سال در کرمان

ارشیا دیلمی: نفر سوم مسابقات شهرکرد

آریسا سبزه زار: عضو تیم ملی زیر 12 سال کشور، نفر دوم رنکینگ زیر 12 کشور، کسب مقام دوم و سوم جام رمضان تهران و مقام سوم قهرمانی کشور در کرمان

کیمیا عامری: مسابقات ليگ دست دوم شيراز مقام سوم، مسابقات مناطق پنچ گانه شاهرود مقام دوم، مسابقات مناطق پنج گانه قزوين مقام اول، مسابقات قهرمانی كشور زير ١٨ سال ساري    مقام سوم مشترك

دریا امیری: مقام سوم کشور در قهرمانی کشور ساری

بی نظیر رشید فرخی: نفر سوم مسابقات  جام رمضان

جیران رشیدی: مسابقات قهرناني كشور كرمان زیر 14مقام سوم، قهرماني كشور زير 16 ساري مقام  سوم، مسابقات كشوري شهر كرد زير چهارده مقام  سوم

رعنا بارزمان: نفر سوم مسابقات جام رمضان

پاشا امیری: نفر اول رنکینگ زیر 10 سال کشور آزاد سمنان مقام اول، تهران جام رمضان مقام سوم، جام رمضان مرحله ی دوم مقام دوم، آزاد شهرکرد مقام اول، آزاد تهران باشگاه اشراق مقام دوم، لیگ آینده سازان باشگاه انقلاب تهران مقام پنجم، سمنان مقام اول   

ونداد غیبی: نفر دوم رنکینگ کشور در زیر 14 سال ـ قهرمانی مسابقات کشوری در سمنان، مقام سوم دور اول مسابقات جام رمضان در تهران،  نایب قهرمانی دور دوم مسابقات جام رمضان در تهران ، قهرمانی دور اول تور تنیس آسیایی در ساری، مقام سوم دور دوم تور تنیس آسیایی در تهران، نایب قهرمانی مسابقات قهرمانی کشور در یزد، قهرمانی دور سوم مسابقات تور تنیس آسیایی در مشهد.

مراسم تجلیل و قدردانی از قهرمانان و آینده سازان تنیس استان کرمان در قالب اختتامیه مسابقات قهرمانی استان، ساعت 10 صبح روز جمعه 14 مهر جاری در فرهنگسرای کوثر، جنب کتابخانه ملی کرمان برگزار شد.

انتهای پیام/ب

تجلیل از بیش از 50 قهرمان و آینده ساز تنیس استان کرمان

 

 

 

 

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر