۴۳ : ۰۹ - دوشنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۶
کد خبر: ۶۲۷۶۹۰۱
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۰۲:۱۶
براساس قیمت اعلام شده؛

هر کیلو نبشی 3، در بازار با قیمت 2 هزار و 100 تومان به فروش می رسد.

خرید هر کیلو نبشی چقدر تمام می شود؟به گزارش خبرنگار نبض بازار گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، قیمت فروش هر کیلو نبشی در بازار به شرح زیر است:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

خرید هر کیلو نبشی چقدر تمام می شود؟

 

انتهای پیام/

 

قیمت فروش هر کیلو نبشی در بازار

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر