کد خبر: ۶۲۷۷۶۵۱
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۰
فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی؛

فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی از افزایش 160 درصدی کشفیات قاچاق کالا در استان در 6 ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز؛سردار سرتیب دوم پاسدار محسن حسن خانی فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی در بازدید از اردوی جهادی نیروی انتظامی در روستای سعید آباد شهرستان بستان آباد گفت: کشفیات قاچاق کالا درآذربایجان شرقیدر 6 ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته 160 درصدافزایش داشته است.

وی افزود:میزان جرایم هم نسبت به سال گذشته کاهش 20 درصدی را نشان می دهد.

سردارحسن خانی  با بیان اینکه بزرگترین وظیفه نیروی انتظامی تامین امنیت برای سرمایه گذاران در راستای کمک به اقتصاد مقاومتی است، افزود: خوشبختانه با تلاش تمامی همکاران و بر حسب وظیفه ذاتی نیروی انتظامی، استان آذربایجان شرقی امن ترین استان ها برای سرمایه گذاری است.

وی وجود امنیت را یکی از مولفه های ایجاد اشتغال و سرمایه گذاری در استان عنوان کرد و افزود: تلاش می کنیم منویات مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی به جد از طرف نیروی انتظامی دنبال شود.

فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی در ادامه با اشاره به حضور این نیرو در اجرای اردوهای جهادی گفت: با همکاری سپاه و کمیته امداد امام خمینی (ره) و نیروی انتظامی استان خانه محروم در روستای سعید آباد در دست ساخت است.

وی گفت: نیروی انتظامی در استان آذربایجان شرقی در طول سه سال گذشته 22 هزار متر مربع اماکن عمومی احداث کرده است که همه در راستای خدمت برای مردم است.

وی از آمادگی این نیرو برای کمک به زدودن چهره محرومیت در استان خبر داد و افزود: سعی خواهیم کرد از ظرفیت های نیروی انتظامی و با همکاری تنگاتنگ بین دستگاه ها و نهادهای دیگر در راستای خدمات رسانی بهتر به مناطق محروم قدم برداریم.

 

انتهای پیام/ش

کاهش 20 درصدی میزان جریم در آذربایجان شرقی

 

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی
لوح صفحه خبر موبایل