کد خبر: ۶۲۷۹۰۷۲
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۹

تیم مازندران عنوان سوم مسابقات تکواندو جوانان و بزرگسالان قهرمانی کشور را به خود اختصاص داد.

‍ مازندران بر سکوی سوم تکواندو قهرمانی کشوربه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، سی و نهمین دوره مسابقات قهرمانی تکواندو جوانان و بزرگسالان کشور با عنوان «جام سفیر کره‌جنوبی» با حضور ۳۳۶ تکواندوکار و در قالب ۳۲ تیم به مدت دو روز در فدراسیون تکواندو برگزار شد و در پایان تیم مازندران بر سکوی سوم کشوری تکیه زد.

تیم مازندران روز نخست و در مبارزات اوزان فرد سید حسین احسانی تنها مدال طلای استان را به دست آورد.

در روز دوم مبارزات، سروش احمدی باکسب مدال طلا در وزن ۶۸- کیلو، فنی‌ترین مبارز رقابت هاشد. مدال نقره وزن ۵۸- کیلو هم به حسین طالب پور رسید تا در نهایت مازندرانی‌ها با کسب ۲ مدال طلا، یک نقره و ۴۱ امتیاز جایگاه سوم را به خود اختصاص دهند.

در مسابقات تکواندو قهرمانی کشور، تیم تهران با کسب ۲ مدال طلا، ۲ نقره، ۲ برنز و ۵۷ امتیاز بر سکوی قهرمانی ایستاد، هوگوپوشان البرزی با ۳ مدال طلا، یک برنز و ۵۵ امتیاز عنوان نایب قهرمانی را کسب کردند.

تیم مازندران با ترکیب علی تبریزی (۵۴- کیلوگرم)، حسین طالب پور (۵۸- کیلوگرم)، علی وهاب پور (۶۳- کیلوگرم)، سروش احمدی (۶۸- کیلوگرم)، سید حسین احسانی (۷۴- کیلوگرم)، حسن بشیری (۸۰- کیلوگرم)، علی فرجی (۸۷- کیلوگرم) و محمدرضا اسماعیلی (۸۷+ کیلوگرم) در این مسابقات حاضر شد.

هدایت تیم مازندران را رشید فتاحی به عنوان سرمربی برعهده داشت. مصطفی شیدایی مربی تیم بود و میلاد کهنسال نیز تیم را سرپرستی کرد.

انتهای پیام/آ

درخشش تکواندوکاران مازندران در  مسابقات قهرمانی کشور

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی
لوح صفحه خبر موبایل