کد خبر: ۶۳۲۰۸۷۲
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۱
اخبار زمین‌لرزه در لرستان؛

ساعت ۱۵:۱۳ دقیقه امروز یک زمین‌لرزه به‌بزرگی ۳ ریشتر شهرستان نورآباد در استان لرستان را دوباره لرزاند.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛  رضا آریایی مدیرکل مدیریت بحران استان لرستان، با اشاره به وقوع یک زمین‌لرزه دیگر در "شهرستان نورآباد" گفت: ساعت ۱۵:۱۳ دقیقه امروز یک زمین‌لرزه به‌بزرگی ۳ ریشتر شهرستان نورآباد در استان لرستان را دوباره لرزاند.

وی عمق وقوع این زمین‌لرزه را ۱۰ کیلومتری از سطح زمین دانست و افزود: مرکز این زمین‌لرزه بر اساس گزارش مرکز زلزله‌نگاری کشور به‌عرض و طول جغرافیایی ۳۳.۸۷۵ و ۴۷.۶۶۰ درجه بوده است.

از صبح امروز تا اکنون زمین‌لرزه شهر‌های اشترینان، کوهدشت، درب‌گنبد، هفت‌چشمه و نورآباد در استان لرستان را به لرزه در آورده است که سبب ترس و وحشت مردم در سطح استان شده است.

ساعت ۱۴:۵۶ دقیقه ظهر امروز یک زمین‌لرزه دیگر با شدت ۳.۶ ریشتر در عمق ۷ کیلومتری "هفت‌چشمه" در استان لرستان را لرزاند؛ ساعت ۱۴:۴۴ دقیقه ظهر امروز یک زمین‌لرزه به‌بزرگی ۲.۳ ریشتر درب‌گنبد در استان لرستان را لرزاند؛ ساعت ۱۴:۱۹ دقیقه ظهر امروز یک زمین‌لرزه دیگر در عمق ۱۰ کیلومتری زمین هفت‌چشمه در استان لرستان را لرزاند.

ساعت ۱۳:۵۹ دقیقه ظهر امروز نیز یک زمین‌لرزه به‌بزرگی ۲.۸ ریشتر در عمق ۱۰ کیلومتری شهرستان کوهدشت در استان لرستان را لرزاند.

ساعت ۱۴:۰۵ دقیقه ظهر امروز یک زمین‌لرزه به‌بزرگی ۲.۷ ریشتر در عمق ۱۲ کیلومتری زمین شهرستان نورآباد در استان لرستان را لرزاند؛ ساعت ۱۳:۵۷ دقیقه ظهر امروز یک زمین‌لرزه به‌بزرگی ۳.۹ ریشتر در عمق ۱۱ کیلومتری زمین هفت‌چشمه در استان لرستان را لرزاند؛ صبح امروز نیز اشترینان بروجرد بر اثر یک زمین‌لرزه تکان خورد؛ شب گذشته "چالانچولان" شهرستان دورود بر اثر یک زمین‌لرزه به‌بزرگی ۲.۸ ریشتر به لرزه در آمد.

شب گذشته زلزله شدیدی استان لرستان را لرزاند؛ این زلزله در همه شهرستان‌های استان لرستان احساس شد که بر اثر آن ۱۶ نفر در کوهدشت مجروح شدند و به برخی واحد‌های ساختمانی استان نیز خسارت وارد شد.

انتهای پیام/د

زمین‌لرزه شهرستان نورآباد را دوباره لرزاند

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی
لوح صفحه خبر موبایل