کد خبر: ۶۳۵۱۶۴۰
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۱
چهارمین دوره رقابت‌های کشتی آزاد جام باشگاه‌های جهان؛

رقابت‌های مقدماتی چهارمین دوره کشتی آزاد جام باشگاه‌های جهان عصر امروز پایان یافت.

تایتان مرکوری، خیموری، ستارگان ساری و ایزی پایپ به نیمه نهایی رسیدندبه گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان  چهارمین دوره رقابت های کشتی آزاد جام باشگاه های جهان از صبح امروز (پنج شنبه) در سالن 12 هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی تهران آغاز شد و فردا شب با مشخص شدن تیم های برتر به پایان می رسد.

15 دیدار مقدماتی این رقابت ها پایان یافت و تیم های برتر گروه ها به شرح زیر مشخص شدند.

گروه Aـ: 1- تایتان مرکوری (آمریکا) 2- هند 3- مونترال (کانادا) 4- ان اسی ای آکادمیک (بلغارستان)
گروه Bـ: 1- خیموری (مغولستان) 2– بوداپست اس سی (مجارستان) 3- تاجیک ایر (تاجیکستان)
گروه Cـ: 1- ستارگان ساری (ایران) 2- بیمه رازی (ایران) 3– بی اس برادرز (قزاقستان)
گروه Dـ: 1- ایزی پایپ کاشان (ایران) 2– رایندی (گرجستان) 3- کلیچیک (قرقیزستان)

بدین ترتیب امشب دیدار تیم های دوم و سوم گروه ها برای مشخص شدن تیم های حاضر در دیدار های پنجم تا دوازدهم برگزار می شود.

همچنین صبح فردا دیدارهای نیمه نهایی بین تیم های اول گروه های A و B و تیم های اول گروه های C و D برای مشخص شدن تیم های راه یافته به دیدار فینال و رده بندی برگزار می شود.

دیدارها برای کسب مقام پنجم تا دوازدهم نیز پس از دیدارهای نیمه نهایی برگزار می شود.

بعد از ظهر فردا نیز ابتدا دیدار رده بندی و پس از آن دیدار فینال برگزار می شود.

نتایج دیدارهای مقدماتی به شرح زیر است:

دور اول:
گروه Aـ:
تایتان مرکوری آمریکا 9- مونترال کانادا یک
هند 9- ان اس ای آکادمیک بلغارستان یک
گروه Bـ:
خیموری مغولستان 8- تاجیک ایر تاجیکستان 2
گروه Cـ:
بیمه رازی 10- بی اس برادرز قزاقستان صفر
گروه Dـ:
ایزی پایپ کاشان 7- رایندی گرجستان 3

دور دوم:
گروه Aـ:
تایتان مرکوری آمریکا 8- هند 2
مونترال کانادا 7 - ان اس ای آکادمیک بلغارستان 3
گروه Bـ:
خیموری مغولستان 4 – اس سی بوداپست مجارستان 4
گروه Cـ:
ستارگان ساری 6- بیمه رازی 4
گروه Dـ:
ایزی پایپ کاشان 10- کلیچیک قرقیزستان صفر

دور سوم:
گروه Aـ:
تایتان مرکوری آمریکا 10- ان اس ای آکادمیک بلغارستان صفر
هند 6- مونترال کانادا 4
گروه Bـ:
اس سی بوداپست مجارستان، برنده 5 – تاجیک ایر تاجیکستان 5 (امتیاز مثبت 19 به 18 به سود مجارستان)
گروه Cـ:
ستارگان ساری 9- بی اس برادرز قزاقستان یک
گروه Dـ:
رایندی گرجستان 10- کلیچیک قرقیزستان صفر

انتهای پیام/

تیم های برتر در ۴ گروه لیگ جهانی کشتی آزاد مشخص شدند

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر