کد خبر: ۶۴۳۲۹۰۸
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۲

مدیر عامل باشگاه پیکان گفت: بعد از اخراج کنت، پیکانی ها بازی را در دست گرفتند و واقعاً خوش‌شانس بودیم که بیشتر از یک گل دریافت نکردیم.

به گزارش خبرنگار فوتبال وفوتسال گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان  محمود شیعی مدیر عامل باشگاه پیکان بعد از برد پیکان مقابل مشکی‌پوشان گفت: خیلی وقت بود که به چنین بردی نیاز داشتیم و خدا را شکر که این اتفاق رخ داد و به آرامش رسیدیم. البته در بازی‌های قبل هم عملکرد خوبی داشتیم، اما خیلی بدشانسی می‌آوردیم که در نهایت این برد حاصل شد و امیدوارم راه در ادامه هموار شود.

شیعی در واکنش به این سوال که آیا قبول دارید مشکی پوشان بهتر ظاهر شدند اظهار کرد: بله، مشکلی‌پوشان در نیمه اول خیلی خوب بازی کرد، اما در نیمه دوم این ما بودیم که بازی بهتری را به نمایش گذاشته و گل دیگری به ثمر رساندیم. البته بعد از اخراج کنت این تیم میهمان بود که بازی را در دست گرفت و حملات زیادی را روی دروازه ما انجام داد و واقعاً خوش‌شانس بودیم که بیشتر از یک گل دریافت نکردیم. انصافاً تیم مشکی‌پوشان فوتبال خوبی را ارائه می‌دهد و با ادامه این روند آنها سقوط نخواهند کرد.

او در واکنش به اظهارات اخیر علی کریمی بیان کرد: کریمی بزرگ فوتبال ایران است که باید حرف‌های او را شنید. قطعاً‌ حرف‌های او را در جلسه هیئت رئیسه بررسی خواهیم کرد. اگر بحث شخصی باشد که به ما ارتباط ندارد، اما اگر فوتبالی باشد حتماً در مورد آن بحث خواهیم کرد. تا الان هیئت رئیسه جلسه نداشته است که به این موضوع بپردازد، اما قطعاً به آن می‌پردازیم. کریمی اگر حرفی می‌زند از روی دلسوزی است، اما در کنار این موضوع باید شأن فدراسیون فوتبال هم حفظ شود.

شیعی درباره مشکل میزبانی تیم های فوتبال عربی در کشورمان تصریح کرد: بررسی این موضوع در دستور کار هیئت رئیسه است. در جلسه آینده هیئت رئیسه در این زمینه پیگیری‌های لازم انجام می شود و از مسئولان مربوطه سؤالات خود را مطرح خواهیم کرد.

انتهای پیام/

 اظهارات شیعی درباره بازی با مشکی پوشان 

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی
لوح صفحه خبر موبایل