کد خبر: ۶۴۳۸۶۰۱
گروه : اردبیل » اردبیل
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۳

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل از امدادرسانی به 450 نفر گرفتار شده در برف و کولاک در جاده های استان اردبیل خبر داد.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل،بهرام غیبی، مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل اظهار داشت: 100 خانوار در محور خلخال – اسالم در برف و کولاک گرفتار شده بودند که نجاتگران هلال احمر به یاری آن ها شتافتند.

وی با اشاره به نیروهای به کار گرفته شده در این عملیات تصریح کرد: 2 تیم عملیاتی با 8 نفر نجاتگر و با 2 دستگاه خودروی آمبولانس در این عملیات امداد و نجات حضور داشتند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل با بیان اینکه چند سازمان همکار در منطقه عملیات حضور داشتند، اظهار کرد: پلیس راه و راهداری در این عملیات مشارکت داشته و عوامل جمعیت هلال احمر را تنها نگذاشتند.

غیبی با بیان اینکه اطلاع رسانی به این جمعیت به صورت حضوری انجام شده بود، تصریح کرد: در این عملیات به 20 نفر از افراد گرفتار شده در برف و کولاک، اسکان اضطراری داده شده است.

وی با بيان اينكه طی 24 ساعت گذشته به 1 نفر حادثه ديده جاده ای امدادرسانی شده است، افزود: اين فرد براثر واژگونی خودرو سنگین در کیلومتر 10جاده اردبیل - سرعین دچار حادثه ديدگی شده بودند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل ادامه داد: در اين حادثه فرد مصدوم به صورت سرپايی درمان شده است.

غیبی افزود: در اين حادثه جمعيت هلال احمر استان اردبيل با به كارگيری یک تيم عملياتی، 3 نفر نجاتگر، یک دستگاه آمبولانس به ياری حادثه ديده شتافتند.

انتهای پیام/ح

امدادرسانی به گرفتار شدگان در برف و کولاک

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی
لوح صفحه خبر موبایل