کد خبر: ۸۳۱۹۷۸
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۰ - ۱۲:۲۱
معاون ارتباطات و فناوری اطلاعات سازمان دارالقرآن الكريم خبرداد:

معاون ارتباطات و فناوری اطلاعات سازمان دارالقرآن الكريم گفت: «جشنواره محصولات قرآنی» با همكاری اتحاديه مؤسسات قرآنی ـ مردمی كشور در ايام دهه فجر انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.


محمد مهدی بحرالعلوم در گفت و گو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران با بیان این مطلب افزود: مؤسسات قرآنی می‌توانند محصولات توليدی خود را اعم از نرم‌افزار، كتاب، نشريات، سايت و وبلاگ قرآنی و ... برای حضور در اين جشنواره ارسال كنند. فراخوان برای ارسال آثار به زودی اعلام می‌شود.
معاون ارتباطات و فناوری اطلاعات سازمان دارالقرآن الكريم اظهارداشت: مالكيت اين محصولات بايد به اثبات برسد و تمامی محصولات، مورد ارزيابی داوران قرار خواهد گرفت و در نهايت بهترين‌ها در قالب نمايشگاهی برای بازديد عموم ارائه می‌شود كه مسئوليت برپايی اين جشنواره برعهده اتحاديه مؤسسات قرآنی ـ مردمی كشور خواهد بود.
بحرالعلوم ادامه داد: از سوی كميته قرآن ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی، نماآهنگ قرآنی با موضوع «قرآن و انقلاب» برای پخش در شبكه‌های صدا و سيما در دست ساخت است، همچنين پوسترهايی حول موضوع قرآن و انقلاب اسلامی تهيه شده است كه به تعداد حداقل 50 هزار به چاپ خواهد رسيد. 50 هزار جلد كلام‌الله مجيد به ادارات كل تبليغات اسلامی استان‌ها ارسال شده است تا در ايام دهه فجر در بين مؤسسات قرآنی توزيع شود.
همايش «تكريم چهره‌های قرآنی»؛ 14 بهمن
معاون ارتباطات و فناوری اطلاعات سازمان دارالقرآن الكريم برگزاری همايش «تكريم چهره‌های قرآنی» را يكی ديگر از برنامه‌های اين سازمان برشمرد و گفت: ششمين دوره اين همايش همزمان با ايام گراميداشت سی و سومين فجر انقلاب اسلامی، 14 بهمن‌ماه، با تجليل از 37 فعال قرآنی برپا می‌شود.
بحرالعوم گفت: پايگاه اطلاع‌رسانی سازمان دارالقرآن الكريم، مسابقه قرآنی را از 12 بهمن‌ماه بارگذاری خواهد كرد. اين مسابقه قرآنی علاوه بر اينكه هر روز يك برنده خواهد داشت در پايان دهه فجر نيز از بين تمامی شركت‌كنندگان برنده نهايی اعلام می‌شود.
وی گفت: طبق سال‌های گذشته دو جشنواره قرآنی «جوان» و «خانواده» برگزار می‌شود كه نحوه اجرای آن برای ادارات كل تبليغات اسلامی ارسال شده است و از سوی اين مراكز در سراسر كشور برپا خواهد شد، همچنين ادارات تبليغات اسلامی در سراسر كشور مسئوليت برپايی محافل قرآنی را نيز برعهده دارند.
معاون ارتباطات و فناوری اطلاعات سازمان دارالقرآن الكريم خاطرنشان كرد: جوائز برگزيدگان مسابقه سراسری تفسير قرآن «نورالهدی» برای ادارات كل تبليغات اسلامی استان‌ها ارسال شده است و در ايام دهه فجر انقلاب اسلامی طی مراسمی به برندگان اعطاء می‌شود.

 

دیجیکالا پایین خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لوح صفحه خبر موبایل