خبرگزاری باشگاه خبرنگاران | علمی پزشکی - آموزش و پرورش
۱۰ : ۰۰ - پنجشنبه ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۶

اخبار آموزش و پرورش

باشگاه خبرنگاران -تدوین نقشه جامع توسعه آموزش در دانشگاه فرهنگیان
معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان از تدوین نقشه جامع توسعه آموزش در این دانشگاه به منظور چگونگی توزیع رشته و کیفیت بخشی به فعالیت‌ها خبر داد.
باشگاه خبرنگاران -پرداخت ۵۰ درصد پاداش بازنشستگی فرهنگیان طی ۳ روز آینده
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به مطالبات فرهنگیان گفت: پنجاه درصد پاداش بازنشستگی فرهنگیان و همچنین قسمتی از مطالبات معلمان حق‌التدریس طی دو سه روز آینده پرداخت می‌شود.
باشگاه خبرنگاران -اعلام پایان زمان ثبت‌نام مدارس/ کمبود معلم در استقرار پایه یازدهم نداریم
معاون آموزش متوسطه با اشاره به تغییرات آیین‌نامه ثبت‌نام مدارس گفت: در فرآیند استقرار پایه یازدهم مشکل کمبود نیروی انسانی وجود ندارد.
باشگاه خبرنگاران -احتمال تعیین شهریه تا نیمه اردیبهشت ماه/ جزئیات چگونگی تعیین الگوی شهریه مدارس غیر‌دولتی
مدیر کل سازمان مدارس غیر‌دولتی با اشاره به چگونگی تعیین الگوی شهریه مدارس غیردولتی گفت: در نظر داریم تا ۱۵ اردیبهشت ماه مبلغ نهایی شهریه مدارس را اعلام کنیم.
باشگاه خبرنگاران -تامین اعتبار لازمه پرداخت معوقات فرهنگیان تا پایان اردیبهشت/ تخصیص اعتبار هزار و ۷۰۰ میلیاردی برای آموزش و پرورش
رئیس امور آموزش وپرورش عمومی و فنی حرفه‌ای سازمان برنامه و بودجه کشور با اشاره به تخصیص اعتبار برای آموزش و پرورش گفت: پرداخت کامل معوقات به شرط تامین اعتبار لازم انجام می‌شود.
باشگاه خبرنگاران -رشد ۴۶ درصدی ارسال کتاب در جشنواره کتاب‌های قرآنی
مدیرکل دفتر انتشارات و تکنولوژی آموزشی از رشد ۴۶ درصدی کتاب‌های قرآنی در دومین دوره جشنواره این کتاب‌ها خبر داد.
باشگاه خبرنگاران -انتقاد وزیر آموزش و پرورش از ارتباط نامناسب والدین و فرزندان نسل جدید/ نیازمند کارگاه‌های آموزش خانواده هستیم
وزیر آموزش و پرورش عنوان کرد: نسل جدید و خانواده ارتباط چندان مناسبی با هم ندارند، بنابراین نیاز به برگزاری دوره‌های آموزشی داریم.
باشگاه خبرنگاران -فعالیت نهادهای ۹ گانه کشوری در طرح مراقبت اجتماعی
معاون تربیت‌بدنی و سلامت گفت: طرح نماد با همکاری ۹ دستگاه کشور برای پیشگیری از وقوع آسیب‌های اجتماعی دانش‌آموزان شکل گرفته است.
باشگاه خبرنگاران -لزوم تخصیص ۱۸ هزار میلیاردی برای بهینه سازی ۲ هزار و ۷۰۰ کلاس ناایمن/ معافیت مالیاتی پروژه‌های احداث مدارس در کشور
وزیر آموزش و پرورش گفت: برای برطرف شدن کلاس‌های خشتی و کانکسی اعتباری به میزان ۱۸ هزار میلیارد تومان لازم است تا اینگونه نواقص برطرف شود.
باشگاه خبرنگاران -مسئولان و مدارس نباید وارد بحث تبلیغاتی انتخابات شوند
دانش آشتیانی اعلام کرد؛
وزیر آموزش و پرورش گفت: به همه مسئولان و مدارس اعلام کرده‌ایم وارد بحث تبلیغات انتخابات نشوند.