خبرگزاری باشگاه خبرنگاران | yjc.ir

باشگاه خبرنگاران -احتمال افزایش آمار شهدای حله زیاد است
رییس سازمان پزشکی قانونی گفت: در حادثه تروریستی حله احتمال آمار مبنی بر افزایش اجساد زیاد است.
باشگاه خبرنگاران -خاموش بودن دانشجو از همه چیز خطرناکتر است
پیام وزیر بهداشت به مناسبت روز دانشجو؛
وزیر بهداشت «روز دانشجو» را یک فرصت نامید و تاکید کرد: تبدیل شدن دانشگاه به پایگاهی برای احزاب سیاسی خطرناک است، اما خطرناک‌تر این است که دانشگاه خاموش باشد و دانشجویان اظهار نظر نکنند.
باشگاه خبرنگاران -از تبعیض بین بیمه شدگان تا بی عدالتی در توزیع خدمات درمانی/ جای خالی درمانگاه های تامین اجتماعی در بسیاری از شهرستان ها
گزارش/
سازمان تامین اجتماعی خدمات درمانی یکسانی به مردم ارائه نمی دهد که به گفته برخی صاحبنظران، تجمیع بیمه ها می تواند در این زمینه به نفع مردم باشد.
باشگاه خبرنگاران -نشانه های هشدار دهنده سرطان معده
یک فوق تخصص گوارش و کبد با اشاره به اینکه سرطان معده در سنین بیش از 45 سال بیشترین شیوع را دارد، از مهمترین علایم هشدار این بیماری خبر داد.
باشگاه خبرنگاران -علائم ضعیف شدن چشم در کودکان و بزرگسالان
یک فوق تخصص جراحی شبکیه و استاد دانشگاه علوم پزشکی ایران با تاکید بر توجه جدی نسبت به مشکلات بینایی، مهمترین علایم ضعف بینایی را برشمرد.
باشگاه خبرنگاران -بازار داغ سودجویی آب معدنی های لوکس
معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی ایران با اشاره به اینکه آب معدنی های گران قیمت بیشتر جنبه سودجویانه دارند، گفت: این آب ها برای همه مفید نیستند.
باشگاه خبرنگاران -رتبه نخست انستیتو پاستور ایران برای انتخاب مدل های تحقیقاتی نوین در دنیا
رییس انستیتو پاستور ایران با اشاره به برگزاری مجمع روسای انستیتو پاستور جهان در فرانسه از برتری ایران در طراحی مدل های جدید تحقیقاتی و ساخت دارو و واکسن خبر داد.
باشگاه خبرنگاران -اقتصاد دانش بنیان از اولویت های اصلی دانشجویان است
توسعه اقتصاد دانش بنیان با ایجاد زیر ساخت های لازم توسط دانشگاه ها از رسالت های دانشجویان و دانشگاه های امروز است که باید جدی قلمداد شود.
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}