۵۵ : ۰۳ - پنجشنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۵
پخش زنده شبکه‌ها - موبایل
جوانکده-موبایل

خبرگزاری باشگاه خبرنگاران | yjc.ir

باشگاه خبرنگاران -تابلو تبليغاتى «روغن جامد سالم» تخلف است
رييس سازمان غذا و دارو:
رييس سازمان غذا و دارو تابلو تبليغاتى روغن «جامد سالم دنيا» را تخلف اعلام كرد.
باشگاه خبرنگاران -شناسايى داروهای اصل از تقلبى به كمک سامانه جديد الكترونيكى/ وجود روغن پالم در سفره ايرانى‌ها موردی ندارد
وزير بهداشت در حاشيه همايش دستاوردهاى غذا و دارو دولت يازدهم از شناسايى داروهای اصل از تقلبى به كمک سامانه جديد الكترونيكى غذا و دارو خبر داد.
باشگاه خبرنگاران -کاهش قصور پزشکی با اجرای اساسی ترین برنامه ششم توسعه
دبیر اجرایی دومین کنگره بین المللی سلامت الکترونیکی با اشاره به رشد تاسف بار تله مدیسین و پزشکی الکترونیکی در کشور از چند برنامه کلیدی برای حل این معضل خبر داد.
باشگاه خبرنگاران -نظارت بر سلامت روان دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی
دانشجویان جدیدالو‌رود دانشگاه‌های علوم پزشکی مورد ارزیابی سلامت روان قرار می‌گیرند و تاکنون جمعی از این افراد ارزیابی شده‌اند.
باشگاه خبرنگاران -برنامه‌ریزی بهتر برای توسعه دانشگاه‌ها با اتکا به منابع مالی اختصاصی
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت گفت: طی یک روند ۱۳ ساله، تامین منابع عمومی ما کمتر شده است که علامت منفی آن کاهش سهم از بودجه دولتی و علامت مثبت آن متکی شدن به منابع مالی اختصاصی است.
باشگاه خبرنگاران -در نبرد
وزیر بهداشت در مراسم بررسى دستاوردهاى دولت تدبیر و امید در حوزه غذا و دارو گفت: افزایش تولید دارو، کاهش قیمت تجهیزات پزشکی و نشان‌دار کردن مواد غذایی از اقدامات مهم دولت یازدهم در این حوزه بود.
باشگاه خبرنگاران -آمار دانشجویان علوم پزشکی ثبت نام کننده در فراخوان دانشجوی نمونه
مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت:
مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت با اشاره به آمار دانشجویان علوم پزشکی در فراخوان دانشجویان نمونه گفت: یک هزار و ۶۱۸ دانشجو در سامانه ثبت‌نام کردند که از این تعداد در نهایت ۱۳ نفر معرفی شدند.
باشگاه خبرنگاران -مبارزه با قاچاق تکلیف قانونی و شرعى است
رییس سازمان غذا و دارو عنوان کرد: حدود ١٠ تا ١۵ درصد تجهیزات پزشکى بازار قاچاق است و باید جلوی ورود این کالاها به کشور گرفته شود.
باشگاه خبرنگاران -درمان محوری به نفع سلامت مردم نیست/ سلامت الکترونیکی، طرحی برای کاهش هزینه‌های درمان
رییس فرهنگستان علوم پزشکی با انتقاد جدی از درمان محوری و کم توجهی به پیشگیری و بهداشت، با اشاره به هزینه‌های کمرشکن این روند، اجرای درست سلامت الکترونیکی را راه موثر برای کاهش هزینه‌ها دانست.
باشگاه خبرنگاران -کاهش 70 درصدی مراجعات خدمات سرپایی با اجرای سلامت الکترونیک
رییس دومین کنگره بین المللی سلامت الکترونیکی با تاکید بر اینکه برخلاف تصور عموم افراد خدمات سلامت الکترونیکی لوکس نیست، از کاهش چشمگیر مراجعات سرپایی با اجرای کشوری این برنامه مهم خبر داد.