اگر شب داخل اتوبوس واحد بخوابیم نفری 25000 تومان و اگر فقط نون و ماست بخوریم میشه روزی حد اقل 3 عدد نان و یک کیلو ماست حدود میشود 15000 تومان میشه ماهی 1200000 برای چهار نفر 4800000 حالا لباس و آب خوردن و ... بماند
یک کیلو ماست و سه تا نون شد ۱۵۰۰۰؟؟؟؟مگه سال ۹۲زندگی میکنی،،،یک کیلو ماست کم چرب پگاه ۱۹۰۰۰تومن و سه تا بربری میشه ۶۰۰۰تومن جمعش ۲۵۰۰۰,,,,۲۵۰۰۰×۳۰×۴=3000000،،،3میلیون فقط شد نون و ماست
هادی
۱۰:۴۷ ۱۹ دی ۱۴۰۰
اگه راست میگید خودتون با کرایه خونه با 10 میلیون زندگی معمولی رو بگذرونید
مااگه پا به پای همسرمون کار نکنیم که زندگی نمیچرخه..تازه داریم دوتا حقوق میگیریم بازم هشتمون گروی نه مونه فقط باید بدیم اجاره وقسط...دم از ۴ملیون میزنه
الان یک خانواده 4 نفره هستند که دو تا بچه مدرسه ای دارند و 4 میلیون هم درامد دارند و دستشون پیش این و اون درازه
راستی خود شما مسئولین چقدر حقوق می گیرید؟؟؟؟
برای یک خانواده 4 نفره دست کم 10 میلیون حقوق لازم است
عجب بابا
راستی خود شما مسئولین چقدر حقوق می گیرید؟؟؟؟
برای یک خانواده 4 نفره دست کم 10 میلیون حقوق لازم است
حاجی داری اشتباه میزنی