کد خبر: ۱۱۱۲۷۴۴
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۷:۵۰
استاندار قم خبر داد

استاندار قم گفت: به منظور حمایت از بخش کشاورزی دو میلیارد تومان اعتبار به صندوق توسعه حمایت از کشاورزان اختصاص داده می‌شود.

به گزارش سرويس استان هاي باشگاه خبرنگاران، به نقل از روابط عمومی استانداری قم، حجت الاسلام والمسلمین محمدحسین موسی‌پور در دیدار با مسئولان سازمان جهاد کشاورزی با تاکید بر تغییر الگوی کشت متناسب با شرایط و اقلیم استان اظهار داشت: شرایط آب و خاک استان با کشت بعضی از محصولات باغی متناسب بوده و از صرفه اقتصادی بیشتری نیز برخوردار است ضمن اینکه مصرف آب را نیز کاهش می‌دهد.
استاندار قم با اشاره به اعتبارات استانی تخصیص یافته به بخش کشاورزی گفت: اعتبارات استانی و ملی مناسبی به این بخش اختصاص داده شده است.
موسی‌پور ابراز داشت: 110 کیلومتر لوله گذاری نهرهای کشاورزی در حاشیه قمرود صورت گرفته که کمک بزرگی به کشاورزان بوده و از هدر رفت آب جلوگیری می‌کند.
وی با اشاره به صندوق توسعه حمایت از کشاورزان گفت: این صندوق پشتیبان مالی مناسبی برای کشاورزان است که باید تقویت و در راستای حمایت از بخش کشاورزی فعال باشد.
استاندار قم افزود: به منظور حمایت بیشتر از بخش کشاورزی 30 میلیارد ریال اعتبار به صندوق توسعه حمایت از کشاورزان اختصاص یافت.
در ابتدای این نشست سیار رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گزارشی از بخش کشاورزی و فعالیت‌های این سازمان ارائه کرد./ر

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر