کد خبر: ۱۱۱۴۴۶۷
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۸:۴۳
به منظور بررسی زمینه‌های مختلف پژوهشی صورت گرفت

جلسه مشترک شرکت گاز و جهاددانشگاهی استان به منظور بررسی زمینه‌های مختلف پژوهشی و آموزشی همچنین ایجاد تعاملات سازنده برگزار شد.

به گزارش سرويس استان هاي باشگاه خبرنگاران، به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان آذربایجان‌شرقی، این نشست مشترک که با حضور معاونان آموزشی، پژوهشی و کارشناسان جهاددانشگاهی و معاونان و روسای شرکت گاز استان برگزار شد، به بررسی زمینه‌های مختلف پژوهشی و آموزشی همچنین ایجاد تعاملات سازنده و بهره‌گیری از تجربیات و تخصص‌های سایر سازمان‌های خدمات‌رسان استان پرداخت.

رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان در این زمینه گفت: پس از بررسی فعالیت‌ها و خدمات ارائه شده توسط جهاددانشگاهی استان، زمینه لازم به منظور همکاری و استفاده از فعالیت‌های یاد شده در زمینه ارتقا کیفی خدمات ارائه شده فراهم می‌شود.

محمدعلی فتح‌الله‌زاده افزود: بهره‌گیری از تجربیات اساتید برجسته و مجرب جهاددانشگاهی،دوره‌های آموزشی ضمن خدمت، اجرای پروژه‌های پژوهشی در سطح استان، بحث انرژی‌های نو، سمینارها و همایش‌های مختلف، فعالیت‌های IT و زبان از جمله موارد و سرفصل‌های بررسی شده در جلسه مشترک شرکت گاز استان و جهاددانشگاهی بود.

رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان خاطرنشان کرد: برگزاری چنین جلساتی زمینه‌ساز پیوند بخش‌های صنعتی،واحدهای آموزشی و پژوهشی بوده و منجر به انتقال تجربیات و تلاش در راستای همسویی خدمات آموزشی و نیازهای بخش صنعت خواهد شد./ر

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر