کد خبر: ۱۱۱۹۳۵۹
تاریخ انتشار: ۰۹ بهمن ۱۳۹۰ - ۰۳:۳۵
عضو هيئت مديره بانك سپه خبر داد:

عضو هيئت مديره بانك سپه با اشاره به استراتژي بانك در توجه ويژه به نوسازي بافت هاي فرسوده در كشور گفت: بانك سپه تاكنون 1588 ميليارد ريال تسهيلات به بافت هاي فرسوده پرداخت كرده است.

به گزارش خبرنگار اقتصادي باشگاه خبرنگاران و به نقل از پايگاه اطلاع رساني بانك سپه، حامد داووديان با بيان اينكه بانك سپه در خصوص پرداخت تسهيلات به بافت هاي فرسوده عملكرد قابل توجهي داشته است، اظهار داشت: تاكنون به تعداد 17 هزار و 967 واحد جمعا بيش از يكهزار و 588 ميليارد ريال تسهيلات در قالب نوسازي بافت هاي فرسوده پرداخت شده است.

عضو هيئت مديره بانك با بيان اينكه توجه به بافت هاي فرسوده با عنايت به استراتژي اصلي بانك يعني توجه به ابعاد انساني صورت گرفته است، افزود: با انجام به موقع و درست اصلاح بافت هاي فرسوده، جلوي فجايع دلخراش انساني ناشي از حوادث غير مترقبه گرفته خواهد شد.

وي با بيان اينكه بيشترين تسهيلات به استان هاي تهران، سمنان، همدان، مازندران و قزوين اختصاص يافته است، گفت: در صورت تكميل بودن پرونده، پرداخت تسهيلات در كمتر از يك هفته انجام مي شود.

داووديان خاطرنشان كرد: سهل ترين شرايط براي بررسي و پرداخت تسهيلات مذكور از قبيل، اخذ سند جايگزيني براي پلاك هاي فاقد سند، فرموله كردن تهيه گزارش و پرداخت آن به منظور پرداخت سريع و آسان به متقاضيان در نظر گرفته شده است.

عضو هيئت مديره بانك سپه درخصوص نحوه دريافت تسهيلات توسط مردم، توضيح داد: متقاضي مي بايست به شركت مادر تخصصي عمران و بهسازي شهري ايران (براي تهران) و در شهرستان ها به شركت هاي استاني براي معرفي به بانك هاي عامل (با توجه به محل اجراي طرح به منطقه مربوط در بانك هاي عامل) مراجعه كنند و سپس در شعبه مربوط به بانك هاي عامل و كارشناسي، تصويب در منطقه، انعقاد قرار داد مشاركت و پرداخت تسهيلات در شعبه تشكيل پرونده دهد./ق2

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر