کد خبر: ۱۳۰۲۶۰
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۰ - ۲۰:۰۰

در حاشيه چهارمين نمايشگاه سيستم‌هاي ايمني و حفاظتي از تلفيق سيستم شبكه‌هاي كامپيوتري با زيرساخت سيم‌هاي ايمني رونمايي شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ تلفيق سيستم شبكه‌هاي كامپيوتري با زيرساخت سيستم‌هاي ايمني و پشتيباني از تجهيزات سيم‌هاي حفاظتي براي نخستين بار در سطح كشور صورت گرفته است.

مسعود كريمي نسب، مدير برنامه‌ريزي و كنترل پروژه گفت: دوربين‌هاي اكسيس و نر‌م‌افزار مايلستون معمولا در تمامي مناطق وجود دارد اما تلفيق سيستم‌هاي شبكه‌هاي كامپيوتري و قابليت‌هاي آن با زيرساخت‌هاي سيستم‌هاي ايمني و حفاظتي مبحثي جديد و دستاوردي نوع است.

وي افزود: همچنين در كنار اين تمايز توانستيم تمامي نيازهاي شركت‌ها و ارگان‌ها را در خصوص بحث ايمني و حفاظتي پاسخگو باشيم چنانچه روي محصولات جديد در بحث ايمني و حفاظتي مكمل يكديگر باشد.

كريمي نسب به دستاوردهاي جديد اشاره كرد و اظهار داشت: معمولا تعويض تجهيزات و قطعات سيستم‌هاي حفاظتي زمان زيادي طول مي‌كشد اما با ايجاد انباري مناسب در اين خصوص تعويض تجهيزات و قطعات سيستم‌هاي حفاظتي، اين امكانات براي مشتريان فراهم شود.

چهارمين نمايشگاه تخصصي تجهيزات سيستم‌هاي ايمني و حفاظتي تا اول دي ماه در مركز آفرينش‌هاي فرهنگي هنري حجاب از ساعت 9:30 تا 17 براي بازديد عموم داير است./ح
 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر