کد خبر: ۱۳۰۲۸۱
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۰ - ۱۲:۱۷
بابك رضايي:

مدرس موسيقي كشورمان گفت:جشنواره ي فجر نقطه عطفي در حوزه موسيقي كشور و عرصه اي براي معرفي گروه هاي مستعد و خوب جوان است.

بابك رضايي،مدرس موسيقي در گفتگو با خبرنگار بخش موسيقي باشگاه خبرنگاران گفت:اطلاع رساني مناسبي درخصوص فعاليت هاي جشنواره موسيقي فجر انجام نشده است و در نشست خبري هفته گذشته هم اطلاعات چنداني در اختيار عموم قرار نگرفت.بهتر است نشست هاي خبري بيشتري برگزار شود تا شركت كنندگان و علاقمندان بتوانند در جريان مسائل قرار بگيرند.

رضايي ادامه داد:اين مدرس موسيقي اظهار داشت:جشنواره فجر نقطه ي عطفي درحوزه ي موسيقي كشور،عرصه اي براي معرفي گروه هاي مستعد و خوب جوان است.جشنواره مي‌تواند گروه هاي جوان را به مردم بشناساند، تا در آينده مورد استقبال بيشتري قرار بگيرند.
 

وي در ادامه گفت:حضور اساتيد از سويي موجب جذب مخاطبين و رونق بيشتر جشنواره و از سوي ديگر باعث كمتر ديده شدن جوانان زير سايه اساتيد نيز مي‌شود.
وي تصريح كرد:درحالي كه مردم تمايل بيشتري به تماشاي گروه هاي حرفه اي دارند،عرصه موسيقي كشور بايد به گونه اي باشد كه اساتيد ما بتوانند دركنسرتهايشان سبك هاي جديد تر و با سطح علمي بالاتري را به نمايش بگذارند.
رئيس اسبق انجمن موسيقي خاطرنشان كرد:رويكرد جشنواره بايد به شكلي باشد كه در آن گروه هاي جوان،خلاق و مستعد حضور پيدا كرده و مسئولان با معرفي اين گروه ها به آنها كمك كرده و آنها را وارد عرصه موسيقي كنند./ه
 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر