کد خبر: ۱۳۰۷۰۲
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۰ - ۱۳:۱۹
مدير پذيرش شركت ها در فرابورس خبر داد:

شركت پتروشيمي مارون در صدر پذيرش بازار فرابورس قرار گرفت.

سيد مهدي علم الهدي در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران با بيان اينكه تاكنون درخواست هاي بي شماري از شركت ها و صنايع مختلف براي ورود به فرا بورس به هيئت پذيرش ارائه شده است، افزود: در حال حاضر شركت 40 ميليارد توماني پتروشيمي مارون در صدر جدي ترين اقدام هاي صورت گرفته براي پذيرش در فرابورس بوده است.

وي تصريح كرد: با توجه به فعاليت هاي شركت مارون در زمينه توليد پلي اتيلن و اوره داراي پتانسيل هاي فراواني براي سودآوري است.

علم الهدي تاكيد كرد: شركت ذوب آهن اصفهان در حال آماده سازي براي ورود به بازار فرابورس است كه در صورت ارائه پيش بيني بودجه حسابرسي سال مالي 90 خود به سازمان بورس و رفع ابهامات در نحوه پرداخت و  احتساب ذخيره از بابت آن به صندوق بازنشستگي كاركنان فولاد طي دو هفته آينده در فرابورس عرضه مي شود.

وي نيز شركت مهندسي و صنعتي ايران، شركت توكاريل متعلق به شركت توكا فولاد و شركت سايپاي كاشان را از جمله شركت هاي مورد پذيرش در فرا بورس ذكر كرد.

مدير پذيرش شركت ها در فرابورس خاطرنشان كرد: شركت فرابورس از نظر عملكرد و فعاليت ها در پذيرش شركت در وضعيت خوبي به سر مي برد اما براي رسيدن به نتيجه مطلوب بايد تلاش كرد./ق2

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر