کد خبر: ۱۳۰۷۸۹
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۰ - ۱۳:۲۱

نگرانی هایی که امروز چهارشنبه 30 آذر در مراسم پانزدهمین همایش معاونین و مدیران کل امور فنی و عمرانی در چهره جاسبی نمایان شد.

به گزارش خبرنگار صنفی-آموزشی حاضر در محل، صبح امروز چهارشنبه 30 آذرماه جاسبی در پانزدهمین همایش معاونین و مدیران کل و رؤسای ادارات امور فنی و عمرانی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی که گویا آخرین حضور وی در مراسم های دانشگاه آزاد است با چهره ایی اندوهگین به سخنرانی پرداخت و گفت: تاکنون دانشگاه آزاد توانسته است در تمامی زمینه ها موفق عمل کند که مسئله عمرانی موضوع بسیار داغی است که همیشه مورد توجه قرار گرفته است.

وی ادامه داد: نگهداری ساختمان ها، اسناد، مجوزهای صادره، احداث تصفیه خانه ها، احداث فضای سبز همگی فعالیت هایی بوده که دانشگاه در آن قدم های خوبی را برداشته است.

جاسبی افزود: ساختمان های دانشگاه آزاد نباید اجاره داده شود که ما نیازی به دریافت اجاره نداریم تا مشکل مالیاتی در پی اجاره دادن برای ملک های ما تعیین نشود.

رئیس دانشگاه آزاد در آخرین توصیه های خود به مدیران امور عمرانی و فنی واحدها خاطرنشان کرد: طی 29 سال فعالیت عمرانی همیشه دقت و تلاش در سرلوحه قرار گرفته که برای برنامه پنج ساله نیز تلاش کنید تا همواره نیازهای جامعه را پاسخ دهیم.

*لحظات پایانی ریاست دانشگاه آزاد

براساس این گزارش با توجه به اینکه امروز چهارشنبه 30 آذر ماه ساعت 16 اولین جلسه هیئت امنا برگزار خواهد شد، جاسبی در مراسم پانزدهمین همایش معاونین و مدیران امور فنی و عمرانی واحدهای دانشگاه آزاد حضور پیدا کرد اما حضوری بسيار کمرنگ و نگران داشت.

براساس این گزارش امروز تصدی صندلی ریاست دانشگاه آزاد در جلسه هیئت امنا مشخص خواهد شد، صندلی که 29 سال عبدالله جاسبی بر آن تکیه زده بود.

در مراسم امروز خبرنگاران آماده بودند تا مانند همیشه پاسخ سوالات خود را از ریاست دانشگاه آزاد دریافت کنند اما جلسه در حالی پایان یافت که ریاست دانشگاه پس از ایراد سخنرانی بلافاصله با همراهان خود از سالن همایش خارج گردید و تمامی سوالات خبرنگاران بدون پاسخ باقی ماند.

بنابراین گزارش این مراسم شاید آخرین مراسمی بود که جاسبی در دانشگاه آزاد در آن حضور داشت، حضوری بسیار نگران و سرشار از آشفتگی.

*معاونین دانشگاه نیز حضوری کمرنگ داشتند

براساس این گزارش کریم زارع که به عنوان یکی از کاندیدهای ریاست دانشگاه آزاد معرفی شده است در مراسم امروز حضور نداشته و مابقی معاونین نیز حضوری کمرنگ داشتند که این مسئله جای تفکر دارد.

*نگرانی امروز در دانشگاه آزاد موج می زد

بنابراین گزارش در مراسم پانزدهمین همایش معاونین و مدیران کل و رؤسای ادارات امور فنی و عمرانی واحدهای دانشگاه آزاد که در دانشکده علوم پایه واحد علوم تحقیقات برگزار شد آشفتگی و ناآرامی در چهره تمامی معاونین و کارکنان دانشگاه آزاد نمایان بود.

مدیری که امکان دارد امروز پس از 29 سال ریاست جای خود را به  فرد ديگري بدهد و این صندلی داغ را ترک کند و ناراحتی و بی نظمی امروز در مراسم موج می زد و فضای سنگین رفتن عبدالله جاسبی همه را درگیر کرده است./ح
 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر