کد خبر: ۱۳۲۰۷۲
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۰ - ۱۴:۳۷
اخبار باشگاه مس كرمان؛

تيم مس كرمان بار ديگر اردوي آماده سازي خود را در جزيره كيش برپا مي كند.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران، در شرايطي كه كرماني ها تعطيلات ميان فصل خود را از ديروز سه شنبه 29 آذر آغاز كرده اند صحبت از اردوي دوباره آنها در جزيره كيش مطرح است.

آنها كه در جريان تعطيلي 20 روزه ليگ كه به خاطر بازي هاي تيم ملي انجام شد راهي كيش شده بودند و از اين اردو در جزيره راضي بودند به همين دليل با توجه به معضل سرما قصد دارند بار ديگر در كيش اردو برگزار كنند. البته هنوز برپايي اين اردو قطعي نيست. ولي توافقاتي كه در باشگاه حاصل شده خبر از اردو در كيش مي دهد.

*بلاژويچ از شنبه شروع مي كند

شاگردان ميدوسلاو بلاژويچ تمرينات خود را از شنبه هفته آينده از سر مي گيرند.

بعد از پيروزي مس كرمان در جام حذفي تمرينات اين تيم تعطيل شد. شاگردان اين مربي كروات كه تعطيلات نيم فصل را آغاز كردند از شنبه هفته آينده بار ديگر تمرينات خود را از سر مي گيرند. تا آماده نيم فصل دوم رقابت هاي ليگ برتر شوند. شنيده مي شود آنها در كرمان تمرين نخواهد كرد و يك راست راهي محل اردو مي شوند.

*ليدرهاي مس اخراج شدند

مسئولان باشگاه مس كرمان در راستاي شعارهايي كه عليه سرمربي تيمشان از سوي تماشاگران سرداده مي شد تني چند از ليدرهاي باشگاه را اخراج كردند.

اين عمل مسئولان باشگاه با واكنش ساير ليدرها همراه شد تا جايي كه سرپرست ليدرهاي مس كرمان از سمت خود استعفا داد.

وي با اين عكس العمل تلاش كرد اعتراض خود را نسبت به عملكرد مسئولان باشگاه مس كرمان اعلام كند به اين ترتيب از اين پس سكوهاي ناآرام تري را در كرمان شاهد خواهيم بود./مح
 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر