کد خبر: ۱۳۳۶۰۳
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۰ - ۱۶:۱۴

مدیر روابط عمومی و همکاریهای بین الملل سازمان ثبت احوال کشور گفت: با عنایت به نقش ویژه سازمان ثبت احوال در تولید آمارهای جمعیتی در کشور و نقش موثر و ویژه این سازمان درپاسداشت خدمات هویتی کشور شورای فرهنگ عمومی سوم دی ماه را به عنوان روز ثبت احوال نامگذاری کرد.

مهدی اسماعیلی در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفـت: نشست ریاست سازمان با اصحاب رسانه، نشست اطلاع رسانی پروژه ملی کارت هوشمند ملی و معرفی ظرفیت های پایگاه اطلاعات جمعیت کشور از دیگران برنامه های این هفته است و این برنامه در سایر استانها نیز تدارک دیده شده است.

وی افزود:‌برگزاری نمایشگاه عملکرد و برپایی مراسم گرامیداشت هفته ثبت احوال در سراسر کشور با حضور مسئولان کشوری و استانی و ائمه جمعه سراسر کشور از محورهای دیگر برنامه های این هفته است.

اسماعیلی انتشار کتاب عملکرد، تاریخچه سازمان و گزارشهای آماری 9 ماهه را از ديگر برنامه ویژه سازمان در این هفته برشمرد.

*سیره سیاسی رهبر معظم انقلاب از برنامه های ویژه ثبت احوال کشور

مدیر روابط عمومی و همکاریهای بین الملل سازمان ثبت احوال گفت: برگزاری نمایشگاه سیره سیاسی رهبر معظم انقلاب به عنوان یکی دیگر از برنامه های ویژه این هفته و کارکنان سازمان ثبت احوال در این هفته جلوه ای از بصیرت خود را در همراهی با ملت به نمایش می گذارد.

اسماعیلی خاطرنشان كرد: رونمایی از سند سجلی سردار شهید تهرانی مقدم، مطالعات کارت هوشمند ملی و افتتاح همزمان پروژه های عمرانی از دیگر برنامه های این هفته است.

وی افزود: حضور دکتر ناظمی اردکانی در نماز جمعه تهران و ایراد سخنرانی پیش از خطبه ها توسط ایشان در تهران و همچنین مدیران کل استانی در نمازهای جمعه سراسر کشور آغاز برنامه این هفته خواهد بود.

مدیر روابط عمومی و همکاریهای بین المللی سازمان ثبت احوال کشور تصریح کرد:‌برگزاری شورای ثبت وقایع حیاتی کشور، امضای تفاهم نامه همکاری با سازمان ها و دستگاه های اجرایی کشور، تشکیل شورای مشاوران کارت هوشمند ملی از دیگر برنامه های این هفته است./ل
 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر