کد خبر: ۱۳۴۲۰۸
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۰ - ۱۷:۲۰
سفیر کره جنوبی در حاشیه رقابت های تکواندو صلح و دوستی

سفیر کره جنوبی در حاشیه رقابت های تکواندو صلح و دوستی گفت: از اینکه می بینم تکواندو بیش از ورزش های دیگر در ایران فعال است خوشحال هستم.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران، پارک جي هيون در كنفرانس خبري امروز چهارشنبه 30 آذر در در جمع خبرنگاران اظهارداشت: از فدراسیون تکواندو ایران برای برگزاری مسابقات جام دوستی تشکر ویژه دارم، این مسابقه برای نزدیکی و دوستی بین 2 کشور ایران و کره جنوبی برگزار می شود و امیدوارم در دوره های آینده نیز ادامه داشته باشد.

وی گفت: دوست دارم با کمک به فدراسیون ایران، به این رشته در ایران كمك كنم. در حال حاضر توانایی فنی تکواندو کاران ایرانی بالاتر از همه دنیا است و امیدوارم ایرانی ها نتایج خوبی در المپیک 2012 لندن در این رشته کسب کنند.

پارک جي هيون تصریح کرد: دولت و فدراسیون کره تصمیم دارند تا تکواندو را در ایران بیشتر گسترش دهند و نگاه ویژه ای به بخش این رشته دارند.

وی در مورد تکواندو کره جنوبی گفت: کره جنوبی یکی از قدرت های تکواندو جهان است و همیشه برای برپایی اردوهای تدارکاتی پیشنهادات زيادي از سایر کشورها داشته و در حال حاضر هم در صورت درخواست، کمک لازم را به همه کشورهای متقاضی می کند./مح
 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر