کد خبر: ۱۳۴۶۷۴
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۰ - ۱۸:۰۱

روزنامه کامرسانت روسيه در گزارشي تأکيد کرد شرکتهاي روسي نيز مانند بسياري ديگر از شرکت ها با ناديده گرفتن تحريم هاي بين المللي عليه ايران، به فعاليت خود در اين کشور ادامه مي دهند.

به گزارش سرويس بين الملل باشگاه خبرنگاران به نقل از روزنامه روسي کامرسانت ؛ اين روزنامه در اين گزارش با اشاره به توافقنامه اوليه روز يکشنبه گذشته شرکت ملي نفت ايران و شرکت روسي تات نفت براي سرمايه گذاري در ميدان نفتي زاغي ايران تأکيد کرد شرکتهاي روسي توجهي به تحريم هاي اعمال شده بر ضد ايران نمي کنند.

رسانه هاي ايران اعلام کردند سرمايه گذاري روسيه در اين ميدان نفتي که حاوي نفت سنگين است حدود يک ميليارد دلار برآورد مي شود.


کامرسانت به نقل از رستم قاسمي وزير نفت ايران اعلام کرد اين کشور تصميم گرفته است از تجربيات شرکت تات نفت که يکي از معروفترين شرکتهاي جهان در زمينه استخراج نفت سنگين است استفاده کند.

اين روزنامه در پايان مقاله خود به وجود شرکتهاي ديگر روسي در ايران اشاره کرد که به تحريمهاي بين المللي تحميل شده بر تهران توجه ندارند و فعالانه به سرمايه گذاري در اقتصاد ايران ادامه مي دهند از جمله اين شرکتها مي توان به شرکت آلومينيوم سازي روسال و شرکت کشتي سازي روسيه و شرکت فناوري حساس روس تکنولوژي اشاره کرد./ا
 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر