کد خبر: ۱۳۵۱۶۷
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۰ - ۱۸:۳۷
مرتضی سپهوند:

ملی پوش سابق بوکس گفت: آن زمان که ورزشکاران به خاطر تعصب مسابقه می دادند گذشته است زندگی خرج دارد و با هر باشگاهی که پول بیشتری بدهند به روی رینگ می روم.

مرتضی سپهوند در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران بیان داشت: در حال حاضر از 3 تیم لیگ برتری پیشنهاد دارم و تا چند روز آینده تکلیف حضورم در یکی از تیم ها را مشخص می کنم و به طور قطع در مسابقات لیگ شرکت می کنم و بر روی رینگ مسابقات خواهم رفت.


وی درباره عدم حضورش در تیم هامبورگ بیان داشت: قصد مبارزه در تیم هامبورگ آلمان را داشتم اما متوجه شوم مبلغ قراردادی که قصد دارند با من منعقد کنند از پیشنهاد تیم های حاضر در لیگ کمتر است ترجیح دادم در ایران بمانم و در مسابقات لیگ داخلی به روی رینگ بروم.

*خاطرات خوبی از تیم ملی ندارم

سپهوند در خصوص بازگشت دوباره اش به تیم ملی بوکس بیان داشت: از دنیای قهرمانی بوکس خداحافظی کردم و دیگر هیچ انگیزه ای برای بازگشت دوباره به تیم ملی ندارم چرا که بهترین سال های زندگیم را بدون هیچ دستاوردی از دست دادم و تنها وقت خود را تلف کردم و از بازگشت دوباره روح الله حسینی به دنیای بوکس بسیار تعجب کردم که با چه انگیزه ای باز به بوکس و تیم ملی آمده است ولی برایش آرزوی موفقیت دارم تا شاید دوباره بتواند به المپیک راه یابد.

وي در خصوص احتمال کسب سهمیه المپیک توسط ملی پوشان بوکس بیان داشت: مشت زنان ما از دیگر بوکسورها چیزی کم ندارند و می توان انتظار کسب چندین سهمیه المپیک را در مسابقات قزاقستان از آنها داشت تنها باید با آمادگی و بدون استرس راهی این رقابت ها شوند./مح
 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر