کد خبر: ۱۳۵۵۳۷
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۰ - ۲۰:۴۵

این روزها همزمان با آزاد شدن اقتصاد کوبا شاهد سایه سنگین دلالان برای ایجاد خطوط تولید ایران خودرو در این کشور قاره امریکا هستیم.

به گزارش باشگاه خبرنگاران و به نقل از سایت اطلاع رسانی مرکز اطلاعات فنی ایران؛ چندی پیش "اورلاندو هرناندز" معاون وزیر تجارت و سرمایه گذاری خارجی کوبا به همراه هیاتی از خطوط تولید ایران خودرو بازدید کرد و تعامل با گروه صنعتی ایران خودرو برای کوبا را نقطه عطفی در زمینه صنعت خودروسازی دانست.

در همین خصوص شنیده می شود که این هیئت کوبایی به دعوت برخی از فعالان جامعه اصناف منطقه آزاد کیش برای بازدید از ایران خودرو به تهران دعوت شده بودند.

مهمتر آنکه هم اکنون این فعالان یا بهتر بگوییم واسطه گران به دنبال ثبت شرکت و امضای قرارداد به نمایندگی از کوبا با شرکت ایران خودرو هستند.

امیدواریم که مدیران رده بالای گروه صنعتی ایران خودرو با درک صحیح از موقعیت بوجود آمده در کوبا و علاقه مندی این کشور به برقراری ارتباط بیشتر در مقوله خودروسازی، بصورت مستقیم با کوبایی ها وارد مذاکره شوند و اتفاقاتی که چند سال قبل در بازار کشورهای منطقه CIS شاهد آن بودیم و به واسطه آن، بخش عمده بازار این کشورها را از دست دادیم تکرار نشود./ق2


 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر