کد خبر: ۱۵۱۹۸۰۵
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۷:۱۴
زارع فومني در گفتگو با باشگاه خبرنگاران مطرح كرد؛

رئيس ائتلاف اصلاح طلبان جوان گفت: جبهه مردمي اصلاحات متشکل از تشکل ها و احزاب اصلاح طلب با معرفي 300 کانديدا در تهران و شهرستان ها وارد عرصه انتخابات خواهد شد.

محمد زارع فومني، رئيس ائتلاف اصلاح طلبان جوان در گفتگو با خبرنگار حوزه احزاب باشگاه خبرنگاران، درباره تشکيل جبهه مردمي اصلاحات، گفت: اين جبهه به هيچ گروه و حزب خاصي تعلق ندارد و تنها در راستاي معرفي نامزدهاي اصلاح طلب خود به صورت مستقل از ائتلاف اصلاح طلبان جوان با چند تشکل ديگر تشکيل شده است.

وي افزود: اين جبهه با شعار "ولايت مداري، پيشرفت و عدالت محوري" در راستاي افزايش مشارکت مردم در انتخابات مجلس نهم فعاليت هاي خود را آغاز کرده و اميد است بتواند سهم به سزايي را در صحنه انتخابات کشور ايفا کند.

فومني خاطر نشان کرد: در حال حاضر با توجه به آمارهاي بدست آمده حدود 300 نفر از نمايندگان اصلاح طلب در تهران و شهرستان هاي کشور براي ورود به انتخابات مجلس نهم در اين جبهه مشخص شده اند، ولي تا بدين لحظه ليست قطعي آماده نشده است.

رئيس ائتلاف اصلاح طلبان جوان تصريح کرد: در حوزه انتخابيه تهران تاکنون تنها 18 نفر از سوي اين جبهه براي ورود به انتخابات مجلس نهم مشخص شده اند و رايزني ها براي تکميل اين ليست همچنان ادامه دارد./ج

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر