کد خبر: ۱۶۷۴۲۵۵
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۰:۰۰
اصفهان /وزیر راه و شهرسازی؛

وزیر راه و شهرسازی گفت: 15 استان کشور در نوبت افتتاح چند هزار واحدی مسکن مهر هستند و 166 هزار واحد مسکونی در استان اصفهان در دست ساخت است.

 

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران؛علی نیکزاد ديروز در آیین افتتاح طرح آگلوماشین شماره چهار ذوب‌آهن اظهار داشت: مسکن مهر اقدامی انقلابی، اسلامی و انسانی بود که با دستور رئیس‌جمهور و دولت عدالت محور شکل گرفت.

وی با اشاره به اینکه اثرات این طرح در کاهش تورم و رشد اقتصادی آشکار است، افزود: اثر معنوی این طرح تحکیم بنیان خانواده مسکن دار شدن جوانان است.

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه ساخت مسکن مهر در دولت دهم پرشتاب‌تر از دولت نهم پیش می‌رود، تصریح کرد: دو میلیون و 700 هزار مسکن مهر در کشور در حال ساخت است.

وی افزود: سال آینده سال سیاست خود مالک و حمایت از بافت فرسوده در بخش مسکن است.در جمع از سال 89 تا 91 ، 3.5 میلیون واحد مسکونی افتتاح، اجرا و واگذار می‌شود.

نیکزاد با اشاره به اینکه در ابتدای سال 89، 18.5 میلیون واحد مسکونی در کشور وجود داشت، گفت: در طول سه سال، سه ونیم واحد مسکونی به طور کامل و با تاسیسات و زیربناهای روز دنیا ساخته می‌شود.

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه زمانی توسعه صنعت مفهوم پیدا می‌کند که صنعت ساختمان را زنده نگه داریم، تصریح کرد: بخش مسکن تاکنون  در استان اصفهان 240 هزار شغل ایجاد کرده است.

وی با اشاره به افتتاح بیش از 20 هزار واحد مسکونی مسکن مهر در عمده شهرهای استان اصفهان تاکید کرد: امروز یک هزار و 47 واحد مسکونی در شهر کاشان با هزینه‌ای بالغ بر 800 میلیارد تومان و اشتغال 4000 نفر افتتاح شد./س

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر