کد خبر: ۱۶۷۸۸۹۳
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۰ - ۰۹:۱۶
با هدف افزایش دانش کارکنان صورت گرفت

سمینار یک روزه امنیت در فضای سایبری با هدف افزایش دانش کارکنان صدا و سیما در مشاغل حساس در مرکز خلیج فارس برگزار شد.

به گزارش سرويس استان هاي باشگاه خبرنگاران، به نقل از روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خلیج فارس، وحید کمالی مدیرکل این مرکز طی این سمینار که معاونان، مدیران، برنامه‌سازان و دیگر کارکنان شاغل در پست‌های حساس حضور داشتند در سخنانی با اشاره به ماهیت انقلاب اسلامی و تلاش نظام سلطه برای مقابله با آن گفت: انقلاب اسلامی در طول حیات سی و سه ساله خود همواره با خطرات و چالش‌های فراوانی رو به ‌رو بوده و دشمنان برای فروپاشی آن از هیچ اقدامی فروگذار نبوده‌اند.

وی با بیان اینکه انواع توطئه‌ها در این راستا از طرف دشمنان پیاده‌‌سازی شده است، افزود: امروز مخرب‌ترین سلاح رویارویی با ایران اسلامی جنگ نرم است که با استفاده از فضای سایبری طراحی و اجرا می‌شود و این موضوع وظیفه صدا و سیما را بیش از پیش سنگین کرده و لازم است افرادی که در عرصه فرهنگ و هنر هستند با همه تهدیدها و فرصت‌های این ابزار ارتباطی آشنا باشند.

کمالی گفت: بهره‌گیری غول‌های دنیای ارتباط و اطلاع‌رسانی دنیا از فضای سایبری برای مقابله و تهاجم به ارزش‌های اسلامی است، این سیاست را مهم‌ترین حربه معاندان نظام جمهوری اسلامی ایران دانست.

وی خطاب به کارکنان صدا و سیما بیان داشت: هر چه بیشتر با مجهز شدن به سلاح علم آماده دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی باشند.

این سمینار به همت واحد حراست و همکاری واحد آموزش و پژوهش مرکز خلیج فارس برگزار شد./ر

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر